انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حسین جان عالیه ...
در 507 متر هر سه تفنگ گروپ خیلی خوبی داده که البته مال 270 شما کمی جمع تر هست که این برمیگرده به دقت تیراندازی شما که من هیچ شکی در اون ندارم
موفق باشید
(2015-11-11 10:53 AM)googoolmagooly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز تعجب میکنم از اینکه در بین این همه عضو و علاقه مند آماتور و نیمه حرفه ای و در بین این همه پرسشها ، پاسخها

دوست گرامی یک گروه رو از قلم انداختید دربین اعضا انجمن تادلت بخواد عضو حرفه ای هست ودلسوزانه جوابگو هستن منظور من از حرفه ای بودنشون اینه که بسیار باتجربه هستن نه مثل خودم خخخخخخخخ
احمدی کوچکترین عضو انجمن
**********************دم اهالی انجمن همیشه گرم باد **************************
دوستان واساتید در نظر داشته باشید که در کشور ما به مقوله سلاح شکاری وساخت اون به عنوان ضد ارزش از سوی عده ای نگاه میشه وسعی در القا این باور وخوراندن اون به عوام میشود برای همین به نظر من طرفداران ورزش تیر اندازی وشکار باید به این مقوله توجه جدی داشته باشند درسته که جای این حرفها در این بخش نیست اما چون راجع به مشتری مدار نبودن صنایع اسلحه سازی داخلی شد خواستم این مطلب رو بگم/کمپینهای انتی هانتر در ایران در حالی شکل گرفته که رویکرد حمایتی از سوی سازمان محیط زیست همراه انهاشده در حالی که سازمان باید فارغ از هیاهو سالاری این گروهها بفکر مدیریت حیات وحش باشه نه در این تقابل نظر دو گروه برای جبران ضعف مدیریتی خود همه چیز رو بگردن شکارچی بندازه و زیرکانه تاکید میکنم زیرکانه شکارچی مجاز وغیر مجاز رو یکی بدونه / بحث عدم مدیریت درست وبی توجهی به نظر اساتید این رشته درمورد لزوم قبول واقعیتی به نام شکار اثر جبران ناپذیری رو در اینده به همراه خواهد داشت وجالب تر از همه سایتهای مثلا حقوق حیوانات فقط این اسم رو یدک میکشند ونظر مخالف خود رو فقط زمانی نشر میدن که اون شخص فقط از لحاظ شخصی نظر داده باشه ونه متخصصین محیط زیست که با تخصص خود قرق دائمی وشکار البته بصورت مدیریت شده رو با روش روز دنیا در تناقض میدونن یعنی اولین حقوق شهر وندی یعنی ابراز عقیده بصورت درست رو برای انسان مشروع نمیدونن بعد دم از حقوق حیوانات میزنند/ببخشید طولانی شد
با سلام دوستان. با وجودی که تمام مطالب شما صحیح و منطقی هست. اما لازم بذکر میدونم بگم با این حرفا به حاشیه میریم. حالا یا ارزش واسه مشتری قائل نیستند یا سیاستشون. اینه یا علم کافی ندارن و مونتاژ میکنن. بهرجهت که مشارکت نمیکنن و تجربیاتشونو در اختیار جامعه اسلحه قرار نمیدن، البته ما هم با این تفاسیر با آزمون و خطا و مطالعه وتحقیق به قدری اندوخته داریم که بی نیاز از مشارکت این اشخاص باشیم. وقتی صنایع به این مهمی هنوز کنترل کیفیت محصول رو نداره دیگه بقیه اش معلومه. پس برگردیم به بحث تاپیک تا بار علمی تاپیک سنگین تر بشه.

hosein haghighi

دوستان مالک اسلحه نخجیر سه لطف کنید اگر براتون مقدوره تصاویری از گروپ گیری هایی که داشتین رو در این تاپیک نخجیر سه بزارین چون خیلی میتونه کمک کنه شناخت بیشتری از کارایی این اسلحه بدست بیاد.

hosein haghighi
سلام دوستان.چندتا عکس از مرحله بعدی کار رو قنداق نخجیر ۲۷۰ بنده که خودم توی خونه دارم انجامش میدم
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۲۴۰۵-1.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۲۳۱۶-2.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۳۰۰۳-1.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۲۵۰۰-1.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۱۶۴۵.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۳۸۱۴-1.jpg]
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۱۷۳۶-1.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه عکسها باز نشدن

hosein haghighi
دوست عزیز لینکها روهم نتونستید ببینید؟
[تصویر: IMG-۲۰۱۵۱۱۱۲-۰۸۳۷۱۶-1.jpg]
بسیار زیباست ...
ممنون دوست عزیز

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
لینک مرجع