انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من نمیدونم برای چی نمیتونم عکس بذارم
لطفا یکی کمک کنه
[تصویر: 4b6938a9f846533d53ca21c43b5cd575.jpg][تصویر: f4d5621006e6021dac5c9eaf30d14c89.jpg][تصویر: e004f7536f6e8e3aa7a88f64c2485633.jpg]
من همون iman2636 هستم اینم از دوربین مئوپتا
من گرفتم ۳ تومن
باسلام خدمت دوستان

سلام آقاایمان.دوست عزیز دوربین شما اصلی هست یاساخت چین هست؟
دوربین من اصلی هست ساخت جمهوری چک
(2015-01-23 09:34 PM)Sadeghmohajeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برادرم آقا بهنام دوربین ziess conquest hd 8*42 دوربین بسیار عالی هست، من خودم 8*32 دارم، ولی قیمتش به دلار حدود 950 هست. تو ایران پیدا هم نمی کنی مگه از الصیاد بگیری. من از الصیاد مسافری آوردم. ساخت آلمانه و دیدش هم عالیه. خودم 8*32 رو ترجیح دادم ، هم قیمتش هم سبکیش

سلام. ممنون. مطمئنید که داخل ایران موجود نیست؟ چون شرکت ساداتسان و فرااندیشان نمایندگی زایس هستند
(2015-01-25 02:37 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین من اصلی هست ساخت جمهوری چک

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز میشه بفرمایین کجا گرفتین؟
من از فروشگاه شکار سفارش دادم برام از دبی تهیه کرد.
سلام خدمت اساتید
امروز تو فروشگاه لوازم شکار بودم دوربین 6*24 ماوزر اورده بود کیفیت دید خوبی داشت می خواستم بدونم چجور دوربینیه؟؟؟؟
یا علی
با سلام
یکی از دوستان من یک دوربین دوچشمی 20*50 Hoya دارد که سر لنز چشمی سمت راستش افتاده که تنظیم اختلاف بین دو چشم هم بر روی همان طرف بوده, عکس هایش را ضمیمه کردم, میخواهم بدانم میتوانم ان قطعه را پیدا کنم؟ این دوربین که از کیفیت ساختش معلوم است که اصل هست مال کجاست؟ قدیمی هم هست؟ چقدر قیمتش است اگر سالم باشد؟
چک کردم لنز های دوربین باز نشده و در سلامت هست و سمت چپ تصویر قوی و شفافی رو میده, ولی راستی انگار از محور خارج شده, ولی فکر کنم بخاطر نبود چشمی بالایی هست.
عکس های دوربین رو ضمیمه کردم
واسم خیلی جالبه بدونم کشور اصلی سازنده کجاست, در اصل بودنش شک ندارم ولی هیچ خبری از کشور سازنده نیست.
ممنون از نظرتون
[تصویر: 2015-01-28%2014.07.40.jpg?dl=0]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم این برند ساخت آمریکا باشه اما اینکه روی این ننوشته ساخت کجا خیلی عجیبه
اون قطعه ای هم که گم شده ربطی در شفافیت تصویر نداره و احتمالا دوربین باز شده و تنظیم عدسیها بهم خورده
لینک مرجع