انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-01-28 03:43 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم این برند ساخت آمریکا باشه اما اینکه روی این ننوشته ساخت کجا خیلی عجیبه
اون قطعه ای هم که گم شده ربطی در شفافیت تصویر نداره و احتمالا دوربین باز شده و تنظیم عدسیها بهم خورده

سلام من یکم تحقیق کردم این دوربین رو تو اینترنت پیدا کردم, ژاپنی هست و اون قطعه ای که گم شده یک عدسی روش داره, مطمن هستم چون از این دوربینا المانیشو باز کردم واسه تمیز کاری. دوربین خوبی به نظر میاد میخوام تعمیرش کنم اما نمیدونم از کجا اون قطعه رو پیدا کنم
قبلا یه شرکتی رو میشناختم با همین اسم که عدسی دوربین تولید میکرد و آمریکایی بود ......
خب پس میتونه مشکلش همون باشه اگه اون قطعه روش عدسی داشته باشه و اون عدسی فقط محافظ نباشه
(2015-01-28 04:23 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا یه شرکتی رو میشناختم با همین اسم که عدسی دوربین تولید می کرد و آمریکایی بود ......
خب پس میتونه مشکلش همون باشه اگه اون قطعه روش عدسی داشته باشه و اون عدسی فقط محافظ نباشه

احمتالش هم هست چون تو ژاپن بعضی شرکتها ملیت امریکایی, ژاپنی داشتند در گذشته.
از دوربین خوشم اومده, باید بگردم دنبال اون قطعه.
خیلی دوربین قوی هست
50*20!!!
با سلام
دوستان برای زیر 600 تومن چه دوربینی پیشنهاد می دهید برای شکار و از همه مهمتر استحکام دوربین هست که نسبت به ضربه و آب نسبتا مقاوم باشد فقط یک مارکی معرفی کنید که تقلبی در بازار نداشته باشه نه مانند دوربین های روسی که ده ها نمونه دارند اگر قیمتش هم لطف کنید. ممنون میشوم.
از دوستان کسی با دوربین های میوپتا کار کرده?نسبت به برند های دیگه مث اشتاینر زاواروسکی چطوره?
(2015-02-02 05:34 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی با دوربین های میوپتا کار کرده?نسبت به برند های دیگه مث اشتاینر زاواروسکی چطوره?

با سواروسكي كه نميشه مقايسش كرد ولي ميوپتا اگه اصل باشه جزو دوربين هاي خوب موجود در بازار هست
من قبلا اشتاینر داشتم حالا مئوپتا
البته اشتاینر 8*30 ولی مئوپتا 8*42 هردوشون صاف و شفاف ولی مئوپتا تفکیک پذیری فوق العاده ای داره . و برای شکار مناسبه و قیمت هم برای شکار مناسبه . دوربین زایس و زاوورسکی زیر ۵ تومن نیست . البته بستگی به جیب آدم داره ولی باید ببینی واقعا ارزشش رو داره ؟
(2015-02-02 03:02 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان برای زیر 600 تومن چه دوربینی پیشنهاد می دهید برای شکار و از همه مهمتر استحکام دوربین هست که نسبت به ضربه و آب نسبتا مقاوم باشد فقط یک مارکی معرفی کنید که تقلبی در بازار نداشته باشه نه مانند دوربین های روسی که ده ها نمونه دارند اگر قیمتش هم لطف کنید. ممنون میشوم.

دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه ندارد؟Khansariha (172)
توی رنج قیمت زیر 600 تومن دوربین ماوزر رو پیشنهاد میکنم.عکسش رو بعدا میزارم.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
لینک مرجع