انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستانی که تجربه استفاده از الصقر و ranger که هر دو ساخت کارخانه steiner هست و ظاهرا الصقر برای صادرات به آسیا و رنجر برای صادرات اروپا و آمریکا هست . آیا تفاوتی وجود داره یا خیر ؟
دوستان از همگی شما ممنونم بخاطر پستاتون
ولی ما که دقیقا جواب سوالمونو نگرفتیمKhansariha (108)Khansariha (108) ما که نفهمیدیم چی شد
به هر حال میخام اگه بشه یه الصقر بگیرم اینجا یارو میگفت750اکه نقد بدی 700 دوستان این الصقر که تو این سایتها گذاشتن اصل هستش؟؟؟جنس تقلبیم داریم؟؟اگه هست از کجا میشه فهمید؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنده دوربینهای الصقر با کیفیتهای متفاوت رو دیدم،حالا اینکه اصل یه غیر اصلی بودن یا این مربوط به کنترل کیفیشون میشه رو نمیدونم
الصقر دوربین خوبی هست نسبت به قیمتش ..خودم هم دارم که چند وقت پیش میخواستم بفروشم که به دلایلی منصرف شدم
قیمتهای متفاوتی هم توی بازار داره ...که حتی خودم و بچه های همین انجمن خودمون تا ۱۶۰۰ هم از نمایندگی اشتاینر قیمت گرفته بودیم قبلا
اما من همین سه روز پیش از نمایندگیش قیمت گرفتم که به من ۶۵۰ با گارانتی ۵ ساله قیمت دادن که باعث تعجبم شد چون قبلا قیمتهاش خیلی بالا بود
(2016-07-08 05:25 PM)shunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از همگی شما ممنونم بخاطر پستاتون
ولی ما که دقیقا جواب سوالمونو نگرفتیمKhansariha (108)Khansariha (108) ما که نفهمیدیم چی شد
به هر حال میخام اگه بشه یه الصقر بگیرم اینجا یارو میگفت750اکه نقد بدی 700 دوستان این الصقر که تو این سایتها گذاشتن اصل هستش؟؟؟جنس تقلبیم داریم؟؟اگه هست از کجا میشه فهمید؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوست عزیز الصقر به دست بگیر خوب ظاهرش برسی کن اگه ظاهرش بسیار منظم واجزاش باکیفیت ومطلوب بود بعدبه به چشم بنداز بیرون نوشته های روی تابلوهای دورنزدیک ببین به پلاک ماشین هایی که تا صدمتر هستن نگاه کن اگه تونستی براحتی بخونی وبه حاشیه نوشته هاخوب دقت کن اگه خطوط یاحالت سایه یارنگهای اضاف دیده نشد بعد دوربین ازجلوی چشمت بردار اگه چشمات تغیرحالت درشون احساس نکردی دوربین خوبیه. ولی اگه ظاهردوربین مقداری بدنما ،وجای قالب بندی اجزا دیده می شد وموقع دید براحت نتونستی دوچشم دوربین تنظیم کنی یابعدازتنظیم بازمقداری احساس نامطلوبی دردیدمتوجه شدی ،دوربین اصل نیست
خوب دوستان بلاخره دوربین اشتاینر رنجر هشت در سی به قیمت تقریبا هتصد هزار تومن ابتیاع شدKhansariha (8)
[تصویر: IMG_20160709_081414_1_.jpg]
فرق این با الصقر چیه
دوستان عزیز سلام.کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد دوربین Asika داره ؟امروز یک نمونه دیدم وضوح تصویرش عالی بود.لطفا کسی تجربه استفاده داشته نظرش رو عنوان کنه.
(2016-07-09 03:02 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد دوربین Asika داره ؟امروز یک نمونه دیدم وضوح تصویرش عالی بود.لطفا کسی تجربه استفاده داشته نظرش رو عنوان کنه.

من که ازشون راضی نیستم.
(2016-07-09 03:10 PM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-09 03:02 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که ازشون راضی نیستم.

سلام دوست عزیز میشه بفرمائید از چه لحاظی راضی نبودید؟
(2016-07-10 07:19 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-09 03:10 PM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که ازشون راضی نیستم.

سلام دوست عزیز میشه بفرمائید از چه لحاظی راضی نبودید؟

سلیقه فرق داره واسه بعضیاخوب ،ولی ظاهر خوش دست نداره بعضی نمونه هاش پیچ تنظیم مرکزش به بینی نزدیکه واون زوم که نوشته رونداره یعنی زومش کمتراز گفتشه ودودیدبودنشون که به بایدقدرت وتشخیصت بالاباشه واون مایع گرد گیرش که توگرما روان میشه اگرمراقب نباشی به لنز بچسب دیگه الفاتحه،وچیزای دیگه که من بلد نیستم..........البته من برندهای بهترشو برسی نکردم یعنی توی فروشگاهها ندیدم
سلیقه ای بعضیا خوش میاد ولی اون زومی که داره کمتراز گفتشه واون پیچ مرکز تنظیمش که خیلی به بینی نزدیک مزاحمه دودید بودنش که تشخیصش در کوه بیابون متوجش میشی که دیگه خریدیش ،واون مایع گردگیردورلنز که توگرما روانترمیشه واگه غفلت کنی وبه لنز بچسبه الفاتحه.و.....چیزای دیگه که من بلدنیستم.من برندهای بترشو توی فروشگاههاندیدم.
لینک مرجع