انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-10-31 01:42 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز .خواستم نطرتون رو در مورد قیمت و کیفیت دوربین 6×24 ماوزر بدونم . اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
[تصویر: bg_prd_2eb0ad30-64d5-4fc0-9da8-6702b494c96d.bmp]

من این مدل دوربین رو دارم ولی معایب زیاد داره .زوم پایین ولی بسیار سبک وداخل جیب بالای اورکتم به راهتی جا می شه ولازم نیست بند بندازید ولی از رتکیل زخیمی داره که دید رو کم می کنه
سلام دوستان
میخواستم بپرسم دوربین دوچشمی 40*10 خوب و با کیفیت تا حدود قیمت 800 هزار تومن چی بگیرم بهتره ؟
با تشکر
سلام.خدمت دوستان من یه دوربین قدیمی ساخت شوروی سابق دارم ......

براي فروش بايد با مسئول فروش سايت آقا سهيل هماهنگ كنيد
سلام دوستان
میخوام یه دوربین دوچشمی 40*10 خوب و با کیفیت و وضوح بالا بخرم .... چی پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟ قیمت هم تا حدود 700 تومن .
[تصویر: khansariha%20(8).gif]
با سلام.
به سفارش یکی از دوستان یک دوربین 8*30 اشتاینر خریدم به مبلغ 650000
انشا الله براش خوب ببینه و پر برکت باشه
[تصویر: .jpg]
[تصویر: -1.jpg]
[تصویر: -2.jpg]
[تصویر: -3.jpg]
[تصویر: -4.jpg]
(2015-11-20 06:08 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخوام یه دوربین دوچشمی 40*10 خوب و با کیفیت و وضوح بالا بخرم .... چی پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟ قیمت هم تا حدود 700 تومن .
[تصویر: khansariha%20(8).gif]

[تصویر: khansariha%20(226).gif][تصویر: khansariha%20(226).gif]
با این بودجه حداکثر ونگارد.ولی اگر با مشخصات اشتاینر ی که جناب راک خریدند مشکلی ندارید همین دوربین انتخاب مناسبیه
شما اگر برا شکار میخواین بهتر نیست یه 8*30 بخرین؟؟دوربین اشتاینر چیز خوبیه و ونگارد هم من دارم حدود 3 سال اونم خوبه و اگر برا نگهداریش کمی وسواس بزارین خوب کار میکنه. البته سلیقه و کاربرد دوربین در خرید ان بسیار نقش داره. من 8*30 و 6*24 بسیار میپسندم.
سلام دوستان
خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین ( جناب karbakhsh و جناب 300WSM )
بله برای شکار میخوام ولی راستش کمی دودل شدم .... آخه من خودم به دوربین های روسی ( بایگیش ) علاقه دارم . 40*10 بایگش رو دیدم . کمی بی کیفیت ساخته شده بود . نمیدونم چینی بود یا نه . ولی 30*8 اون بسیار با کیفیت و محکم و خوب بود . حالا نمیدونم چی بگیرم . آخه برای من بزرگنمایی زیاد و میدان دید زیاد خیلی مهمه . حالا میخوام بدونم 30*8 با 40*10 خیلی توی بزرگنمایی فرق میکنه ؟؟؟
خودم سلسترون 42*10 دارم که دو سال پیش 250 گرفتم ,کیفیت بسیار خوبی داره.ولی الان میبینم باید چیز جمع و جورتری میگرفتم چون وقتی بندش دور گردن هست در مسافتهای طولانی خسته کنندست ,تو جیب هم جا میشه ولی هم اذیت میشی هم احتمال اینکه جایی بخوره وآسیب ببینه هست.بایگیش اصالتش مشکوکه ,در مورد میدان دید و بزرگنمایی هم مطمئنا تصویری بهتر از دوربینهایی مثل سلسترون من خواهید داشت,البته این نکته رو هم بگم که این دوربین ضد آب نیست و نیتروژن تزریق نشده.
لینک مرجع