انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مرسی از شما دوستان
آره دهانش بیشتر از 32 نمیخوره
حالا میشه یه دوربین مناسب در همین اندازه(جیبی) با حداقل زوم 10 الی 15 معرفی کنید؟
Khansariha (8)
(2015-02-25 11:15 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.....حالا میشه یه دوربین مناسب در همین اندازه(جیبی) با حداقل زوم 10 الی 15 معرفی کنید؟
Khansariha (8)

دوست عزیزم اگه جیبی با زوم بالا بخوای در بازار 30×20 بالاترین بزرگنمایی رو در دوربینهای کوچیک داره که مارکهای ارزونتر مثل زیمنس هست تا مارکهای گرونتر زایس و ...
ایراد اساسی زوم بالا در این سایز دوربینها میدان دید بسیار کمه که اگه باهاش کناربیای و برات مهم نباشه خوبه ... من 30×20 دارم خیلی سبک و کوچیک و شفاف و فقط واسه بعضی چک کردنهای آنی در شکار و ... ازش استفاده میکنم . انقدر کوچیک و جمع و جور بود که یک بار توچادر یکی از دوستام محکم لگدش کرد و شکست! الان بعنوان تک چشم ازش استفاده میکنم! درضمن دوربینهای تک چشم جیبی با بزرگنمایی بالا هم در بازار مارکهای خوبی هست که نسبت به دو چشمی ها ارزونترم هستن...
موفق باشید.Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)
درودKhansariha (8)

دوربین با بزرگنمایی بالا دقت رو میاره پایین مخصوصا اگه عدسی های جلویی قطر کمی داشته باشن و در این دوربینها لرزش دست خیلی به چشم میاد
همانطور که آقا رضا گفتند برای استفاده کردن آنی و لحظه ای خیلی خوب هستند اما برای دوربین کشی و استفاده طولانی مدت اصلا پیشنهاد نمیشه

دو مدل از دوربین های نیکون(فکر کنم تحت لیسانس) قابل قبول با قیمت مناسب

Nikon Aculon T51 8x24 با قیمت تقریبی 700 ت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Nikon Aculon A30 10x25 با قیمت تقریبی 500 ت

[تصویر: 14253312252.jpg]
[تصویر: 14253312251.jpg]
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی ازاین مدل اطلاعاتی داره فقط میدونم 10*40 وضداب هست
باسلام خدمت دوستان

دوست عزیزاینکه آدم قبل ازخرید هرچیزی بااهل فنش مشاوره کنه بسیارکاربجایی هست وباعث حل خیلی ازمشکلاتش خواهدشد.ولی یه نکته ای روفراموش نکن

الان متاسفانه مملکت ماشده بهترین بازاربرای فروش اجناس بنجل وتقلبی ازیه برندی مثل همین برندی که شمامعرفی کردین حداقلش سه .چهارنوعش توبازار پیدا

میشه که بیشترمواقع واقعا خودفروشنده هم سردرنمیاره چه برسه به خریدار بنده خدا که میاد ازهزینه های زندگیش میزنه که یه همچین کالایی بخره.بهمین خاطر

بعنوان یه برادر کوچکتر توصیه میکنم گول برند رونخور وحتما قبل خرید یاخودت یابده یه آدم وارد برات توشرایط آب وهوای مختلف(نورکم.هوای ابری ..)امتحانش کنه.

موفق باشی
سلام دوستان قیمت دوربین شکاری اشتاینر الصغر اصل الان قیمتش چه قدر می افته ؟Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
از نمایندگیش (شرکت ساداتسان) من پرسیدم بدون گارانتی 800 هزار و با گارانتی ده ساله همان دوربین 1400و ارسال به شهرستان هم دارند.
ممنون دوست عزیز خدا را شکر بودجم 800 تومن است ما که تا حالا از گارانتی خیری ندیدم هر وقت خواستیم استفاده کنیم می گن شامل گارانتی نمی شه. یک سوال دیگه داشتم چه طور می شه جنس تقلبی رو از اصل تشخیص داد؟Khansariha (8)
(2015-03-04 10:40 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز خدا را شکر بودجم 800 تومن است ما که تا حالا از گارانتی خیری ندیدم هر وقت خواستیم استفاده کنیم می گن شامل گارانتی نمی شه. یک سوال دیگه داشتم چه طور می شه جنس تقلبی رو از اصل تشخیص داد؟Khansariha (8)
با سلام
حقیقتش من که زیاد وارد نیستم ولی فکر کنم از همان نمایندگی بگیرید اصل باشه.بله گارانتیش هم به درد نمی خوره دویست می ذاری روش یک دوربین دیگه می گیری خخخخخ.
(2015-03-04 10:40 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من پنج سال الصقر داشتم واقعا شفاف و تفکیک پذیری عالی . از بابت کار آیی خیالت راحت بدون گارانتی هم بگیر چون دوربینی هست که مرگ نداره .
این هم عکسش البته الان از مئوپتا استفاده میکنم.[تصویر: 805a4c9001bf8a404df5e18ea96c1806.jpg]
لینک مرجع