انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
احسنت جناب حقیقی بزرگ . پس به نظر شما قنداقو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قنداق خوب از چه کسی تهیه کنم که خیالم راحت باشه و ارزون تر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دوست عزیز در محل سکونت شما نیستم و اونجا اشنایی ندارم از دوستان نزدیک خودتون راهنمایی بگرین اما چوب رو خودتون بگردین و با وسواس انتخاب و تهیه کنید سپس بدین قنداق ساز بتراشه از چوب خود قنداق سازها استفاده نکنید .

حسین حقیقی
شما مازندران هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه تو مازندران کسی رو معرفی کنید که ماهر و کار درست باشه
من بندرعباس هستم ؛دوست عزیز فکرنکنم خیلی نزدیک مازندران باشه خخخخخ

حسین حقیقی
اقای خاکریزی ی شعبه تو بندر عباس دارن مجتمع ستاره شهر، طبقه اول، لاین اطلسی، پلاک 2-69 . از ایشون تهیه کنم خوبه؟ ایشون بهترین چوب قنداقو واسه تراش دارن. قنداق اماده فقط باید نصب بشه
قیمتش 3000 -قیمتش مناسبه به نظر شما با گارانتی.
بالخره نفهمیدیم چوب قنداق هست یا قنداق ؟و قیمت هم متوجه نشدم سه میلیون یا سیصد هزار تومان.؟

حسین حقیقی
نه خود قنداق اماده.قیمت هم 3 میلیون تومان
خیلی گرونه ؛قنداق مک میلان امریکا تو این قیمتها گیرت میاد ؛چرا بری چوب بخری.

حسین حقیقی
۳میلیون خیلی ظلمه

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
اگر میتونین سه میلیون بدین و میخواین حرفه ای کار کنید فایبر گلاس بخرید.در ضمن ایشون که ادرس دادین همیشه قیمتهاش بالاست.

حسین حقیقی
لینک مرجع