انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تنها تفاوت اينها با نخجير ٣ معمولي كنده كاري هاي روي قنداق و يك سري مثلا زيبا سازي هست و گرنه در اصل مطلب هيچ تفاوتي نيست ، s رو ميدونم طرح اسليمي داره ولي حرف پي رو يادم نمياد چه طرحي بود ...
[/quote]

حرف p مخفف پرشین میباشد حالا چه شکلیه نمیدونم منم همونو ثبت نام کردم البته نخجیر2 الان 8 ماه سر کارم اول گفتن جنسش خارجیه حالا کجاییی نمیدونم بعدم این قیمتا که زدن مال 91 من اول 92 2650 برای پرشین پول ریختم قیمتا از 91 تا 92 بین 300 تا 700 فرق قیمت داره
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي.

آقا قصد تهيه يك 270 سهميه اي رو دارم .

كسي از دوستان در مورد سهميه امسال خبري داره ؟

ميشه تهيه كرد ؟

شرايط چيست ؟

ضمنا سهميه گلوله زني امسال چه سلاح گلوله زنه اي هست ؟

خلاصه اگر يكي از دوستان بتونه يك سهميه 270 براي ما جور كنه مثل قبل يك شيريني ويژه داره !

شاد و سلامت باشيد.

ارادتمند شما.

ممنونم.
(2014-07-31 09:36 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي.

آقا قصد تهيه يك 270 سهميه اي رو دارم .

كسي از دوستان در مورد سهميه امسال خبري داره ؟

ميشه تهيه كرد ؟

شرايط چيست ؟

ضمنا سهميه گلوله زني امسال چه سلاح گلوله زنه اي هست ؟

خلاصه اگر يكي از دوستان بتونه يك سهميه 270 براي ما جور كنه مثل قبل يك شيريني ويژه داره !

شاد و سلامت باشيد.

ارادتمند شما.

ممنونم.
سلام دوست عزیز سهمیه270 به اشخاص نظامی تعلق می گیره امسال خبر داشتم که سپاه پاسداران سهمیه می داد
سلام
بنده میخام اگه خدا کمک کنه یه گلوله زنی تهیه کنم و خودم به کالیبر 270 علاقه دارم ولی شرایط مملکت ما علاقه و خواست ادم را
تحت تاثیر قرار میده. حالا ایا خرید ازاد 270 نخجیر بهتره یا تهیه یه برنو متوسط , از نظر کارکرد و مهمات و عمر مفید(کم استفاده میشه)
بعضی میگن باید نخجیر3 دستکاری بشه تا عالی بشه. خرجش چنده؟میشه با برنو 7میلی مقایسه کردش یا نه؟
با برنو و 270 نگم زیاد ولی تیر اندازی کردم و شکارم زدم یعنی با گلوله زنی غریبه نیستم حتی با 30_06 هم زدم ولی صاحب تفنگ بودن یه
داستان دیگه است. البته در ظاهر و نوشته ها رای با 270 هسته ولی دوستان اگه محبت کنن من ممنونم. زیادی هم سوال کردم. درضمن
قیمت هر دوتا هم اگه داشته باشین هم محبت کردین. Mkkkk
برنو متوسط تمیز و تجاری شده از 12تا 15 م بیشتر از این دیگه غیر منطقیه و 270 تمیز کارکرده نهایتش 10م و نو ساخته ایران دقیق نمی دونم بازار ازاد احتمالا از 13 م
نخجیر سه خودش تجاری هستش خرج چندانی نداره ولی دوستان میگن قنداقش زمخته و از این داستان ها ولی باز از برنو های هشتاد ساله بسیار بهتره منتها فشنگ 270 بسیار گران هر فشنگ 35حدودا هزار تومن و برنو هم حدودا 12 هزار تومان در بازار ازاد سهمیه ای برابر هستن ولی تعداد محدوده کلا از لحاظ بالستیکی و مزیت تیراندازی صددرصد 270 برتره حتی ایرانیش که خیلی هم عالیه با این قیمت و سوال اخر اگر 7مگنوم مدنظرتونه که اصلا قابل قیاس نیست
جناب ilka منظور ايشون از 7 برنو ، فشنگ 57×7 است (آلمان باريك )و با 7 مگنوم بسيار متفاوت است . فشنگ 57×8 هم وايلد كت شده و از جمله مي توان به 57×6.5 و 57×7 اشاره كرد كه البته در خصوص باليستيك آنها افسانه سرايي هاي بسياري شده است ولي 270 كاليبري است كه نه تنها نسبت به فشنگ هاي رايج ايران بلكه در دنيا حرف براي گفتن زياد دارد .

[تصویر: 01_14140687674996781.png]

مرجع:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
rezajf درسته دقیقا المان باریک مدنظرشونه ممنون
با سلام
دوست عزیز اگر محدودیت مالی ندارین گلوله زنی تهیه کنید فرقی نداره چه کالیبری دوستان عزیز توجه کنند در مورد قیمت فشنپ خواهشا قیمتها رو درستر اعلام کنند بله فشنگ خارجی 270 30 تا 45 تومن هست ولی کالیبر 8 فشنگ ایرانی 10تا 12 در حالی که شما اگر فشنگ خارجی 8 رو هم پیدا کنید شاید گرانتر از 270 هم بشه چون در بازار کمتر هست وگر نه فشنگ ایرانی 270 هم همین 12-15 قیمتشه اگر قصد خرید دارین میتونین بهدوستانتان که گلوله زنی دارن نگاه کنید و کالیبر غالب رو تهیه کنید چون بعدا میتوانید با هم خرید کنید و از تجهیزات هم استفاده کنید در بحث ریلودینگ هم کفه ترازو به سمت 270 سنگینتره چون سر گلوله تهیه اش راحتره ارزانتره و تنوع بیشتری هم داره و اکبندشم 12 تا 13 قیمتشه و نخجیر هم فابریک خوبه دوستان شما نمیخواهید 1200 متر تیراندازی کنید برای 200تا 250 متر عالیه بخدا 250 متر خیلی راهه گراز اندازه یه گربه دیده میشه
سلام
چون خیلی زیاد تیر نمیزنم پس قیمت فشنگ ازارم نمیده و عقیده دارم که تفنگ خوب و دوربین خوب باعث شلیک کم ولی
خوبه که ادم ارضا میکنه. با توجه به مطالب دوستان باید یک 270 ایرانی بگردم که انشالله صفرشم باشه عالی میشه و یک دوربین
خوب که جای دیگه باید مشاوره بگیرم. اکبنده نخجیر 3 موجوده؟ومنظورم از 7میلیمتری همون نازک المان بود mkkkk
دوست محترم ٧ ميلمتر موزر ( المان باريك ) پيدا ميشه ، به اقاي محرابى يا انورى بيعانه بدى ( تهران) واست ميارن ، اتفاقأ يك مرتبه مغازه اقاى انورى بودم ، ايشون پيشنهاد يك ٧ ميليمتر ( المان باريك ) به من داد با ١٥٠ تا فشنگ و ١٠٠ تا هم پوكه ، ولى چه فايده !!! فشنگش همون بود ، پيدا هم نميشه ، بشه هم خيلى خيلى كمياب و گرون ، در ضمن ٧ ميليمتر موزر هيچ وقت گروب تير ٢٧٠ ، دورزنى ، سرعت و تخريب ٢٧٠ رو نداره ، ٢٧٠ يك كاليبر كاملأ و ١٠٠در١٠٠ شكارى و دورزنيه و هنوزم جز تاپ ترين كاليبرهاى شكارى دنياست خصوصأ واسه كوهستان و شليك فواصل دور و حيوانات ايران با اين جثه و قطر و ضخامت پوست و گوشت ، در ضمن يك نكته بسيار مهمى كه دوست عزيزمون گورگن اشاره كرد ، وجود مهات خوب خارجى ( حتى گرونم باشه زياده) و مهمات ايرانى ٢٧٠ كه تا ١٥٠،٢٠٠ متر ميشه باهاش كاركرد ، و مبحث ريلودينگ كه سرگلوله اين كاليبرم به نسب ساير كاليبرها بسيار زياد تره ، چون چه قبل انقلاب و چه بعد انقلاب كه خود ايران اين كاليبرو توليد ميكنه غالب مردم همين كاليبر و دارن ، لوازم ريلودينگ اين كاليبر هم راحت و دردست رسه ، چون رند بازاره ،
لینک مرجع