انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-05-23 07:54 AM)anybody نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.....
اساتید گرام.........

من مدتهاست میخوام یه دوربین جم و جور زوم دار بخرم....

از اونجا که نمیتونم از خونه برم بیرون مجبورم با جستجوی نتی و دیدن ویدئو های تست تحقیق کنم که بازم به جایی نرسیدم......

مدل های مختلفی هم دیدم....

Panda Monocular
دوربین تک چشمی مدل 12 AR
صاایران دوچشمی 40-21 7 Sky visual
Nikula 8x42
Tasco 8x21
....

سقف بودجه من 600-700 هزاره

دوربینم هرچی کوچیک تر و سبک تر بهتر

با توجه به اینها شما یه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
هم تصویر شفاف داشته باشه هم در صورت امکان زوم واقعی ....

سلام دوست عزیز

چند تا نکته رو عرض میکنم که تو انتخاب خیلی کمکتون میکنه
اول اینکه شما دوربین رو حتما حتما حضوری و با دیدن داخل ش خرید کن
نکته ی بعدی اینکه هدف شما از خرید دوبین چیه چون برا طبیعت گردی دوربین ها ی معمولی هم کفاف میده
ولی برا شکار حتما باید از دوربین های خوب با شفافیت بالا استفاده کنی وگرنه اشک ریزش و سردرد خواهی داشت چون مدت زمان دوربین کشیدن تو شکار زیاده
نکته ی بعدی اینکه دوربین های تک چشمی با زوم بالا باید با پایه استفاده بشن یعنی شما با زوم دوازده سر دست تو دوربین چیزی نمیبینی

نکته ی بعدی موقع خرید دوربین از داخلش به یه جسم عمودی صاف نگاه کن باید خط صاف ببینی و اعجاج نداشته باشه مخصوصا تو حاشیه های میدون دید

اگه استفاده تون زیاده پیشنهاد میکنم یه مقدار صبر کنید و مبلغتون رو بالاتر ببرید و یه دوربین مارک بخرید
چون دوربین فیک ماشالله خیلی زیاده
(2019-05-23 12:40 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-05-23 07:54 AM)anybody نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.....
اساتید گرام.........

از اونجا که نمیتونم از خونه برم بیرون مجبورم با جستجوی نتی و دیدن ویدئو های تست تحقیق کنم که بازم به جایی نرسیدم......

Panda Monocular
دوربین تک چشمی مدل 12 AR
Nikula 8x42
Tasco 8x21
....

سلام دوست عزیز

نکته ی بعدی اینکه هدف شما از خرید دوبین چیه چون برا طبیعت گردی دوربین ها ی معمولی هم کفاف میده
ولی برا شکار حتما باید از دوربین های خوب با شفافیت بالا استفاده کنی وگرنه اشک ریزش و سردرد خواهی داشت چون مدت زمان دوربین کشیدن تو شکار زیاده
نکته ی بعدی اینکه دوربین های تک چشمی با زوم بالا باید با پایه استفاده بشن یعنی شما با زوم دوازده سر دست تو دوربین چیزی نمیبینی

نکته ی بعدی موقع خرید دوربین از داخلش به یه جسم عمودی صاف نگاه کن باید خط صاف ببینی و اعجاج نداشته باشه مخصوصا تو حاشیه های میدون دید

اگه استفاده تون زیاده پیشنهاد میکنم یه مقدار صبر کنید و مبلغتون رو بالاتر ببرید و یه دوربین مارک بخرید

سلام.
ممنون
گفتم بخاطر مشکل حرکتی نمیتونم برم بیرون و همین مشکل من در خریده مناسبه...........

تنها سرگرمیمم دیدن منظره بیرون از پنجره اتاقمه

توقع من از دوربین همین یه تصویر واضح از فاصله 700-800 متریه...
سبک و کوچک و زوم دار بودن ....

زوم هم هم داشته باشه که چه بهتر

خودم روی

شک دارم...
یکی میگه خوبه یکی میگه بعد یه مدت خراب میشه....

راستی صاایران تک چشمی داره....

یا کسی عکس تست از مدل های مختلف این شرکت داره بده
(2019-05-23 05:40 PM)anybody نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-05-23 12:40 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.....
اساتید گرام.........

Panda Monocular
دوربین تک چشمی مدل 12 AR
Nikula 8x42
Tasco 8x21
....

سلام دوست عزیز

سلام.
ممنون
گفتم بخاطر مشکل حرکتی نمیتونم برم بیرون و همین مشکل من در خریده مناسبه...........

تنها سرگرمیمم دیدن منظره بیرون از پنجره اتاقمه

توقع من از دوربین همین یه تصویر واضح از فاصله 700-800 متریه...
سبک و کوچک و زوم دار بودن ....

زوم هم هم داشته باشه که چه بهتر

خودم روی

شک دارم...
یکی میگه خوبه یکی میگه بعد یه مدت خراب میشه....

راستی صاایران تک چشمی داره....

یا کسی عکس تست از مدل های مختلف این شرکت داره بده

سلام مجدد دوست عزیز

09910561420 جناب مرادی

این بنده ی خدا یه گروه مشاوره ی خرید دوربین تو تلگرام داره ازش بخواه عضو کنه شما رو و اونجا دقیقتر راهنمایی ت میکنن
متاسفانه به تلگرام دسترسی ندارم
آقا
مدل هایی تک چشمی مثل اینا

COMET Hunting Nitrogen Monocular

Prism 8-24X30 Zoom Monocular Telescope

Bushnell Monocular

Panda Monocular 40x60

قابل اعتمادن ....

یا دوربین تک چشمی مطمئن که ارزش خرید داشته باشه کی سراغ داره؟
با سلام. اگه دوست داشتی میتونی تو دیجی کالا هم یه آمار بگیری. دوربینهای دو چشم و تک چشم موجود داره. ضرر نداره یه نگاه بکنی. این کلمه رو سرچ کن ( دیجی کالا خرید دوربین دو چشم )
درود Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید عزیز لطفا در خصوص دوربینهای دو چشمی ونگارد مدل Endeavor ED II 10×42
که باقیمت ۷۳۰۰۰۰۰به فروش میرسه با توجه به ژاپنی بون لنزها گاز داخلی
بنده رو راه نمایی بفرمایید الان بنده دوربین روسی ۱۰ در ۴۲ دارم که دچار دوبینی شده
وزیاد شفاف نیست
استفاده بنده جهت شکار میباشد
باتشکر از شما
دوربین روسی اگه اصل باشن عالین، بدید یه تعمیرکار براتون درست کنه عدسی داخلیش جابجا شده چیز خاصی نیست.
(2020-04-11 09:30 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین روسی اگه اصل باشن عالین، بدید یه تعمیرکار براتون درست کنه عدسی داخلیش جابجا شده چیز خاصی نیست.

مرسی از کجا اصل بودنش تشخیص بدم حدود ۱۵ سال پیش بندر عباس ۵۰۰۰۰ تومان خریدمش
لینک مرجع