انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
‌سلام

دوستان من سوالی داشم فنی و بسیار مهم !!!Khansariha (8)

ببینید من تلسکوپ تک چشمی با بزرکنمایی 80 برابری دارم که از بزرکنماییش راضیم . Khansariha (214)

چند وقت پیش همینجوری یه دوربین دو چشمی بوشنل و با قیمتی حدود 50 هزار تومن ! Khansariha (215) رسید دستمKhansariha (48)

خلاصه مقایسه که میکنم به نظرم تفاوت خیی عمده ای بین اون تلسکوپ مارکدار 80برابری و قیمت بالا و این دوربین دو چشمی کوچک بوشنل که فقط 8 برابر بزرگنمایی داره نیست !

اتفاقا بوشنل انگار بهتر از 8 برابر ظاهر میشه و اون 80 برابری فقط کمی بهتره ! Khansariha (367)

از نظر فنی چطور میشه توضیحش داد ؟
سلام
احتمال خیلی زیاد بزرگنمایی تلسکوپ هشته نه 80 چون مطمئنا دوربین 50 هزار تومنی زوم 80 نیست. البته اگر تلسکوپت برند معتبر باشه و گرنه که یحتمل به جای زوم 8 الکی روش زده 80. شایدم 80 دهنه تلسکوپه نه بزرگنماییش.
چند تصویر از هر دو دوربین
بگذارید دوستان راحت تر و دقیقتر می تونند کمک کنند
(2016-10-08 05:20 PM)sepidar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
احتمال خیلی زیاد بزرگنمایی تلسکوپ هشته نه 80 چون مطمئنا دوربین 50 هزار تومنی زوم 80 نیست. البته اگر تلسکوپت برند معتبر باشه و گرنه که یحتمل به جای زوم 8 الکی روش زده 80. شایدم 80 دهنه تلسکوپه نه بزرگنماییش.
ان شاء الله عکس میزارم ، اما تلسکوپ نایت اسکای هست ، از دیجیکالا ،

البته نه اینکه بگم زومش بده ! اتفاقا واقعا 80 هست ، البته بنظرم

اما وقتی اون بوشنل 8x رو گذاشتم کنارش ، دیدم با اینکه اندازه کف دست هستش اما خیلی راضی کننده و نسبت به اون 80 برابر ،
کیفیت بزرگنمایی قابل قبول و بیشتر از قیمتش داره .

اینکه چطور بتونم دوربین عکاسی رو بزارم رو تلسکوپ و عکس بگیرم ، خودش داستانیه ، سعی میکنم انحام بدم .
دوربین صا ایران مدل 7*42 خوبه وشفاف
سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که تا سقف 500 تومن چه دوربین دو چشمی میتونم بخرم که از کیفیت نسبی مطلوب برخوردار باشه
برای شکار در منطقه باز میخوام
با سپاس فراوان .
سلام . به نظرم بودجه رو 3 برابر کنید یک بار برای همیشه یک دوربین مناصب بخرید یا اینکه 150 بیشتر بدید الصغر 8در 30 بخرید
با تشکر از دوست عزیزم آقا رومین
ولی متاسفانه در حال حاضر بیشتر از 500 نمیتونم فراهم کنم
سلام .ایا کسی از دوستان از دوربینهای زایس مدل ترا خریده و استفاده کرده ؟؟؟ ed .... نمی دونم 32-8 زایس رو بگیرم یا مدل 25-8 مدل ترا .... طبق گفته سایت برادران خاکریزی مدل 25-8 در کشور ژاپن منتاژ می شه ولی الباقی مدلها در چین . البته مارک کنکو هم پیشنهاد شده . هردو مدل با گاز نیتروزن پر شده و ضد اب و بخار هستند می خاستم نظر دوستان رو بدونم . من هم اکنون سه دوربین دارم . که چندین سال استفاده کردم شاید بیشتر از ده سال . می خام ی دوربین برای همیشه بخرم از مدل زایس تا یکو نیم
Khansariha (8)
با سلام.از دوستان اساتید محترم خواهشمندم اگر تعمیرکار خوب و منصف برای دوربین شکاری دو چشمی سراغ دارند معرفی کنند.ایرادش آنکه: از ارتفاع افتاد و حالا دو تا نشون میده.فردوسی رفتم فقط برای باز کردنش 120.000تومان میخواست.با تشکر.Khansariha (226)
لینک مرجع