انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-01-04 03:32 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مبارک باشه اقای خاکساری از بزرگان این کار هستن اما اقای جویباری هم کارقطعات فلزی اسلحه رو بصورت تجاری ونه هنری رو چون خودم برام کارکرده کارش خوبه/سایت ایشون هم یه سر بزنید ایشون تخصصی روی اسلحه های موزر 98 ونخجیر 3 که از همون ساختار استفاده میشه فعالیت داره ضمنا در مورد رفع عیب لوله اکار هم فعالیت میکنند خودم میخام اکار خودم روبرای اصلاح لوله پایین به ایشون بسپارم

سلام دوست عزیز.ایشون چه جوری این مشکل آکار رو رفع میکنند؟خطرناک نیست؟در جریان هستید هزینه این کار چقدر هست؟
دوست عزیز تاپیک اکار جای این سوال هست اما جهت پاسخ شما؛؛با اصلاح مگسک مشکل پایین زدن لول اکار رو حل میکنن وگرنه لول رو که نمیتونن تغییرات بدن .

حسین حقیقی
با سلام/ ایشون این کار رو انجام میده البته هزینه بالایی داره ظاهرا /اتصال لوله ها رو باز میکنه وهر دو لول رو به جهت مخالف کمی (خیلی کم)جابجا میکنه تا انتهای لوله وشیب اونها همگرا بشه وبعد دوباره اتصالات وزه رو میسازه/فقط جوش بین دولول از نوع اورجینال کارخانه سازنده نیست
(2016-01-05 10:35 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجایین دوستان منتظر راهنماییتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقایون محسنی-جویباری-داداشی-اذر شهاب کدوما کاراشون بهتر و خودشون دست میگیرن و دقیقتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دوست عزیز این اقایون همه خبره ی این کاره هستن من چون مازندرانم همه ی کارای تفنگم و دادم جویباری انجام داد
اگه تهران بودم می دادم محسنی یا انوری یا آذرشهاب و اگه مشهد بودم میدادم خاکساری
همه استادن ولی شما کاره سختی نمیخای انجام بدی ببر پیشه کسی که قیمت بهتری داره که محسنی ارزونتره
اقای خاکساری وجویباری رو شناخت دارم البته اقای خاکساری ظرافت هنری هم بعنوان گان اسمیت درکارهاش هست اقای جویباری هم دربخش فنی وبهینه سازی موزر کارهاش خوبه من خودم به جویباری سپردم کارش عالیست اما خاکساری تفنگ رومثل سلاحهای سفارشی کار میکنه ودستمزدبالاتری هم بالطبع میگیره من اگه یه گلوله زن دیگه بگیرم این بار به خاکساری میسپارم تا کارایشون روهم داشته باشم.
(2016-01-05 03:01 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تاپیک اکار جای این سوال هست اما جهت پاسخ شما؛؛با اصلاح مگسک مشکل پایین زدن لول اکار رو حل میکنن وگرنه لول رو که نمیتونن تغییرات بدن .

حسین حقیقی
سلام استاد حقیقی حق باشماست باید درتایپیک اکار این مقوله مطرح میشد
این همه صحبت در مورد اصلاحات و کار روی تفنگ ولی متاسفانه بدون کوچکترین اشاره به هزینه ای که تک تک این کارها میبره تا یک اسلحه درست خوش دست و شیک بشه

دوستانی که اطلاعاتی در مورد هزینه تک تک کارهای بهسازی یا زیباسازی اسلحه دارن لطفا به اشتراک بزارن تا همگان استفاده ببرن

یا اگه کسی آشنا داره یا خودش کسانی که این بهسازی و زیباسازی ها رو انجام میدن میشناسه بپرسه و اینجا به اشتراک بزاره ان شاالله که ثوابش محفوظهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

جناب mortezazadeh شما فرمودین تفنگتون رو به جویباری سپردین
قیمت کارهاشون چجوریه
اگه هنوز نپرسیدین قیمت تمام کارهای بهسازی و زیبا سازی که ایشون انجام میدن رو بگیرید و اینجا به اشتراگ بزارین
این همه صحبت در مورد اصلاحات و کار روی تفنگ ولی متاسفانه بدون کوچکترین اشاره به هزینه ای که تک تک این کارها میبره تا یک اسلحه درست خوش دست و شیک بشه

دوستانی که اطلاعاتی در مورد هزینه تک تک کارهای بهسازی یا زیباسازی اسلحه دارن لطفا به اشتراک بزارن تا همگان استفاده ببرن

یا اگه کسی آشنا داره یا خودش کسانی که این بهسازی و زیباسازی ها رو انجام میدن میشناسه بپرسه و اینجا به اشتراک بزاره ان شاالله که ثوابش محفوظهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بمن قیمتهای رو که برای من در اومد عرض میکنم(1 پرداخت کاری وزاج کوره 600 2-گالانس وتغییر گلن 380 -3تغییر مگسک با مدل تجاری 300 -4تعویض خشاب وبازشو کردن ان 600-5 ضامن مدل داکوتا 600-تغییر محل نصب پایه دوربین وتصحیح سوراخکاری کپ که پایه وارن روش نصب بوده 250-ماشه وضامن بولد 700-پایه یک تکه لئوپولد ونصب اون یادم نیست -هداسپیس کمی مشکل داشت اشانتیون-ضمنا پایه های ارائه شده رو نخجیر 3 درنصب پایه رینگ تراز نبود-وپایه وارن اصل نیست لااقل در مورد اسلحه خودم-قنداق رو شخص دیگری برای من کار کردن) من که بالشخصه از کار ایشون راضی هستم .
البته درحال حاضر سلاح بنده دوضامن داره وماشه ضامن بولد رو ازجای دیگه تهیه کرده بودم
هزینه قنداق باپد امریکایی 1350
(2016-01-06 03:31 AM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن قیمتهای رو که برای من در اومد عرض میکنم(1 پرداخت کاری وزاج کوره 600 2-گالانس وتغییر گلن 380 -3تغییر مگسک با مدل تجاری 300 -4تعویض خشاب وبازشو کردن ان 600-5 ضامن مدل داکوتا 600-تغییر محل نصب پایه دوربین وتصحیح سوراخکاری کپ که پایه وارن روش نصب بوده 250-ماشه وضامن بولد 700-پایه یک تکه لئوپولد ونصب اون یادم نیست -هداسپیس کمی مشکل داشت اشانتیون-ضمنا پایه های ارائه شده رو نخجیر 3 درنصب پایه رینگ تراز نبود-وپایه وارن اصل نیست لااقل در مورد اسلحه خودم-قنداق رو شخص دیگری برای من کار کردن) من که بالشخصه از کار ایشون راضی هستم .
البته درحال حاضر سلاح بنده دوضامن داره وماشه ضامن بولد رو ازجای دیگه تهیه کرده بودم
هزینه قنداق باپد امریکایی 1350
هزینه قنداق رو خیلی خوب حساب کرده ،مبارک باشه.امکان داره عکس پایانیه تفنگتون رو بزارید.
با سلام ؛دوستان من یه توصیه به شما میکنم اونم اینکه اگر شکارچی هستید سلاح تون رو زیبا ؛ساده اما مدرن وکاربردی درست کنید نه اینکه انقد دارای تجملات (نقش و نگار رو فلز یا چوب یا غیره باشه) که دلتون نیاد تو کوه و کمر ازش استفاده کنید و از ترس خط و خش هزار جور محافظت ازش بکنید سلاح باید در اختیار شکارچی باشه نه شکارچی در اختیار سلاح.؛؛؛اسلحه پیرمردهای خونه نشین که از کاور بیرون نمیاد و خاطره برای نوه هاشون تعریف میکنند باید پر زرق وبرق باشه خخخخخخ.من هر زخمی که به ناچار پس از مراقبت سلاح ؛؛؛در طبیعت رو اسلحه ام میوفته رو دوست دارم و با دیدنش خاطره هام زنده میشه.

حسین حقیقی
نظر بسیار زیبایی بود.آقای خاکساری (گان اسمیت) هم همین نظر رو داره ولی با هدف متفاوت.ایشون میگن من سعی کردم اینقدر اسلحه هارو زیبا درست کنم که کسی دلش نیاد اسلحشو واسه شکار بیرون ببره و اینطوری حیات وحش و طبیعت محافظت بشه

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
لینک مرجع