انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود
دوستان این جواب ایمیل شرکت bresser در خصوص اینکه دوربین ها آلمانی هست یا نه :
Dear Sir,
thank you for your request. Please notice we do not producing by ourselves here in Germany. We are working with partners within China, Japan and Russia which are producing. So unfortunately there is no device available "made in Germany" I can offer to you.

Freundliche Grüße · Best regards

Bresser GmbH
Thomas Rülke
Service

Bresser GmbH
Gutenbergstrasse 2
46414 Rhede
Germany
T +49 (0) 28 72 - 80 74-121
F +49 (0) 28 72 - 80 74-521

سلام آقا سعید .
مدل 8*30 موجود نداشت ؟ مدل 10*50 واسه شکار سنگین
[/quote]

سلام علی آقاKhansariha (8)
من نپرسیدم ،درسته که 10*50 از نظر وزنی سنگینه اما از نظر بزرگنمایی و مضوح تصاویر تفاوت خیلی زیادی داره،من خودم 7*35 دارم اما وضوح و بزرگنمایی در 10*50 بمراتب خیلی بهتر بود....

در جواب دوست عزیزی که راجب وضوح و کیفیت پرسیده بودند عرض کنم که در حد قابل قبول بود اما وضوح شگفت انگیزی در حد اینکه دوربین آلمانی باشه نبود

در پاسخ ایمیلی که همین الان برای من ارسال و متن اصلی رو بالا گزاشتم بیان شده که دوربینها ساخت آلمان نیست بلکه ساخت شریکهای تجاری این شرکت در چین و ژاپن و روسیه هست که مدیر پاسخگویی مشتریان صراحتا اعلام کرده که هیچکدوم از محصولاتشون ساخت آلمان نیست!!!!که بنده درست حدس زده بودم چرا که دوربین ساخته شده در آلمان قطعا در مقایسه با رقبا می بایست از قیمت بسیااار بالاتری برخوردار باشه همینطور ظاهر و بدنه دوربین هم بیانگر این مطلب بود که کار آلمان نیست اما فروشنده با اطمینان فرمود ساخت آلمان هست!!!

امیدوارم دوستان بهره کافی رو برده باشید و به تصمیم گیریتان کمک شده باشد!!!
(2016-05-09 12:13 PM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

در پاسخ ایمیلی که همین الان برای من ارسال و متن اصلی رو بالا گزاشتم بیان شده که دوربینها ساخت آلمان نیست بلکه ساخت شریکهای تجاری این شرکت در چین و ژاپن و روسیه هست که مدیر پاسخگویی مشتریان صراحتا اعلام کرده که هیچکدوم از محصولاتشون ساخت آلمان نیست!!!!که بنده درست حدس زده بودم چرا که دوربین ساخته شده در آلمان قطعا در مقایسه با رقبا می بایست از قیمت بسیااار بالاتری برخوردار باشه همینطور ظاهر و بدنه دوربین هم بیانگر این مطلب بود که کار آلمان نیست اما فروشنده با اطمینان فرمود ساخت آلمان هست!!!

اینو تو درگاه ویکی پدیا برسر هم نوشته و نام شریک چینیشون رو

Bresser GmbH was founded by Josef Bresser in 1957.[1] The company began by specializing in the import and distribution of binoculars.[2] Rolf Bresser sold his father's business in 1999 to the American company Meade Instruments in Irvine, California, the company operating under Meade Instruments Europe GmbH until 2009, when it was acquired by former owner Rolf Bresser, its general manager, Helmut Ebbert, and Chinese manufacturer Jinghua Optical Electronics Co., Ltd. (JOC)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-09 07:29 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستانKhansariha (8)
هفته گذشته من همه مدلهای bresser رو اعم از کندور و نشنال ژئوگرافی در فروشگاه دید آسمان از نزدیک دیدم و تست کردم.فروشنده دوربین های مدل کندور را ساخت آلمان و نشنال را ساخت مالزی عنوان کرد.
بدنه سری کندور از نظر جنس وظاهر، ظریف و زیبا مثل برندهای معتبر نبود،اما قابل قبول بود.
تست را روی نمای یک ساختمان که آجر نمای قهوه ایی بود و حدود 400- 500 متر فاصله داشت انجام دادم مدلهای کندور 8*42 و10*42 وضوح به حدی نبود که بشه بند آجرها را به راحتی تشخیص داد اما مدل 10*50 نشنال به راحتی بند آجرها قابل تشخیص و حتی شمارش بود همینطور روشنایی تصویر و تقارن بودن دوچشمی خوب بود.
به دلیل نبود 10*50 کندور در فروشگاه قرار شد این هفته مجددا مراجعه کنم تا از انبار بیارن و اگر بعد از تست مورد تاییدم قرار گرفت خرید انجام بدم.
در ضمن روی بدنه دوربین ساخت آلمان نزده بود اما روی جعبه زده بود و برای اطمینان از اینکه سری کندور ساخت آلمان هست یا نه به شرکت bresser ایمیل زدم تا از صحت اصالت کالا مطمین بشم.
نتیجه را در صورت پاسخ شرکت مربوطه در خدمت دوستان قرار میدم.

اگر ساکن تهران هستید و براتون مقدور هست پیشنهاد میکنم سری هم به شرکت فتوسینکس نماینده کنکو ژاپن بزنید
در سایت آمازون شفافیت مدل Kenko Ultraview EX OP 8X32 DH II رو خیلی تعریف کردن
کاملا در ژاپن تولید میشه
دوستان عزیز سلام
با اجازه بزرگترها، اراده ملوکانه بر این تعلق گرفت که با توجه به مطالعه تاپیک و راهنمایی عزیزان برای اهداف چند منظوره به ویژه ش... مورد ذیل را ابتیاع نمایم. وزن 650 گرم
راستش با 32*8 نتوانستم کنار بیایم! واقعا حدود 200 گرم اینقدر حیاتی است!؟! خواهشمندم در این برهه حساس، از راهنمایی بی نصیبم مگذارید. با سپاس فراوانKhansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (219)
دوستان من تجربه ایی راجب دوربین های دو چشمی کنکو ندارم
اما از پیتلرهای uv دوربین عکاسی این برند که اصالتا ژاپنی استفاده کردم
متاسفانه مشابه محصولات این برند توی بازار بسیار زیاده اعم از چین و تایوان و مالزی و....که همه فروشندگان مدعی ژاپنی بودنشون هستند!!!
توصیه میکنم با دقت بیشتری خرید کنید و تحت تاثیر صحبتها یا به قول معروف تبلیغات فروشندگان قرار نگیرید
دوستان برای انتخاب و مقایسه دوربین حتما یه سر به سایت زیر بزنید . ریویوهای بسیار خوبی داره یه جورهایی مثل دیجیکالا برای گوشی موبایل.
این ریویو مربوط به دوربین برسر

و این یکی مربوط به دوربین Minox که با توجه به نظرات و ریویو موجود در این سایت یکی از بهترین های رده میان قیمت و نظر منو خیلی بخودش جلب کرده.

این لینک هم در مورد دوربین برسر چک کنید . بنظر شما یه دوربین 189 یورو تا بدست من و شما برسه چقدر میشه ؟ بنظر من نباید کمتر از 1 ملیون بشه ولی وقتی تو ایران حدود 600 تومن. بنظر میاد یه جای کار میلنگه.

سلام وممنون از توجه دوستان
این دوربین البته ده در چهل و دو قیمت 870 هزار تومن
وراسا فرمودند در فیلیپین مونتاژ و یا ساخته می شه و مدلهای دیگر همین شماره بالای یک م و هشتصد اصل ژاپن است. دوستان راهنمایی کنند.
سلام دوستان من یک دوربین سیکر چینی خریدم و در مقایسه با الصغری که داشتم واقعا شفافیت لنزشون یکی بود عکس های این دوربین را به همراه الصغر در سایت ایسام گذاشتم هدف از خرید مقایسه بین دو دوربین بود و حالا چون الصغر را دارم دیگه این دوربین مورد نیاز نیست و خوب قصد فروشش را هم دارم
خوشحال می شوم دوستانی که قصد خرید دارند نظرشون را در رابطه با این دوربین بدند قیمت این دوربین نسبت به کیفیت اش واقعا عالیه
این لینکشه خوشحال می شوم نظرتون را درباره این دوربین بشنوم

(2016-05-10 11:11 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینک هم در مورد دوربین برسر چک کنید . بنظر شما یه دوربین 189 یورو تا بدست من و شما برسه چقدر میشه ؟ بنظر من نباید کمتر از 1 ملیون بشه ولی وقتی تو ایران حدود 600 تومن. بنظر میاد یه جای کار میلنگه.

همین دوربین رو تو سایت برسر آمریکا 100 دلار قیمت زده و آمازون هم 92 دلار

نماینده پخش انحصاری برسر در آمریکا هم شرکت Meade Instruments هستش
احتمالا برای اینکه در بازار آمریکا جای پا باز کنن قیمت رو آوردن پایین!!!!
(2016-05-08 10:59 AM)mohammadg846 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-07 05:40 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
از دوستان کسی تا حالا از دوربین های BRESSER آلمان استفاده کرده ؟

امروز مدل condor10x42 این دوربین رو از طریق سایت شرکت دیدآسمان خریدم.البته بعلت بسته شدن درگاه پرداخت زرین پال تسویه هزینه کمی با دردسر همراه بود(یاد تحریمهای بانکی افتادم!!)
گفتن امروز یا فردا برام ارسال میکنن
انشالا صحیح و سالم برسه تست میکنم عکسهاشو میفرستم

دوست عزیر اگر می شه حتما ازش عکس بگذار بخصوص از لنز هاش و از دید دوربین منتظر کالبد شکافی شما سرور عزیز از این دوربین هستیم لطفا ما را هم از این نعمت محروم نکنید با تشکر از زحماتتون پیشاپیش ممنونیم
(2016-05-09 12:13 PM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان این جواب ایمیل شرکت bresser در خصوص اینکه دوربین ها آلمانی هست یا نه :
Dear Sir,
thank you for your request. Please notice we do not producing by ourselves here in Germany. We are working with partners within China, Japan and Russia which are producing. So unfortunately there is no device available "made in Germany" I can offer to you.

Freundliche Grüße · Best regards

Bresser GmbH
Thomas Rülke
Service

Bresser GmbH
Gutenbergstrasse 2
46414 Rhede
Germany
T +49 (0) 28 72 - 80 74-121
F +49 (0) 28 72 - 80 74-521

سلام آقا سعید .
مدل 8*30 موجود نداشت ؟ مدل 10*50 واسه شکار سنگین

سلام علی آقاKhansariha (8)
من نپرسیدم ،درسته که 10*50 از نظر وزنی سنگینه اما از نظر بزرگنمایی و مضوح تصاویر تفاوت خیلی زیادی داره،من خودم 7*35 دارم اما وضوح و بزرگنمایی در 10*50 بمراتب خیلی بهتر بود....

در جواب دوست عزیزی که راجب وضوح و کیفیت پرسیده بودند عرض کنم که در حد قابل قبول بود اما وضوح شگفت انگیزی در حد اینکه دوربین آلمانی باشه نبود

[/quote]

سلام دوست عزیزم من می گویم طرفی که برات ایمیل کرده حتی المانی هم نیست این متن پر از غلط دستوریه انگلیسه در صورتی که کلماتی که استفاده شده ساده هم هستند اگر یک مدیر فروشی در اروپا نتونه انگلیسی صحبت کنه یا بنویسه اوضاعش خیلی خرابه چطور ممکنه طرف المانی باشه المانی که خودش از کشور های درجه یک اروپاست ان وقت دو کلمه انگلیسی بلد نباشه من می گویم به احتمال زیاد طرف مال اسیاست که به احتمال زیاد یا چینیه یا مال همون دور و اطرافه یک نگاه به متن بی اندازی خودت متوجه می شوی
احه من هم برای شرکت اشنایدر اینیل فرستادم جوابم را هم دادند یک کلمه غلط املایی نداشتند چه به رسه به غلط ساختار دستور زبانی
لینک مرجع