انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
طول لول سلاح نخجیر 3 در کالیبرهای 270 و 8 در 57 و بخصوص 308 چند سانت هست؟
ممنون میشم اگر اطلاع بدید. (مخصوصا 308)
60 سانت
سلام دوستان دیروز یه چیزی دیدم کم مونده بود شاخ در بیارم ،شخصی رو دیدم تفنگ 270 نخجیر خودشو برده بود لولشو اندازه برنوی کوتاه بریده بود تا صداش بیشتر بشه ،انوقت ادعا میکرد خیلی دقیقم با همین لول کوتاه تیر میندازه!!راستی که چه ادمایی پیدا میشن نظر شما چیه دوستان انوقت باید به هر کسی جواز بدن؟این ادما تفنگو احترامی براش قائل نیستن بابا تفنگ حرمت داره انگار اسبی رو بگیری دمبشو ببری بگی سلیقه من اینطوریه تازه بدون دم هم راه رفتنش فرق نکرده خیلی ناراحت میشم میبینم تفنگ دست اهلش نباشه تازه ادعای فضلم بکنه طرف
با سلام :
واقعا از این کار ها که میبینم علاوه بر تعجب کلی هم تاسف میخورم ..........................
آدم گاهی فکر میکنه ای کاش سختگیری بیشتر بود تا هر ننه قمری دستش به تفنگ نرسه ولی سختگیری چاره نیست آموزش چاره اصلی همه نا بسامانی هاست . این آقای خوش فکر هم تاوانی پس میده که دیگه از این با نمک بازی ها درنیاره . دستکاری در لوله تفنگ خصوصا در مورد کوتاه کردن از اون مواردیه که صاحب سلاح رو زیر سوال میبره ایشون چه برای فروش چه برای تمدید مجوز اسلحه رو باید ببره کارشناس ببینه ، اونوقته که بهش یه حال اساسی میدن !!!!!!!!!
به امید روزی که فرهنگ استفاده درست شکار و مالکیت سلاح زود تر از خودشون ، به متقاضی برسه
سلام به همه دوستان ... پیرو فرمایش کامران خان باید عرض کنم معاونت اسلحه و مهمات انقدر سرشون شلوغه که نگاه به کوتاه و بلندی لول نمیکنن و حتی کارشناس حرفه ای سلاح رو ندارن و به دیدن شماره سلاح بسنده میکنن ...اما در مورد لول باید بگیم که مرخصه دیگه خاصیت کشندگی و زهرش از بین رفته و زخمی کن شده .. همچین مورد ی داشتیم و دیدیم که سازمان محیط زیست در اقدامی شرم آور و زشت و ناپسند زمانی که شکارچی گرفته و تفنگ دستشون بوده در انبار اسلحه محیط زیست مخفیانه 10 سانت سر لول رو سنبه کرده و بعد از مدتی متوجه شدن تیر دقت نداره و کج و کوله به سیبل میخوره سپس ناچار به بریدن سر لول شدن و تفنگ دقیق شده اما زهر تفنگ از بین رفته ...ببخشید طولانی شد ولی تجربه خوبیه برا دوستان هم شناختن محیط زیست هم بریدن لول....
امروز از شخصی شنیدم که شرکت نخجیر به دستور رئیس جمهور تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و تولید یا تعمیر تفنگ ندارند
فکر میکنم انگیزه شان بیشتر مسائل زیست محیطی بوده
سلام .من شنیدم که کالیبر 8.57 به صورت سفارشی در تعداد محدودی تولید شده ،آیا حقیقت داره؟ کیفیت لول وخان چطور ه؟ ا
(2015-05-03 12:17 AM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .من شنیدم که کالیبر 8.57 به صورت سفارشی در تعداد محدودی تولید شده ،آیا حقیقت داره؟ کیفیت لول وخان چطور ه؟ ا

قبل از هر چیز ورودتون رو به انجمن خوشامد میگم /نخجیر3 در 4 کالیبر تولید میشه (57*8 -270 -3006 -و308وینچستر)کالیبر 57*8 که کالیبر قدیمی نظامی ایران بوده که از سر ناچاری شد کالیبر شکارایران وکالیبر 270 یه کالیبر عالی وپرطرفدار شکاره نه تنها در ایرن بلکه در سراسر جهان *این دوکالیبر رایج شکار در ایران هستن که نخجیر 3 در این دوکالیبر بیشتر تولید دارن واما در کالیبر 06-30 و 308 وینچستر (چون 06-30 کالیبر ام1اسلحه نیمه اتوماتیک عشایر ومرزنشینهاست ویک کالیبر تقریبا نظامی هست و308 که کالیبر بسیار مشابه ژ3 هست به تعداد محدودی ساخته شدن و در اختیار افراد رده بالا قرار گرفته واما به نظر بنده کیفیت لول وخان 57*8 نخجیر3 به پای برنو های ایران نمیرسه //تا نظر اساتید چی باشه
ممنون از پاسخ شما...براساس شنیده ها کالیبر 8.57 دو نوع لول ساده وپله ای داره ،که سریهای اول لول همان برنو های موجود در انبار بوده که پله ای میباشند
بله احتمالش هست ولی اگه شما قصد دارید برنو بخرید سعی کنید در درجه اول یه برنو وسط سالم بخرید اگرم خواستید کمتر هزینه کنید برنو بلند ولی به نطر بنده خریدنخجیر 3 در کالیبر 57*8 کار صحیحی نیست (برنو جنگی دارای شکافدرجه است که نخجبر3 ازش محرومه وشما به اجبار باید دوربین نصب کنید و لولش برای جنگ ساخته شده اگه خوب اسفاده بشه سگ جونه) اما خریدنخجیر3 در کالیبر 270 رو تایید میکنم
لینک مرجع