انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
انتخاب بین این دو بستگی به خود شما داره
هر دو خوب هستند ولی تفاوتهایی با هم دارند
مثلا اگر منطقه ای که میخواهید در آن از دوربین استفاده کنید چشم اندازهای دوری دارد خب زوم ۱۰ و اگر عکس این باشد زوم ۸
هر چه زوم بیشتر میشه میزان لرزش دست هم بیشتر به چشم میاد و تمرگز سخت میشه مخصوصا در فاصله های نزدیکتر
واریور سنگینتر و و بزرگتره (در پیاده رویهای طولانی حمل کردنش سختر از الصقر هست) و ضربه پذیرتره

دامنه دید دوربین الصقر در فاصله ۱۰۰۰ متر برابر با ۱۲۰ متر هست و دامنه دوربین واریور ۹۱ متر

یک جورایی تنها خوبی واریور نسبت به الصقر در سفرهای شکاری زوم بیشتر هست و اون هم در صورت نیاز به این زوم

و یک پیشنهاد از من به شما .... شما که قصد خرید یکی از این دو را دارید و در انتخاب شک دارید بهتره که با هر دوی این دو دوربین کار کنید و دید بندازی و هر کدوم که به چشت خوش اومد همون رو بخر
نایت هانتر Xp 8*30 ،مثلما از الصقر پیشرفته تر هست چون لنزهای HD داره و الصقر HI Contrast هست و با گازنیتروژن هم پر شده که باز الصقر با گاز پر نشده پوشش محافظ نانو هم داره.در مورد الصقر دو بله هر چشم جداگانه تنظیم میشه شفافیت.
در این لنزها از فن آوری نانو استفاده شده و این باعث عبور نور بیشتر شده و تصویری روشن به ما میده و وضوح تصویر بهتری داره و اینکه آب روی این عدسی ها نمیمونه و سر میخوره و در هوای بارانی و با برفی میشه ازش استفاده کرد ..مقاوم در برابر خراشیدگی هم هست
دو بار دچار برق گرفتگی شدم و یک لامپ هم بخاطر نورپردازی زدم شکوندم Khansariha (367)
Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم قدیمی من Argan است ولی متاسفانه به دلیل اشکال سیتم که برای بازیابی رمز خودم هر چه درخواست ارسال به ایمیل می کنم اصلا جواب نمی گیرم
اینقدر فروم برای فردی که غریبه شناخته می شود بسته است که هیچ کاری نمی تواند بکند برای بازیابی رمز
حتی الان هم نمی توانم پست خصوصی دهم رمز را بگیرم لطفا بررسی فرمایید
من نمی دانم این گونه محصولات پایشان به ایران باز شده یا نه ولی می دانم فروشگاه های مالزیایی و سنگاپوری باز شده که دوربین های اشتاینر زایس زاواروسکی را از آمریکا ارزانتر می دهند که به معنی تقلبی بودنشان است
این دوربین به هیچ عنوان با گاز پر نشده چون دو دریچه که برای تعمیرات بعدی (کم شدن گاز) وجود ندارد
ضمنا بزرگنمایی هم ممکن است اشتباه باشد مثلا روی دوربین نوشته 15 ولی 13.5 باشد بعضی اوقات در دوربین های کلاس بالا هم دیده می شود(خیلی کم)
ضمنا یکی از دوستام فرمودند زایس ویکتوری در فروشگاهی 2800 یا 3500 فروخته می شود.چه طور دوربینی که 2000 دلار قیمت دارد 2800 یا 3500 فروخته می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در سایت زیر مشاهده می کنید که همین 32*8 بالای 10 تومان است

همچنین نماینده رسمی بودن ساداتسان بینا کمی شک برانگیز است چون در لینک زیر اسمی از ایران نیست:

البته HD در اشتاینر به معنی فناوری نانو نیست و فناوری نانو ربطی به شفاف کردن تصویر ندارد وفقط کاربردش فقط برای لغزاندن قطرات آب است
در تکنولوژی HDاز مواد خاصی در لنز ها استفاده می کنند و استاندارد های اپتیکی بالاتری را لحاظ می کنند

یک تکنیییییییییک
برای تشخیص یکی از مشکلات دوربین های دوچشمی به نام coma روی یک سوژه از فاصله دور با دوربین دقت کنید بعد از کادر خارجش کنید.کم کم وارد کادر کنید تابه همرکز برسد. و دقت کنید چقدر از حاشیه تا مرکز نا واضحی تصویر ادامه دارد
کیفیت دوربین هایی که رنج فایندر دارند اصلا قابل قبول نیست نسبت به قیمتشان و در حد دوربین های معمولی می شوند
چه لایکا باشد چه زایس باشد چه اشتاینر چه زاواروسکی.............
غیر از کیفیت قیمتشون قیمت ۲ تا رنج فایندر به علاوه دو تا دوربین همرده خودشون هست
دوستان نظرتون راجع به دوربین دوچشمی Leupold 10x42 mojave چیه؟ آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های دوچشمی لئوپلد را داشته خصوصا سری mojave ؟
[تصویر: iz1dp5xxyocegwyu96mb.jpg]

دنبال دوربین های leupold نباشید چون فقط مدل های gold ringبا کیفیت هستند که نسبت به کیفیتشان باز هم گران هستند
چقدر می خواهید هزینه کنید تا مدل خوبی انتخاب شود؟
لینک مرجع