انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اره امکان داره شما محلول بور کلینر بزن 15 دقیقه صبر کن بعد سنبه سیمی بزن بعد با پارچه تنظیف تمیزش کن. خیلی مواقع کثیف بودن اسلحه عامل میشه بد تیر بزنه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
(2015-09-27 09:26 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره امکان داره شما محلول بور کلینر بزن 15 دقیقه صبر کن بعد سنبه سیمی بزن بعد با پارچه تنظیف تمیزش کن. خیلی مواقع کثیف بودن اسلحه عامل میشه بد تیر بزنه.

خدایا یعنی 6 تا تیر دیگه باید بزنم؟؟ خخخخخخ
تیر هارو با چه فاصله زمانی زدین؟

(2015-09-27 09:35 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیر هارو با چه فاصله زمانی زدین؟

بین 3 تا 5 دقیقه برای هر شلیک استراحت دادم خخخخ
راستی الان داخل لول رو نگاه کردم
وقتی نور بهش میتابه صاف و سیقلی دیده میشه ولی وقتی از بالا به لول نگاه کردم بین شیار خان ها کمی زنگ زدگی جزئی دیده میشه با یه سوزن خراشش دادم انگار زیاد تمیز نیست گرچه به نظر نمیاد کثیف بودن دخالت زیادی داشته باشه
الان این داره 3 سانت در 40 متر گروپ میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به جای محلول بورکلینر از الکل طبی وبرس سیمی که از الطاف یکی از دوستانه به بنده( دمشون گرم ) استفاده میکنم به اینصورت که چندین بار پشت سر هم پارچه اغشته به الکل طبی( که پس از خروجش از لول یکی دیگه جایگزین میکنم ) و برس سیمی رو در لول بکار میبرم ولول عین اینه میشه/
سعید جان ایا این دوگروپی که گرفتید بادوربینه یا بدون دوربین ؟
با دوربینه
چون الان دیگه مطمئن شدیم دوربین و پایه مشکلی نداره
چون بدون دوربین هم وضع به همین منوال هست
در ضمن فیلمهایی که میفرستی مفید هستن و بجا مثل همیشه
دمت گرم Khansariha (8)
اگه با محلول تمیز کنید انگار روغن سوخته از موتور بیرون میاد و کثیفی لول میتونه خیلی مهم باشه مطلبی خوندم که بعضی ها اسلحه رو آوردن برای تعویض لول با تنظیف توسط کارخونه درست شده ونیازی به تعویض پیدا نکرده.

قبلا هم گفتم / ایکاش بدون دوربین تست میکردید
حسین جان اون محلولی که فرمودین میتونه زنگ زدگی های احتمالی رو برطرف کنه؟
همون طور که گفتم اسلحه من بدون شلیک 2 سال خوابیده
[quote='asman' pid='248630' dateline='1443380159']
قبلا هم گفتم / ایکاش بدون دوربین تست میکردید
[/quote
داداش بدون دوربین هم تست کردم خوب نمیزنه
بله میتونه. حتی اگه بدون شلیک بخوابه نم ورطوبت و گرد و خاک کار خودشو میکنه داخل لول اسلحه کروم هست حالا شما ببین چقد بد نگهداری شده که کروم زنگ زدگی پیدا کرده.

لینک مرجع