انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت دوستان

دوستان دوتاسوال تخصصی داشتم اگرکسی ازاساتید بتونه جواب بده ممنون میشم.

1)Diopter correctionیامیزان تصحیح دردوربین متعارفش چندباید باشه؟واحداندازه گیریش (دیوپتر)Diopterهست.

2)ِDiopteric copensation یاتصحیح خطای انکسار نرمالش چندDiopterهست؟
دوستان در مورد دوربینی که عکسشو گذاشتم اطلاعاتی ندارید؟
با سلام دمت دوستان
در پاسخ جناب sada تا آنجا که اطلاع دارم این دوتا یکی هستتند
منظور همان فوکوس مجزا چشمی ها است
در مدل هایی که فوکوس مرکزی ندارند دامنه بین 4- تا 4+ و در مدل های بهتر 5- تا 5+ نیز هست
در مورد دوربینهایی که فوکوس مرکزی دارند دامنه چشمی سمت راست معمولا کمتر است که حدود 3- تا 3+ میباشد که البته باز هم به مدل ربط دارد
مدل دیسکاوری اشتاینر 10x44 هم داشتم هم هردوچشم تنظیم میشود و هم فوکوس مرکزی دارد
مدل میوپتا 10x32 هم یکبار دیدم ولی به نظر میامد که فقط فوکس مرکزی دارد

دوستان
آیا توجه کردید چرا هیچگونه لیبل ساخت آلمان روی دوربین های اشتاینر نیست؟مدل های خیلی قدیمی چرا ولی الان نه
این یک سر است که فکر نمیکنم کمپانی اشتاینر علاقه ای داشته باشد که کسی به آن دامن بزند

گهگاهی روی درپوش دیده میشود که ربطی به خود دوربین ندارد

امکان ندارد تحت هیچ عنوان کشوری جنسی را بسازد و روی آن اسم کشور را درج نکند
مگر خودشان نمیدانند که مردم برای این لیبل MADE IN GERMANY سرو دست می شکنند؟
ولی هرچه باشد به لحاظ استحکام بدنه اشتاینر اول است و به نسبت قیمت کیفیت مناسبی دارد

ضمنا تجربه ای داشتم گفتم شاید برای دوستان جالب باشد
در سایت علی بابا با فروشنده ای مکاتبه کردم ببینم قیمت چگونه است
در این سایت اکثرا فروشنده ها چینی هستند ولی این یکی از اسمش به نظر چینی نمی امد
دوربین زایس coquest HDبا وجود اینکه قیمت اصلی آن حدود 1000 دلار در فروشگاه های مادر است را گفت 400دلار برای یک عدد و 320 دلار برای قیمت واحد در تعداد 10 عدد!!!!!!
قبلا هم تجربه ای داشتم که یک دوربین اشتاینر را با قیمت بسیار پایین تر از معمول دیدم در ebay و نشانی هارا دنبال کردم چون یک مقدار کد عددی کالا با مدل اصلیش تفاوت داشت به سایتی مالزیایی رسیدم
قبل از آن هم چندین سایت مالزیایی سنگاپوری انواع اقسام دوربین های زایس زاواروسکی اشتاینر ....با قیمت های پایینتر از معمول دیده بودم
متن ایمیل پاسخ به من از علی بابا هم همین است
Thanks for your mail and interest in our product .

Zeiss 10x42 Conquest HD Binoculars ..... cost $399 USD for 1 Unit .

Zeiss 10x42 Conquest HD Binoculars .... Cost $320 USD each units if you are buying 10 units

if you order 10 units then we give you 3 for free .

are you ready to order now ?
Which country are you from ?
How many units do you need first ?

Thanks , awaiting your immediate reply.
Best Regards.
باسلام خدمت دوستان

سپاس دوست عزیز بابت ارایه اطلاعات مفیدتون.ولی درموردdiopter correctionوdiopteric copensation دومقوله جداگانه هستند واگربه سایتهای معتبری مثل

زایس وزاواروسکی نگاه کنی توی قسمت اطلاعات فنی دوربینها ازنزدیک به12پارامتری که به عنوان اطلاعات فنی ارایه دادن این دوپارامترهم جداگانه هست ودرمدلslcو

کلاسیک همونطورکه جنابعالی فرمودین مثبت ومنفی 4هست ولی تومدل ELعددتا8هم میره.
دوستان سلام دوربین بوشنل 80*120 ساخت کجاست ایا کیفیت لازمه را برای دیدن مناظر طبیعی را داره ایا لنز هاش المانیه بنظرتون بوشنل بهتره یا کامت دوربین کامت 40*8 چطوره تا 200 تومن چی را پیشنهاد می دید کامت چطور اون المانیه یا اون هم چینه کیفیت کامت ها چطوره این دو دوربین منشورشون bak 4 یا bak 7
ممنون از نظرات گرانبهاتون
بنظرتون میشه به سایت های داخلی که ادعای اصل بودن کالا را دارند اعتماد کرد یکی دو تا سایت را در این مورد بررسی کردم قیمت هاشون خوب بود اگر می شه در پیغام خصوصی بگید تا اسمشون را بهتون بگم و ازتون راهنمایی بگیرم
با سلام خدمت اساتید محترم
می خواستم یه دوربین شکاری رنج 1 تومن بگیرم 8x30 مناسب تر هست یا 10x42
بین مدل Steiner Sagor II 8x30 و یکی از مدل های ونگارد تا 1 تومن کدام پیشنهاد میکنین؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این سایت ساقر زده 689 ولی نمایندگی ساداتسان میگه 800
به کدم میشه اعتماد کرد؟Khansariha (172)
۱۰*۴۲ بهتره ولی اگه راهپیمایی زیاد دارید یه مقدار وزنش اذیت میکنه وگرنه گرینه خیلی مناسبیه
در مورد انتخاب برند هم ابتدا باید حداکثر هزینه را مشخص کنید،اگه یک تومن باشه ونگارد ۱۰*۴۲ واقعا دوربین خوبیه
سلام دوستان این دوربین ها چطوراند ارزش خرید داره کسی باهاشون تابحال کار کرده
چه مدلی تو این رنج قیمت پیشنهاد میشه
توی این رنج کامت بهتر یا بوشنل
لطفا مرا در خرید دوربین راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان.Khansariha (8)
دوربین های الصغری که موجود در بازار موجود هست قلابی و چینی هم دارند یا همگی اصل هستند؟Khansariha (226)
(2015-04-22 01:59 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
دوربین های الصغری که موجود در بازار موجود هست قلابی و چینی هم دارند یا همگی اصل هستند؟Khansariha (226)

دوست عزیز کافیه چین بفهمه یه وسیله ای توی بازار های جهانی یا حتی ایران فروش داره در عرض دو سه ثانیه!!!!! Khansariha (290) نمونه تقلبیشو میسازه Khansariha (367)
پس این مدل هم بخاطر محبوبیت حتما تقلبی هم داره پس یاید موقع خرید حواستون کاملا جمع باشه
Khansariha (256)
لینک مرجع