انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-28 11:03 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین شما چیه؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

الان آدرسی از نرم افزار محاسبه بالستیک دارین که کار باهاش آسون باشه.؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-08-29 08:19 AM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سعید قیمت دوربین شم چند هست؟

زایس ژاپن 2.4 میل
(2015-08-28 11:03 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان آدرسی از نرم افزار محاسبه بالستیک دارین که کار باهاش آسون باشه.؟

این سایت هم خوبه برای محاسبه بالستیک

حالا یه سوال :
سرعت دهانه 270 ایرانی با فشنگ 130 گرینی و 150 گرینی مثلا سیلیر چقدر هست ؟
ممنون لطف کردی سعید جان بعد با حوصله نگاهشون میکنم.

آقا سعید برند زایس آلمانی باید باشه ...
یا من اشتباه فک میکنم ،نمیدونم
ژاپنیشم هست.

آهان ... افت تیر وبادو... محاسبه میکنه
(2015-08-29 10:08 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون لطف کردی سعید جان بعد با حوصله نگاهشون میکنم.

لینک اول یه قسمت محاسبه بالستیک داره که با نرم افزار استرلوک گوشی مقایسش کردم با داده های برابر بالستیک کاملا مشابهی میده (البته باید هم اینطوری باشه ) اینو گفتم بخاطر اینکه داده های اولیه که میدیم خیلی مهم هستن در مورد 270 ایرانی همه پارامترها برای من معلوم هست یا میشه معلوم کرد ولی سرعت دهانه با مرمی 130 و 150 گرین فیوچی یا سیلیر هنوز برام مجهول هست که اگه کسی داشته باشه ممنون میشم اون عدد خوشگله رو به من هم بگه

Khansariha (8)
Khansariha (8)احسنت مرحبا ...آقا حسین خداوکیلی خوشم میاد علمی رفتین دنبال270
[تصویر: 2d3a37a20ecb88ba1f01825272d48d04.jpg]

اینم 130 gn

[تصویر: c29da141cc079041500457d6881291ae.jpg] اینم 150 gn

سرعت دهانه 130 گرین930متر بر ثانیه هستش و150gnسرعت دم دهانه 805متر هست. ایرانی مه ام رو اطلاعی ندارم.

دستت درد نکنه حسین جان خوب بود
البته منظور من از سرعت دهانه تو عمل بود. یعنی 270 ایرانیی که کرونو شده چون ممکنه این فشنگ تو اسلحه های متفاوت اعداد متفاوتی رو بده
درسته ؟
اطلاعات دقیقی رو ندارم از این بابت اما بر فرضم که اینطور باشه تغییرات خیلی ناچیز میتونه باشه.

چون این اعداد وارقام رو که میدن مد نظر رفتار بالستیک فشنگه ربطی که از 270 با چه مارکی شلیک شده ندارن.

الان سعید جان شما اطلاعات 150gnرو توی نرم افزارت بزار ببینیم توی 750یارد چی میگه اگه زحمتی نیست.

توی اطلاعات نوشته شلیک از لوله 60سانتی متری کالیبر 270که طول لول نخجیر 270هم شصت سان ته اقا سعید گل خیلی هم روی تفنگ 270 ایرانی شک نکن که یه چیز دیگه باشه همونیه که باید باشه مطمئن باش عزیز.

لینک مرجع