انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فکر کنم این دوربین روسی اصلش حدود ۵۰۰ تومن قیمتش باشه در حال حاضر و البته بیشتر از دو سه مدل از این دوربین توی بازار پیدا میشه
سلام
یه نگاه به این دوربین(در صفحه اصلی) بندازید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یکی از دوستان امکان خرید در خارج از کشور را داره و این مدل دوربینها را دیده. اگر کسی اطلاعاتی در مورد این مدلها و اینکه کدام بهتر است داره ممنون میشم اطلاع بده

Zeiss Binocular
Binocular Terra ED 8x42 price 400~ 450$
Conquest HD 10x42 1000$

Stiner Binocular
Predator pro 10x42 350$
Military Marine 8x30 340$

Nikon Binocular
Monarch 5
8x42 250 $ 10x42 280$ 12x42 300$
Monarch 7 ATB or ...
10x30 400 $ 8x30 380 $
با سلام به دوستان یه دوربین ویکسن 8*21 هست بدنه فلزی و ضد اب قیمتش260 تومان به نظر دوستان کیفیتش چطوره و تو این رنج قیمت چه دوربینی میشه خرید با تشکر
با درود فراوان
اگه از دوستان کسی تجربه یا اطلاعاتی در خصوص دوربینهای ویکسن داره در اختیار ما هم قرار بده تا توی خرید آتی که قرار انجام بشه دقت نظر بیشتری در انتخابمون انجام بدیم ، با سپاس
با سلام حضور اعضاء محترم انجمن شکار
با توجه به اینکه اینجانب یک دروبین دوچشمی اشتاینر الصقر2 30*8 خریدم و در این تایپیک بحثهایی در مورد اصل و یا تقلبی بودن این نوع دوربین صورت گرفته است ،لذا بنده در خصوص دوربین steiner sagorII 8*30 با قسمت فروش و خدمات شرکت STEINER آلمان از طریق ایمیل آن در وب سایت رسمی آن شرکت تماس گرفتم که در مرحله اول ثبت گارانتی 10 ساله انجام شد و در ایمیل دوم 3 سوال مطرح کردم و پاسخ هر سه سوال پس از گذشت یک هفته توسط کارشناسان مربوطه شرکت STEINER آلمان به ایمیل اینجانب ارسال شد و نتیجه اینکه این نوع دوربین ساخت شرکت اشتاینر و در کشور آلمان تولید شده است و هرگونه ابهامی در مورد تقلبی بودن،چینی بودن و غیره مردود است
و در صورت نیاز دوستان ،مستندات ایمیل های بنده قابل نمایش از طریق پیامهای بعدی خواهد بود،موفق و شاد باشید.
دوست عزیز شما دروبین دوچشمی اشتاینر الصقر2 30*8 را به چه قیمتی واز کجا تهیه کردین واگه براتون امکان داره عکسی هم ازش بگذارید . خودم هم به تازگی از همین نوع دوربین خریدم ومی خواستم یه مقایسه ای کرده باشم تا ببینم از نظر قیمت وکیفیت چه تفاوتها وچه تشابهاتی وجود داره . متشکرم
باسلام خدمت دوستان
یه دوربین کارل زایس 30*6سالم اصلی چند خوبه بگیرمش؟
با سلامKhansariha (8)
دوستان تو دوربینهای بازار دوربین زیر۲۰۰تومن هم پیدا میشه؟اگه پیدا بشه چه مارکی این قیمتها هست؟اگه پیدا بشه کاراییشون چطوره؟ من کاربردم طبیعت گردی و گاهی هم شکاره البته شکار پرنده!!!ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند
(2014-10-14 09:43 AM)yahya.r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
دوستان تو دوربینهای بازار دوربین زیر۲۰۰تومن هم پیدا میشه؟اگه پیدا بشه چه مارکی این قیمتها هست؟اگه پیدا بشه کاراییشون چطوره؟ من کاربردم طبیعت گردی و گاهی هم شکاره البته شکار پرنده!!!ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند
یه سری دوربین لیوپلد وبوشنل هستند که زیر 200تومن هستند وکیفیت تصویرشون بد نیست ونسبت به قیمتشون میارزن ولی قاتل دوربینهای ارزون قیمت ضربه هستش!
در ضمن دوربینهای صاایران هم خیلی عالی هیتند وشفافیتشون واقعا خوبه وقیمتاشون مدنظرشماست ومن شنیدم لنزاشون ساخت آلمان هست فقط مواظب ضربه باش!
لینک مرجع