انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-07-16 03:37 AM)hoseinrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از بین دوربینهای زیر کدوم برای طبیعت گردی خوبه؟ کدوم امتحانش رو خوب پس داده ؟ هم قیمتم هستند تقربا
ممنون
[تصویر: doorbin.PNG]

مدل ۴۲*۱۰ و ۵۰*۱۰ (البته خودم ۴۲*۱۰ رو بیشتر میپسندم) Khansariha (8)
ممنون دوست عزیز Vicxtor
مدل ۵۰* 2۰ از نظر وسعت دید و وضوح تصویر و نزدیک نشان دادن شی بهتر از ۴۲*۱۰ نیستش؟
البته بنده عینکی هم هستم! و میخوام یه چیزی بخرم که اذیت نکنه و راحت چفت و جور بشه هم با عینک هم بدون عینک
سلام
دوست عزیز باتوجه به شییی تقریبا یکسان هرچه بزرگنمایی دوربین بیشتر باشد میدان دید کمتر و انتقال لرزشهای دست روی منظره مشاهده شده محسوس تر میشود و لزوم استفاده از سه پایه بیشتر . درکل با توجه به ماکزیمم گشادی مردمک چشم (تقریبا 7 تا هشت میلیمتر ) بهترین میدان دید وشفافیت را از تقسیم عدد عدسی شییی بر عدد چشمی بدست می آورند بطوریکه هرچه این عدد به هفت نزدیکتر باشد از میدان دید بیشتر و بهتری برخورداریم .(بهترین گزینه برای مشاهده طبیعت 50*7 )
(2014-07-16 06:32 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز باتوجه به شییی تقریبا یکسان هرچه بزرگنمایی دوربین بیشتر باشد میدان دید کمتر و انتقال لرزشهای دست روی منظره مشاهده شده محسوس تر میشود و لزوم استفاده از سه پایه بیشتر . درکل با توجه به ماکزیمم گشادی مردمک چشم (تقریبا 7 تا هشت میلیمتر ) بهترین میدان دید وشفافیت را از تقسیم عدد عدسی شییی بر عدد چشمی بدست می آورند بطوریکه هرچه این عدد به هفت نزدیکتر باشد از میدان دید بیشتر و بهتری برخورداریم .(بهترین گزینه برای مشاهده طبیعت 50*7 )

سلام
این دوربین شکاریهای به اصطلاح نظامی ارتشی روسی 30*8 چطوره؟ قیمتش تقربا 200 هزاره .. البته من خیلی سال قبل داشتم که خیلی سنگین و اذیت میکرد از جنگ ایران و عراق برگشته بود البته! جدیدها رو نمیدونم
[تصویر: 1.jpg]
(2014-07-16 06:57 AM)hoseinrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این دوربین شکاریهای به اصطلاح نظامی ارتشی روسی 30*8 چطوره؟ قیمتش تقربا 200 هزاره .. البته من خیلی سال قبل داشتم که خیلی سنگین و اذیت میکرد از جنگ ایران و عراق برگشته بود البته! جدیدها رو نمیدونم
[تصویر: 1.jpg]
سلام
اگه از اون مدل های قدیمیش گیر بیارین و سالم باشه که دوربینای خوبی هستن.Khansariha (256)
البته شک دارم هیچ کجا بتوانید اصلش را 200 تومن بخرید و به احتمال بالایی اون دوربین تقلبی هست.
کلا توی لوازم اپتیکی یک قانون وجود داره و اون اینه که باید همیشه جنس خوب خریده بشه و یک بار برای همیشه هم باید بخرین.به قول معروف هنوز انقدر پول دار نشدیم که جنس ارزان(بی کیفیت)بخریم.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
در مورد ابزار اپتیکی و کلا هر چیزی که باید نور رو برای کاری خاص عبور بده مثال هرچقدر پول بدی آش میخوری دقیقا مصداق پیدا میکنه پس دوستان سعی کنید با کمی تامل و بردباری پولی که با زحمت بدست میارید رو با خرید جنس ارزان که مظمئنا در اپتیک کیفیتش پائین هست هدر ندهید و بقولی اون جنسی که باید اخرش بخرید همین اول بخرید چی گفتم کلا این اواخربحران میانسالی گرفتیم فیلسوف شدیم
با سلام و درودKhansariha (8)
دوستان کسی تا حالا تجربه استفاده از این دوربین را داشت در کل چه جور مارکیه قیمت 88 هزار سایز هم 8*21 هست :Khansariha (215)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام دوست عزیز جناب mik
از قیمتش معلومه کیفیت پایینی داره به نظر من شما از دوربین های صاایران استفاده کنید از اینها خیلی بهتره قیمتشون هم 120تومن و 140 تومن البته این دوربین رو به خاطر اینکه دنبال دوربین قیمت پایین هستید بهتون پیشنهاد دادم
یا علی
ممنون از توجهتون
والا چون کوچیک و جم و جور بود انتخابش کردم دوربین های صا ایران هم می خواستم بگیرم ولی داخل چند تا فروم خوندم که سری جدیدشون کیفیت پایینی داره . گفتم شاید این بهتر باشه دوستان تا 200 هزار چه دوربینی پیش نهاد میدن؟
(2014-07-08 09:48 AM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من یک دوربین دو چشمیبدستم رسیده فکرمیکنم ساخت شوروی سابق باشه که عکس هاشو براتون
تا شب میذارم و یک مشکل روی ریل بازشو داره مخواستم بدونم ارزشش رو داره بدم برای تعمیر ؟ Khansariha (221)
حدودا قیمت گرفتم روی 450 صحبت میکردن درسته ؟Khansariha (48)
چند بخرمش خوبه ؟Khansariha (256)

سلام به همه
با کلی زجر و بد بختی عکس ها آپلود شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکته اول اینکه روی دوربین زده made in ussr که فکر میکنم شوروی باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکته دوم : عکس سوم همانطور که با خط قرمز نشون دادم ریل باشونده کمی سفت هستش فکر میکنم ضربه خورده اما سالمه .
قیمت چند به نظرتون ؟
لینک مرجع