انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این هم یک دوربین اشتاینر قدیمی و خسته .
مشخصات دوربین را جایی ننوشته بود .
از داخل دوربین و منظره با گوشی نوت 4 عکس گرفتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 2016-05-13-19-46-01.jpg]

[تصویر: 2016-05-13-19-45-29.jpg]

[تصویر: 2016-05-13-19-46-37.jpg]
سلام
نظر دوستان در مورد دوربین Nikon سری action 7.35 چیه. نال کجاست کسی قیمت داره؟

Sent from my C6603 using Tapatalk
سلام خدمت دوستان عزیزKhansariha (8) راستش دنبال یه دوربین خوب با کیفیت و زوم بالا و وزن پایین هستم اطلاعات زیادی هم در این مورد ندارم.قیمت هم زیاد نباشه دیگه از ۱ تومن بیشتر نباشه چی پیشنهاد میکنید،؟پیشاپیش ممنون
با سلام خدمت دوستان عزیز
امروز فرصتی شد و مشهد بودم چند فروشگاه شکار و.. رفتم قیمتها خصوص دوربین ها فوق العاده بالا و نامناسب
چند مدل رو تست کردم کنکو دو مدل داشتند 8*25 و 10*25 قیمت 280 و 310 و بریزر یمدل داشت 8*32 قیمت 550 تومان
چند مدل ونگارد و چند مدل المپیوس همه ساخت چین از ونگارد زیاد تعریف شنیده بودم که واقعا چیز خاصی ندیدم
المپیوس هم همینطور نمیدونم شاید من زیادی وسواس داشتم
اینها رو همه رو تست کردم و راستش چنگی به دل نزد و اون حس خوبی میخواستم رو بهم نداد بعضا مونتاژ مناسب نبود و بعضی هم کیفیت تصویر جالب نبود فقط یه زایس اصل داشت قیمت یک میلیون و 800 که پلمپ بود و تست نکردم و فکر میکنم احتیاج به تست هم نبود
در مورد کنکو حتی یه مدل قسمت لولا وسط مقداری چسب شفاف دیده میشد نمیدونم تعمیر شده بود یا خیر
برای خرید لوازم عکاسی به چند تا فروشگاه لوازم عکاسی رفتم که اونجا هم چند مدل دوربین دوچشمی تست کردم
و البته چیزی که میخواستم رو پیدا کردم دو مدل نیکون داشتند هر دو 10*25 که البته یکی اندازه بزرگتر و وزن کمتری داشت
و یکی اندازه کوچکتر و سنگینتر
مدلهای دیگه المپیوس و کنکو با حوصله تست کردم و مقایسه کردم از حق نگذریم فروشنده بسیار متین و دوست داشتنی بودند و با حوصله
فقط یه مدل نیکون با فاصله زیاد از بقیه انتظاراتم رو براورده کرد نمیدونم شاید این حس خوب لحظه ای بود و در اینده همین هم تصویرش راضی کننده نباشه اما دل به دریا زدم و خریدم البته قیمت هم به نظرم عالی بود به گفته خود فروشنده اجناس با قیمت قدیم بودش

قیمت 350 تومان دوربین دقیقا همین هست اما سعی میکنم در چند روز اتی عکس رو تو تاپیک مربوط ارسال کنم
موفق باشید
الان که سرچ زدم تو گوگل امازون قیمتهای متفاوتی ازش داره این دو لینک رو ببینید
دوربینی بنده خریدم مدل سیلور هست

سلام مبارک باشه آقای سامانی
اگه میشه آدرس جایی که نیکون رو گرفتید بگید ممنون میشم. چون منم برنامه داشتم برای دوربین برم مشهد. 09159772985

Sent from my C6603 using Tapatalk
باسلام
لطفا دوستان راجع به کیفیت دوربین نظر بدن ممنونم

[/img]
[تصویر: Image1732932980.jpg]
[تصویر: Image1445699615.jpg]
[تصویر: Image171999012220205.jpg]
[تصویر: Image144564321699615-1-.jpg]
عکسهای دوربین نیکون:
[تصویر: kpm1_1.png]
[تصویر: mme_3.png]
[تصویر: ehee_4.png]
[تصویر: 537f_5.png]
با سلام خدمت دوستان گرامیKhansariha (8)
دوربین کنکو 10*42 دیروز با ارسال توسط شرکت مربوطه(photocinex) دریافت شد. عین تصاویر موجود در سایت کنکو، آمازون و سایتهای ریویو بود. به قیمت 870 با ارسال رایگان البته!
تصویر بسیار شارپ و زیبایی داره و با آدم حرف می زنه لام...
دیشب ماه رو به شکل متفاوتی در اسمون دیدم!!! هر چند که فعلا به دشت و دمن نرفتم ولی با نگاه به اطراف، تصویر بسیار لذت بخشی داره. Khansariha (219)
دوستان بی گدار به آب نزنن! پس از بررسی مدلها و مارکها و قیمتها و ریویوها و اینکه اصالت کالا براشون محرز شد به فروشگاه بروند، وگرنه اسامی دهن پر کن ولی low copy و high copy نصیبشان خواهد شد.Khansariha (290)
(2016-05-17 03:43 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین کنکو 10*42 دیروز با ارسال توسط شرکت مربوطه(photocinex) دریافت شد. عین تصاویر موجود در سایت کنکو، آمازون و سایتهای ریویو بود. به قیمت 870 با ارسال رایگان البته!
دیشب ماه رو به شکل متفاوتی در اسمون دیدم!!! هر چند که فعلا به دشت و دمن نرفتم ولی با نگاه به اطراف، تصویر بسیار لذت بخشی داره. Khansariha (219)
دوستان بی گدار به آب نزنن! پس از بررسی مدلها و مارکها و قیمتها و ریویوها و اینکه اصالت کالا براشون محرز شد به فروشگاه بروند، وگرنه اسامی دهن پر کن ولی low copy و high copy نصیبشان خواهد شد.Khansariha (290)

سلام دوست عزیزم منتظر عکس از دوربینت هستیم از خودش از لنزش لطفا عکس بگذار تا ما هم از این نعمت برخوردار شویم با تشکر از لطف شما
(2016-05-17 03:43 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار مبارکتان باشه
منتظر تصاویرش هستیم
لینک مرجع