انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من چرا نمیتونم پست بزارم؟

(2015-01-06 07:43 PM)maxhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چرا نمیتونم پست بزارم؟

منم به نوبه خودم از دوستان معذرت میخوام ولی زور داره یکی بیاد اساتید اینجا رو تهدید کنه
من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم یا علی
(2015-01-05 04:45 PM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بامرام که وقت میزارن سوالای ما رو جواب میدن
عزیزانی که ۲۷۰دارن ازش راضی هستین؟
اخه من تمام پولاموجمع کردم تقریبا۱۱ تومنی شده موندم بین ۲۷۰یابرنویا هم۸.۵۷ کدوم رو انتخاب کنم.
راهنمایم کنید لطفا
Khansariha (8)

(2015-01-06 10:04 AM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایتون
یه 270پیدا کردم n3 هست خیلی تمیزه میگه 12تومن یکی 8.57پیدا کردم میگه 12اونم خیلی تمیزه .تو اسلحه خریدن اصلا صبور نیستم متاسفانه هنوز دو دلم با دایم هماهنگ میکنم شاید فشنگ 270از کویت بفرسه .نظرتون چیه 270بردارم .از لحاظ کیفیت ساخت کدومش بهتره

با سلام و عرض ادب.

دوستان عزيزم در گرفتن 270 شك نكنيد !

قابل مقايسه با برنو نيست !

نميخوام مباحث افت مرمي بسيار زياد برنو و ..... رو دوباره بنويسم و دوستان رو خسته كنم .

چندين بار گفتم و بازم ميگم جداي از گراني فشنگ 270 كه قابل تامل هست اگر چه شما بخواهيد تيراندازي دقيقي با برنو داشته باشيد بايد فشنگ خارجي برنو بگيريد كه قيمتي نزديك فشنگ 270 دارد از لحاظ قدرت نفوذ مرمي و تخريب و دقت مرمي و دقيق بودن فقط و فقط 270 رو پيشنهاد ميدم.

البته اين نظر شخصي من هست.

موفق و سلامت باشيد.

ممنونم.
برنو حالت کلاسیکش زیبایی فوقالعادهای داره و 270 با یک تعویض قنداق و دوربین خوب تبدیل میشه به یک اسطوره در کل اگر تیرانداز و علاقه مند باشید از خرید هیچ کدوم پشیمان نمیشید
اما من اگر راه باز بود به سراغ 338 لاپوامگنوم یا 375 و408 چی تک میرفتم

بگذریم
اقا کیوان گل من هنوز منتظر جوابت در ارتباط با دوربین سنتر و تجربیاتت با 270 و سنتر و فیوچی هستم
سلام داداش
شرمنده من پست شما را ندیده ودم
داداش اول باید عرض کنم که اونموقع که من سنتر را روی 270 انداخته بودم واقعا از سر ناچاری بود همون موقع همون سنتر را با بدبختی پیدا کرده بودم و همونم نبود قیمت هم حدودای ۶۰۰ بود ولی الان دوربین خوب با قیمت خوب فراوون شده ولی در مورد دوربین باید عرض کنم که سنتر واسه ۲۷۰ حداکثر روی زوم ۱۰ جواب میده و اونم نهایت ۳۰۰ متر لنزهاش به هبچ وجه بیشتر از این کشش نداره ولی خوب همبنم واسه شکار کفایت میکنه و کارو راه میندازه
فیوچی هم که از تمام فشنگهایی که تا حالا با تفنگم انداختم بهتر بوده ولی الان نایاب و گرون شده و گیر خودمم دیگه نمیاد
یکی دوستان هم از این وینچستر های سوپر ایکس با تفنگش انداخت خوب بودن
دوربین خوب که در لانگ رنج 270 جواب بده چی سراغ دارید
این خطای پارالکس بسیار در خور تامله و با زیاد شدن فاصله تاثیرش شدید تر میشه
(2015-01-07 08:40 PM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین خوب که در لانگ رنج 270 جواب بده چی سراغ دارید
این خطای پارالکس بسیار در خور تامله و با زیاد شدن فاصله تاثیرش شدید تر میشه

سلام دوربین رویال و رودفیلد رو داریم رو تفنگ جواب خوبی بهمون داده
سلام داداس
بازم مثل همیشه و مهمترین سوال ابنه که نهایت هزینتون چقدره
دوربین خوب که زیر 5 ندیدم من هدفم لانگ رنجه و قصد شکار ندارم بیشتر جمع کردن همه شرایط برای گروپ گیری در فاصله است

راستی یکی دو دوست و اشنا تو المان و انگلیس دارم که المانیه هر سال میاد ایران اگر میشد یک نایت فورس وارد کنم خیلی عالی میشد اما شرایط گمرک را نمیدونم اجازه میدند برای اسلحه روی جواز فقط یک دونه وارد کنم

یکی از همین دوربین های فاصله یاب دار دیجیتال را شنیدم که طرف به قیمت 10 میگفت ولی از نزدیک ندیدمش
دوربینی که اقا جلال معرفی کردند با زوم 40 هم به نظر بد نیست
ولی در کل می خواهم یک بار هزینه کنم و اگر حدود 5 باشه بهتره
(2015-01-08 09:44 AM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین خوب که زیر 5 ندیدم من هدفم لانگ رنجه و قصد شکار ندارم بیشتر جمع کردن همه شرایط برای گروپ گیری در فاصله است

راستی یکی دو دوست و اشنا تو المان و انگلیس دارم که المانیه هر سال میاد ایران اگر میشد یک نایت فورس وارد کنم خیلی عالی میشد اما شرایط گمرک را نمیدونم اجازه میدند برای اسلحه روی جواز فقط یک دونه وارد کنم

یکی از همین دوربین های فاصله یاب دار دیجیتال را شنیدم که طرف به قیمت 10 میگفت ولی از نزدیک ندیدمش
دوربینی که اقا جلال معرفی کردند با زوم 40 هم به نظر بد نیست
ولی در کل می خواهم یک بار هزینه کنم و اگر حدود 5 باشه بهتره

دوست عزيز سلام
براي آوردن دوربين مشكلي نيست البته اگر به صورت مسافري باشه و مامور گمرك حس و حال گشتن و گير دادن نداشته باشه از طريق پست من خبر ندارم. ماه پيش موقعيتي پيش آمد كه براي يكي از دوستان از دبي يك زاواروسكي آوردم مدل ( زد٣بي تي)به قيمت ٤٨٠٠. البته من براي خودم رفته بودم دبي دنبال Z5 بودم.
از گمرك هم خيلي راحت رد شدم.
براي خودم هم از كانادا خريد كردم كه اگر خدا بخواد تا عيد به دستم ميرسه. براي خودم به قيمت ٥٨٥٠ تمام شد البته شما هم اگر از خارج از كشور بخريد با اين مبلغي كه ميخواهيد هزينه كنيد قطعا يك دوربين خوب خواهيد خريد.
البته اين راهم اضافه كنم كه دوربين در اروپا گرون تر از آمريكا و كانادا هستش
سلام اگه کسی از آمریکا اومد بوشنل الیت شش به بیست و چهار نسبت به قیمت رو دست نداره برای لانگ رنج البته به نظر من
اینم لینکش ریویوهاش رو بخونین متوجه میشین چیهhttp://www.amazon.com/Bushnell-Tactical-Illuminated-Riflescope-6-24x50mm/dp/B004OEPHU6/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1420707868&sr=8-3&keywords=bushnell+elite+6-24x50
لینک مرجع