انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 4babe134ff1d5fba6640849ee9ee24d6.jpg][تصویر: 36f3983b897ad913351a19405fd69fa8.jpg][تصویر: 5c241b88959f9e94a7800fd7c94eaadf.jpg][تصویر: d2ce63208fdf81288b9ab59086a5735c.jpg][تصویر: 61bf3f4121c36239dda45d527615d944.jpg]

حسین حقیقی

دوربین المپیوس 7.35و10.40که بنده 7.35رو بیشتر میپسندم بخاطر وزن کمتر و خوش دستی بهتر.

حسین حقیقی
(2016-05-03 09:00 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 4babe134ff1d5fba6640849ee9ee24d6.jpg][تصویر: 36f3983b897ad913351a19405fd69fa8.jpg][تصویر: 5c241b88959f9e94a7800fd7c94eaadf.jpg][تصویر: d2ce63208fdf81288b9ab59086a5735c.jpg][تصویر: 61bf3f4121c36239dda45d527615d944.jpg]

حسین حقیقی

دوربین المپیوس 7.35و10.40که بنده 7.35رو بیشتر میپسندم بخاطر وزن کمتر و خوش دستی بهتر.

حسین حقیقی

بسیار متشکرم

راستی آیا الیمپوس از مدلهای اشتاینر هست؟؟؟(بخاطر علامت اشتاینر روی بند دوربین)
نه این بند رو از اشتاینرم باز کردم اینجا نصب کردم.

حسین حقیقی
مطالب قبلی خوندم و لذت بردم. سلیقها متفاوت ولی همه مشتی. در مورد وزن و حمل دوربین فقط عرض کنم که واقعا گاهی وزن زیادتر (هر چند اول خودشو نشون نده) ازار دهنده هسته و همینطور اندازه. بیشتر دوستانم که من دیدم از 8*30 و یا 6*24 استفاده میکنن که هم سبکه و هم خوش اندازه. کیفیتم که خوب نسبت به برند و هزینه متفاوته. یک نکته جالبم دیدم که شاید درستم نباشه ولی بیشتر قدیمیهای شکار 8*30 روسی براشون حرف اول میزنه. خود من الان ی 8*30 ونگارد دارم که کارم راه میندازه حسابی.
دوستان یه 8x32 از کنکو دیدم که فکر کنم بتونه رقیب الصقر در ایران بشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خریداران سایت آمازون کیفیت اپتیک ش رو بسیار تعریف کردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه قیمت و اندازه با چیزی که مد نظر منه همخوانی نداره
سلام و درود
از دوستان کسی تا حالا از دوربین های BRESSER آلمان استفاده کرده ؟
(2016-05-07 05:40 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
از دوستان کسی تا حالا از دوربین های BRESSER آلمان استفاده کرده ؟

امروز مدل condor10x42 این دوربین رو از طریق سایت شرکت دیدآسمان خریدم.البته بعلت بسته شدن درگاه پرداخت زرین پال تسویه هزینه کمی با دردسر همراه بود(یاد تحریمهای بانکی افتادم!!)
گفتن امروز یا فردا برام ارسال میکنن
انشالا صحیح و سالم برسه تست میکنم عکسهاشو میفرستم
درود دوستانKhansariha (8)
هفته گذشته من همه مدلهای bresser رو اعم از کندور و نشنال ژئوگرافی در فروشگاه دید آسمان از نزدیک دیدم و تست کردم.فروشنده دوربین های مدل کندور را ساخت آلمان و نشنال را ساخت مالزی عنوان کرد.
بدنه سری کندور از نظر جنس وظاهر، ظریف و زیبا مثل برندهای معتبر نبود،اما قابل قبول بود.
تست را روی نمای یک ساختمان که آجر نمای قهوه ایی بود و حدود 400- 500 متر فاصله داشت انجام دادم مدلهای کندور 8*42 و10*42 وضوح به حدی نبود که بشه بند آجرها را به راحتی تشخیص داد اما مدل 10*50 نشنال به راحتی بند آجرها قابل تشخیص و حتی شمارش بود همینطور روشنایی تصویر و تقارن بودن دوچشمی خوب بود.
به دلیل نبود 10*50 کندور در فروشگاه قرار شد این هفته مجددا مراجعه کنم تا از انبار بیارن و اگر بعد از تست مورد تاییدم قرار گرفت خرید انجام بدم.
در ضمن روی بدنه دوربین ساخت آلمان نزده بود اما روی جعبه زده بود و برای اطمینان از اینکه سری کندور ساخت آلمان هست یا نه به شرکت bresser ایمیل زدم تا از صحت اصالت کالا مطمین بشم.
نتیجه را در صورت پاسخ شرکت مربوطه در خدمت دوستان قرار میدم.
(2016-05-09 07:29 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته گذشته من همه مدلهای bresser رو اعم از کندور و نشنال ژئوگرافی در فروشگاه دید آسمان از نزدیک دیدم و تست کردم.فروشنده دوربین های مدل کندور را ساخت آلمان و نشنال را ساخت مالزی عنوان کرد.
بدنه سری کندور از نظر جنس وظاهر، ظریف و زیبا مثل برندهای معتبر نبود،اما قابل قبول بود.
تست را روی نمای یک ساختمان که آجر نمای قهوه ایی بود و حدود 400- 500 متر فاصله داشت انجام دادم مدلهای کندور 8*42 و10*42 وضوح به حدی نبود که بشه بند آجرها را به راحتی تشخیص داد اما مدل 10*50 نشنال به راحتی بند آجرها قابل تشخیص و حتی شمارش بود همینطور روشنایی تصویر و تقارن بودن دوچشمی خوب بود.
به دلیل نبود 10*50 کندور در فروشگاه قرار شد این هفته مجددا مراجعه کنم تا از انبار بیارن و اگر بعد از تست مورد تاییدم قرار گرفت خرید انجام بدم.
در ضمن روی بدنه دوربین ساخت آلمان نزده بود اما روی جعبه زده بود و برای اطمینان از اینکه سری کندور ساخت آلمان هست یا نه به شرکت bresser ایمیل زدم تا از صحت اصالت کالا مطمین بشم.

سلام آقا سعید .
مدل 8*30 موجود نداشت ؟ مدل 10*50 واسه شکار سنگین
(2016-05-09 07:29 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مقایسه با سایر دوربین ها از برندهای دیگر(در همان رده قیمتی اگر تست کردید) چه طور بود مثل ونگارد و الصقر و ... ؟به طور نسبی در وضوح تصویر چه قدر تفاوت داشتن؟
لینک مرجع