انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من تازه واردم تو سایت شماره تون رو لطف کنید
فیلم تیر اندازی با 270 و شکستن سنگ توسط گل پسر 10 ساله آقای حسین حقیقی ( hossein1haghighi )در لینک زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین به این اسنایپر کوچولو و آفرین به استاد حقیقی
با سلام
ماشالا ماشالا به این گل پسر وتبریک به اقای حقیقی خیلی خوشم اومد خدا حفظش کنه
یکی دو ساعت فرصت پیدا کرده بودم گفتم یه دستی رو گلن 270 بکشم

[تصویر: 20151107-221105-1.jpg]

[تصویر: 20151107-224028-1.jpg]

[تصویر: 20151107-223852-1.jpg]

خیلی براق شده فقط حیف شب ازش عکس گرفتم
شفافیتش تو روز خیلی به چشم میخوره
تو عکس اول روی دسته گلن عکس خودم دیده میشه خخخخخ
ممنون گارین جان. این آقا سعید گل همه جو ره لطف دارن،، من شرمنده اشم. سعید جان دیگه از این براق تر حتما میخوای چلچراغ روشن کنی. خخخخخ[HAPPY PERSON RAISING ONE HAND]

hosein haghighi
دوستان قیمت این سلاح توی بازار چقدر هست من یه تر و تمیزش رو دیدم میگفت 11 تومن
همین قیمت هست دوست عزیز

hosein haghighi
(2015-11-08 12:21 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی دو ساعت فرصت پیدا کرده بودم گفتم یه دستی رو گلن 270 بکشم

[تصویر: 20151107-221105-1.jpg]

[تصویر: 20151107-224028-1.jpg]

[تصویر: 20151107-223852-1.jpg]

خیلی براق شده فقط حیف شب ازش عکس گرفتم
شفافیتش تو روز خیلی به چشم میخوره
تو عکس اول روی دسته گلن عکس خودم دیده میشه خخخخخ

احسنت ، بسیار عالی و چشم نواز شده.
متاسفانه بی سلیقگی در صنایع اسلحه سازی موج میزنه. اگه کمی سلیقه و خلاقیت ، نه در حد گان اسمیت های حرفه ای، بلکه در حد مصرف کنندگان به خرج میدادن ، الان بجای وینچستر و رمینگتون ، 270 ایرانی رو در همه دنیا رودست میبردن !!
حالا بعد از سمباده نرم ، با چی اینجوری براقش کردین ؟
حرفتون درسته داداش
جنس خوب وقت میخواد و انرژی که متاسفانه زیاد صرف نمیشه
دسته گلن خیلی موج داشت با سمباده فلزی خوب سمباده زدم و با همون سمباده که نرم شده بود با فشار کم صیقل دادم تا مثل آینه شد.
فقط وقت لازم داشت که دو سه ساعت صرفش کردم کار سختی نیست
مچ قوی هم میخواد که اقا سعید داره من یه بار یه اسلحه رو کامل سفید کردم از درد مچ تا صبح نخوابیدم. خخخخخ

hosein haghighi
لینک مرجع