انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-05-10 07:39 PM)alirezabeigi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیر اگر می شه حتما ازش عکس بگذار بخصوص از لنز هاش و از دید دوربین منتظر کالبد شکافی شما سرور عزیز از این دوربین هستیم لطفا ما را هم از این نعمت محروم نکنید با تشکر از زحماتتون پیشاپیش ممنونیم

نعمت !!!!!!! Khansariha (95)

امیدوارم فردا برسه!!! چون پس فردا خانه نخواهم بود و در نتیجه تحویل گرفتن ممکنه تا یکشنبه طول بکشه!!!(مهلت یکهفته ای تست !!)فردا هم که برسه باز دیر وقت میرسم منزل و امیدوارم هوا بحد کافی روشن باشه(کار به اما و اگر کشید)
کالبدشکافی که در حوزه تجربه من بی تجربه نیست چون اولین دوربینیه که خریدم
اما حتما تصاویر از زوایای مختلف و لنزها و تصویر از دید دوربین رو ارسال خواهم کرد
بالاخره دوربین من هم رسید

با عجله چندتا عکس از لنز و تصویر خروجی تهیه کردم انشالله سر فرصت عکسهای بهتری ارسال میکنم
bresser condor 8x42

[attachment=996]

[attachment=995]

[attachment=994]

[attachment=993]

اینهم تصویری از لنز

[attachment=997]
سلام آقا محمد
از عکس هایی که گذاشته اید بزرگنمایی و وضوح تصویر خوب است.
تصاویر اعوجاج و تداخل رنگ ندارند. آیا تصاویر دیده شده با هر دو چشمی با کیفیت یکسان بود؟ آیا تصاویر روی هم مچ می شدند؟
لطفا قیمت تمام شده را هم بنویسید.
با تشکر
موفق باشید
(2016-05-12 01:30 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا محمد
تصاویر اعوجاج و تداخل رنگ ندارند. آیا تصاویر دیده شده با هر دو چشمی با کیفیت یکسان بود؟ آیا تصاویر روی هم مچ می شدند؟
با تشکر
موفق باشید

عیلیک سلام
کیفیت تصویر هردو چشمی یکی هست و تصاویر هم رو هم مچ میشن و دوبینی ندارن
فقط وقتی که مثلا یه کوه رو نگاه میکنی در لبه تصویر کوه یه حاشیه زرد دیده میشه که فکر کنم در دوربین 500 تومنی دور از ذهن نباشه
قیمتش 530 تومن خرید از سایت دیدآسمان اصفهان
تصویر قلعه پشتو هوراند

حاشیه زرد رنگ در تصویر دوربین مشخصه

البته الان مسافرتم و با موبایل میفرستم
تصاویر بهتر ایشالا دو سه روز بعد

[attachment=998]

[attachment=999]
سلام و عصر بخیر
بدون شرح!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-05-12 01:50 PM)mohammadg846 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-12 01:30 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا محمد
با تشکر
موفق باشید

عیلیک سلام
کیفیت تصویر هردو چشمی یکی هست و تصاویر هم رو هم مچ میشن و دوبینی ندارن
تشکر از اطلاعاتی که دادید.
مبارکتان باشد
(2016-05-12 06:56 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عصر بخیر
بدون شرح!!!

سلام
خریدین؟!
سلام مذاکره کردیم شنبه ایشالا قطعی می شود.
این از صدقه سری و نتیجه زحمات و پیگیری های شما بود که راهنمایم شد.Khansariha (8)
قصد داشتم بعد از خرید از شما تشکر ویژه بکنم خب پیشاپیش این کار رو انجام می دهم.Khansariha (39)
(2016-05-12 08:16 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مذاکره کردیم شنبه ایشالا قطعی می شود.
این از صدقه سری و نتیجه زحمات و پیگیری های شما بود که راهنمایم شد.Khansariha (8)
قصد داشتم بعد از خرید از شما تشکر ویژه بکنم خب پیشاپیش این کار رو انجام می دهم.Khansariha (39)

ایشالا حضوری هم تستش کنید یا مهلت تست بگیرید
من که خودم اولین دوربینم رو خریدم
انشالا شماهم خرید خوبی داشته باشید
بودجه منم اگر بیشتر بود حتما رو کنکو هم فکر میکردم ولی خب قیمت نزدیک دو برابر بودجه م بود
این هم تصاویر محتویات جعبه دوربین و بدنه و لنزها و ...

[تصویر: 20160512_100935.jpg]

[تصویر: 20160512_100941.jpg]

[تصویر: 20160513_211141.jpg]

[تصویر: 20160513_211246.jpg]

[تصویر: 20160513_211310.jpg]

[تصویر: 20160513_211328.jpg]

[تصویر: 20160513_211342.jpg]
لینک مرجع