انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام Khansariha (48)
دو تصویر از دوربین تقدیم دوستان می گردد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ،

دوستان ، دوربین دو چشمی و قیمت ارزان ،
که هدف اصلی اینه که بتونم محل برخور ساچمه با سیبل رو ببینم ، و فوکوس خوبی داشته باشه ، چی پیشنهاد میدید ؟
البته قاعدتا شفافیت هم مهمه ،
فاصله هم تا صد متری فرض کنید .
باسلام خدمت تمامی اهالی انجمن
یه دوربین آسیکا8*30 دارم که دو دید شده چشم چ‍‍‍‍ب و راست با هم تنظیم نمیشن آیا قابل تعمیر هست
بله

حسین حقیقی

اما طبق تجربه من دیگه به اون کیفیت بر نمیگرده .

حسین حقیقی

[تصویر: db51ba124e5fece7a51dd2e1ae77aebf.jpg]

حسین حقیقی

مثل کدام یک از این دوشکله؟

حسین حقیقی
(2016-06-11 11:11 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله

حسین حقیقی

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنیدمن کرمان چند جا رفتم گفتن این دوربی ‍‍‍برسی تعمیر نمیشن شکل سمت راست
تصویر ارش دارین؟

حسین حقیقی
[quote='hossein1haghighi' pid='265477' dateline='1465631193']
تصویر ارش دارین؟

حسین حقیقی

الان نه تصویر میگیرم میفرستم
مثل کدامیک از اون تصاویری که من گذاشتم هست؟

حسین حقیقی
(2016-06-11 11:26 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل کدامیک از اون تصاویری که من گذاشتم هست؟

حسین حقیقی

سمت راستی
قابل به تعمیر هست منتها به شرطی که منشورها فقط جابجا شده باشن اما اگر شکستکی داشته باشن قطعه لازم داره که تعمیرگاهها ندارن .

حسین حقیقی
لینک مرجع