انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-03-24 11:30 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربیین خیلی خوبیه بالاترین لنز متعلق به زاورسکیه رنج فایندر وافت گلوله رو هم میگیره ؟ جابجایی گلوله با باد رو بهت میده یا نه؟

راستش دفترچه دوربين رو كه خوندم با استفاده از سيستم ميلراديان كه روي لنز داره ميشه فاصله را حساب كرد البته نه خيلي دقيق. افت گلوله را هم ميگيره البته نه به صورت ديجيتال كه نقطه بر خورد را نشان بده بلكه با نرم افزار روي موبايل و يا كامپيوتر مشخصات گلوله رو ميدي و بهت ميگه كه هر خط روي دوربينت چه فاصله اي رو ميزنه ميتوني اون اطلاعات رو چاپ كني و همه جا همراه اسلحت داشته باشي. سيستم تصحيح باد رو داره اما نه ديجيتالي بلكه به صورت خطوط روي لنز هستش كه مستلزم اين هست كه شما سمت و سرعت باد رو بدوني. خلاصه اينكه دوربين ساده اي هستش اما كيفيت خوبي داره من ميخواستم مدل ساده تر ساواروسكي رو بخرم اما اين مدل رو به خاطر دارا بودن طبلك پارالاكس خريدم.
مبارکت باشه یه بار با بوریس کار کن تو این قیمتی که شما گرفتی بوریس گیرت میومد البته 2 خیلی پیشرفته است زاورسکی پول لنزشو واستحکامو میگیره تیر اندازی با بوریس 3 برات عین اب خوردنه فاصله رو میده بزرگنمایی 16 داره بوریس 2 با بزرگنمایی گلوله کم میورد مگه اینکه همیشه با یه بزرگ نمایی ثابت میزدی اما 3 با بزرگنمایی چراغ افتم جابجا میشه بادم بهت میده نقطه بادم مشخص میکنی شلیک اگه کانادا بخری شیش بیشتر نیست فایل ندارم وگرنه تصویر دفترچه رو براتون میفرستادم معنی کنین اگه زحمتی نباشه
من پست قبلی رو ندیده بودم ایران خریدم اینجا قیمتش همینه چشم عکسشو میفرستم
[تصویر: bf37f6229d7b59fa09dfb96ce5a2731e.jpg][تصویر: f3f8a773a37b139fb950c6b99da9ac61.jpg]
[تصویر: 8fcf14b3d279b02a62e9853110f6c0c6.jpg]
(2015-03-24 03:55 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته این قیمت پای من در اومده چون از تعمیرات اسلحه وتغییر قطعات خودم سر در میارم یه مقدار قنداق 2500000-اصلاح قالب داخل قنداق واطراف لول که خودم طراحی کردم چون واسش گشاد بود با چسب داوکن قیمت چسب 150000. -شعله پوش المانی 800000- نصبش 50000 -زاج وگلانس وپرداخت 350000-رنگ مجدد قنداق خودم زدم 150000 میگیرن میزنن-ماشه 500000-ضامن کامل داکوتا امریکا 1100000-نصب ضامن خودم کردم گلن وتوپی باید برش بخوره خودم انجام دادم 100000 دستمزدشه - دوپایه هریس امریکا دو مدل کوتاه وبلند گرفتم قیمت 460000 و560000- روکش قنداق سرتاپا 170000-بند امریکایی 200000
دوربین گرفتم هنوز نرسیده اونم 9500000 توی بازار شهر ما از 10.5 تا 11.200 قیمتش متغیره قیمت دوربین از اسلحه بیشتره با این تحریمها خصوصا سیاست حاکم بر واردات تجهیزات سلاح ومهمات
تعویض وطراحی گلنم با جوشکاریش خودم کردم حفاظ ماشه رو هم خودم اضافه شو بریدم قوس دادم گلانس کردم اینا رو هم دستمزد بدی دویست تومنی میشه

دوست عزیز ماشه رو کجا خریدی 500
مارکش چیه/
بندر عباس مارک تیمنی و بولد
حسين خان محافظ سرتاسر 170000
رو از كجا گرفتين؟
از فروشگاه بندر عباس همه جا دارن
ببخشید اقای یسری اسلحه شما چیه؟
سنگ انداز
ولي عكسهاي كه ميزارم بخاطر اينكه خيلي پيش اسلحه فروشا گير ميكنم
(2015-03-25 06:53 PM)يسري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سنگ انداز
ولي عكسهاي كه ميزارم بخاطر اينكه خيلي پيش اسلحه فروشا گير ميكنم

اسلحه خوبیه قبلا داشتم ارزون با گلوله فراوان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)
ایشاالله یه گلوله انداز ردیف بخری(بزودی)Khansariha (256)Khansariha (256)
با سلام
در درجه اول سال جدید را به تمامی دوستان و سروران گرامی تبریک عرض میکنم
و همینطور بسیار خوشحال هستم که بالاخره مطالبی در سایت به اشتراک گذاشته شد که باعث بالا رفتن سطح علمی این تایپیک شد

من پست قبلی رو ندیده بودم ایران خریدم اینجا قیمتش همینه چشم عکسشو میفرستم

دوست عزیز شعله پوش را چطور نصب کردید
قبلا شنیده بودم استفاده از شعله پوش و ایجاد رزوه در سر لول در ایران ممنوعه
سلام دادم تعمیر گاه اسلحه برام رزوه زد بعد پیچیدم با اچار تا محکم شد درباره قانون ممنوعیت مازل بریک یا شعله پوش اطلاع دقیقی ندارم از اسلحه مهمات پرسیدم گفتن ما وقتی اسلحه رو جواز میدیم یعنی شما تایید شدین و صلاحیت دارین اگه قرار ادم خلافی با اسلحه مرتکب بشه چه با شعله پوش چه بی شعله پوش واینجا اسلحه خیلی از دوستان حتی بصورت فابریک شعله پوش وباس دارن تا حالا هم کسی جایی معترضشون نشده البته وقتی میخرین. باید گام رزوه رو اسلحه ساز شما بدونه تا از روی اون سر لولو رزوه بزنه
لینک مرجع