انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-26 08:37 AM)jetli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میخواستم بدونم بین این 2 دوربین کدوم بهتر هست؟
اشتاینر الصغر 2 - vanguard endeavor-ed-10x42
بعد این دوربین چطور هست؟ صاایران 7.42
من بودجه ام تا 1 میلیون هست دوستان چی پیشنهاد میکنید امروز میخوام بگیرم

اشتاینر دوست عزیز... الان با ۸۰۰ هم میتونید الصقر ۲ رو بخرید...
صاایران، دیدایران، نایت اسکای، ونگارد و سلسترون هم نسبت به پولی که پرداخت میکنید بد نیستن (البته مدل های ضدآبشون)
من خودم یه موزر ۳۰*۸ دارم و کاملا ازش راضی هستم...
به دوربین های ویلیامز و ویکسن هم میتونید فکر کنید؛ دوربین های خیلی خوبی هستند...
Khansariha (8)
(2014-04-26 02:08 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-26 08:37 AM)jetli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتاینر دوست عزیز... الان با ۸۰۰ هم میتونید الصقر ۲ رو بخرید...
صاایران، دیدایران، نایت اسکای، ونگارد و سلسترون هم نسبت به پولی که پرداخت میکنید بد نیستن (البته مدل های ضدآبشون)
من خودم یه موزر ۳۰*۸ دارم و کاملا ازش راضی هستم...
به دوربین های ویلیامز و ویکسن هم میتونید فکر کنید؛ دوربین های خیلی خوبی هستند...
Khansariha (8)

دوربین های ویلیامز و ویکسن لینکی ازشون هست؟قیمت هاش چطور هست؟تو بین اینها تا 1 میلیون چی هست؟

گارانتی هاشون درست حسابی هست؟
همون اشتاینر بهتر هست
من ویلیام داشتم ولی استحکام خوبی ندارد
دوستان عزیز نظرتون در مورد دوربین صا ایران چیه ؟برا شکار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنج قیمتی هم 120 تا 140
(2014-04-26 12:12 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه لطفا درباره این سری دوربین های بوشنل اطلاعات بیشتری بزارین و معرفیش کنید(به عنوان استفاده کننده)
و همچنین حدود قیمتی این سریا چقدر هست؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام محراب جان ...
داداش اول مشخصاتشو از توي سايش ميذارم براتون :
- استفاده از شيشه درجه يك در لنز ها با قابليت حداقل پرش تصوير ( لنز ED )
- خاصيت آنتي رفلكس لنز كه باعث ورود حداكثر نور و كيفيت تصوير ميشه ( ultra wide band coating )
- پوشش ضد باران لنز
- ديد وسيع
- پوشش در قسمت عدسي چشمي براي راحتي استفاده و عدم تماس مژه با لنز
- وزن سبك و شاسي منيزيومي ( ٧٠٠ گرم )
- ضد آب و ضد بخار
- بدنه با جنس نرم و ضذ لغزش
- قفل ديوپتر
- جعبه حاوي كيف با جنس مقاوم ، بند گردني معمولي ، بند نگهداري دوربين روي سينه ، بند شناور در آب ، دستمال ميكروفايبر تميز كننده لنز
----------
جدا از اين توضيحات ، تنها باري كه براي من يك مورد جزئي پيش اومد ( فقط يك بار ) ، اين بود كه در دماي ٢٥ زير صفر ، عدسي چشمي سمت چپ بخار كرد ، البته از بيرون و خودم احتمال ميدم به خاطر برخورد نفسم بوجود اومد ...
من يك دوربين زايس مدل terra ED هم دارم ( البته اگه دوست بزرگواري كه دوربينم دستش مونده پسش بده ) ، اين دوربين بوشنل اگه بهتر از زايسم نباشه ، بدتر هم نيست ...
قيمتشو توي ايران نميدونم ولي قيمت خريدش ٣٨٥ دلار بود ...
(2014-04-26 04:07 PM)jetli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین های ویلیامز و ویکسن لینکی ازشون هست؟ قیمت هاش چطور هست؟ تو بین اینها تا 1 میلیون چی هست؟
گارانتی هاشون درست حسابی هست؟

دوست عزیز به لینک زیر سری بزنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد گارانتی شون خیلی اطلاعی ندارم... میتونید باهاشون تماس بگیرید و بپرسید (در کل خیلی مشتری مدار هستند و قیمتاشون هم خوبه و ۵ درصد تخفیف داره نسبت به جاهای دیگه)
ولی باز پیشنهاد من اشتاینر الصقر ۲ هست با گارانتی اپتیکی ۱۰ ساله...
Khansariha (8)
دوستان عزیز نظرتون در مورد دوربین صا ایران چیه ؟برا شکار

رنج قیمتی هم 120 تا 140
[/quote]
من این نوع دوربین رو دارم وراضیم نصبت به قیمتش ولی تفکیک تصویر در فاصله 100متر خوب نیست .واضح وشفاف نیست نیکولایه چینیم از صا ایران بهتره
(2014-04-26 04:52 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محراب جان ...
داداش اول مشخصاتشو از توي سايش ميذارم براتون :
.....
سلام اقا امیر
راستش چون دوربین غیر تقنگی خوب ندارم دارم یکم مطالعه و تحقیق میکنم.و سوالاتم برای همین هست.
البته چون هنوز سلاح بادی دارم زیاد دوربین به کارم نمیاد،اما به فکر اینده ها هم هستم و میخواهم نیاز سنجی کنم.
سال پیش یکی از دوستان یک دوربین تک چشمی با کیفیت خوب و جمع و جور برای فروش داشت که من اشتباه کرده و با دست دست کردن نخریدم و الان پشیمونم.Khansariha (226)
و الان با این سیستم تخمین فاصله ای که در باره دوربین های روتفنگی یاد گرفتم خیلی دوست دارم یک دوربین دم دستم باشه تا تمرین تخمین فاصله انجام بدم.Khansariha (256)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با درود فراوان
نیکون مدل MONARCH
آیا کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی از این مدل داره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه دوربین ژاپنی یکی از دوستان بهم هدیه داده از این قدیمه ها یه مشکل داره وقتی با دوچشم به اجسام نگاه می کنی هر جسمی رو 2تا نشون میده ولی وقتی به صورت تکی داخل هر لنز دوربین رو نگاه می کنی این مشکل رو نداره قابل تعمیر هست؟Khansariha (8)
لینک مرجع