انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-10-08 03:44 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‌سلام

دوستان من سوالی داشم فنی و بسیار مهم !!!Khansariha (8)

ببینید من تلسکوپ تک چشمی با بزرکنمایی 80 برابری دارم که از بزرکنماییش راضیم . Khansariha (214)

چند وقت پیش همینجوری یه دوربین دو چشمی بوشنل و با قیمتی حدود 50 هزار تومن ! Khansariha (215) رسید دستمKhansariha (48)

خلاصه مقایسه که میکنم به نظرم تفاوت خیی عمده ای بین اون تلسکوپ مارکدار 80برابری و قیمت بالا و این دوربین دو چشمی کوچک بوشنل که فقط 8 برابر بزرگنمایی داره نیست !

اتفاقا بوشنل انگار بهتر از 8 برابر ظاهر میشه و اون 80 برابری فقط کمی بهتره ! Khansariha (367)

از نظر فنی چطور میشه توضیحش داد ؟

دوست عزیز عدد 80 برای بزرگنمایی احتمالا حداکثر توان تلسکوپ شما هست که میتونه تصویر با کیفیت مناسبی رو نشون بده
حالا اینکه شما از چه بزرگنمایی استفاده میکنید بستگی به چشمی هست که روی تلسکوپ شما هست و حتی ممکنه با توجه به اندازه دهانه و فاصله کانونی تلسکوپ شما رسیدن به بزرگنمایی 80 برابر با بارلو امکان پذیر باشه
برای نظر دقیقتر مدل دقیق تلسکوپ یا قطر دهانه و فاصله کانونی شیئی و فاصله کانونی چشمی مورد استفاده رو بفرمایید
Khansariha (256)Khansariha (8)
(2016-11-29 02:47 PM)faridbabaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.از دوستان اساتید محترم خواهشمندم اگر تعمیرکار خوب و منصف برای دوربین شکاری دو چشمی سراغ دارند معرفی کنند.ایرادش آنکه: از ارتفاع افتاد و حالا دو تا نشون میده.فردوسی رفتم فقط برای باز کردنش 120.000تومان میخواست.با تشکر.Khansariha (226)
با سلام :
آقای بابایی اول از هم ورودتون رو به انجمن خوش امد میگم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوربین شما بعلت ضربه ، منشور هایش جابجا شده . البته تعمیرات دوربین یا هر وسیله ای در ایران فعلا تابعی از قیمت ان است !!!!!!! اگر دوربینتان گران قیمت است به نمایندگی ان مراجعه بفرمایید و اگر متوسط است شاید در ناصر خسرو بهتر به نتیجه برسید البته یک تعمیرکار حرفه ای هم در فردوسی هست متاسفانه بنده اسم ایشان را فراموش کرده ام شاید دوستان بهتر راهنمایی کنند .
موفق باشید
با سلام و تشکر فراوان از اینکه قبول زحمت نموده و عنایت فرمودید.جناب کوهنورد گویا متاسفانه در ایران بجز دو مغازه بنام کرمانی , در فردوسی که آنهم خیلی گران گرفته و تضمینی هم در درست کردن دوربین نمیدهند؛ جای دیگری حرفه ای و تخصصی وجود ندارد.باز اگر از دوستان خبرو اطلاعی داشت متشکر میشم آدرس یا تلفنی از آن عنایت کنند.Khansariha (371)
سلام دوستان.
دوربین حرارتی تو ایران پیدا میشه؟
کسی تا حالا استفاده کرده؟
(2016-12-08 08:38 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.

سلام داداش
دوربین حرارتی ؟؟؟؟
توقعت زیاده هاااا
همین دوربین معمولی های دو چشمی به زور پیدا میشه
اگر هم بشه جز دردسر چیزی برات نداره
(2016-12-08 08:38 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.

اگر منظورت مدلای نظامیشه ک اصلآ سمتش نرو ک اگرم گیر بیاری ک بعید دردسر داره (مخصوصآ دوربین تفنگ ک ....)
اما مدل معمولی یا ب عبارتی سطح متوسط هست ک حساسیت ب دماش هم خیلی پایینتر از نظامی اما بسیار کار راه انداز و گرون مثل این نمونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برو بچ باحال انجمن
من جدیدا یه دوربین المپیوس 7.35 چینی گرفتم با قیمت 420 تومان و به نظرم در حد خودش خوبه و برای کسانی که دوربین کوچک و سبک و ارزان قیمت میخان پیشنهاد خوبیه.
در مورد عمر و دوامش گذر زمان مشخص خواهد کرد .
شاید اغراق به نظر برسه ولی من با نمونه های اشتاینر 8.30 و نیکون 7.35 مدل اکشن و روسی 8.30 ک دوستان داشتند مقایسه کردم. از اونا بهتر بود و خیلی سربلند بیرون آمد .

Sent from my C6603 using Tapatalk
جدیدا دوربینهای شکاری هاواک در ایران رسما صاحب نمایندگی فروش شدند و هفته پیش اطلاع پیدا کردم که سری کامل دوربینهای شکاری هاواک را با قیمت بسیار مناسب وارد کردند که کیفیت بسیار بسیار بالایی نسبت به قیمتشون دارند و گارانتی کامل هاواک هم دارند .

اینم سایت شرکتشون که البته بیشتر در زمینه عکاسی و طبیعت کار میکنند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.

سلام ..شرکت ال دیجی یک دوربین حرارتی برای فروش گذاشته به قیمت یکو سیصد تا دویست متر قابل پوشش
دیشب دوربین روسی 8*30 روسی در حد اک دیدم که طرف صحبت از یک و هفتصد میکردKhansariha (290)Khansariha (290) قیمتش همینه؟!!
لینک مرجع