انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2021-02-21 06:58 PM)Adi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنظر شما استادان بزرگوار
کدوم کالیبر نخجیر 3 از همه بهتره ؟
در ضمن کمبود فشنگ رو در نظر نگیرید.
که ارزش خرید داشته باشه
ممنون

سلام دوست عزیز
من علاقه و ارادت خاصی به کالیبر ۳۰ / ۶۰ اسپرینگ فیلد یا همون ۷.۶۲ × ۶۷ میلیمتری دارم .
کالیبر بزرگ و قدرتمندیه و من واقعا ازش خوشم میاد.
من میگم ۳۰ / ۶۰ از همه بهتره البته این فقط و فقط نظر منه ممکنه کسی باشه که از این کالیبر خوشش نیاد.
اینم عکس کالیبر 30 - 60

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این درسته که فشنگ های 270 فشنگشون روی جواز به قیمت 13تومان عرضه میشوند؟
یا این فشنگ ها ایرانی هستند با این قیمت؟
دقیقا فرقشون با فشنگ های ساخت کشور های دیگه چیه؟ یعنی قدرت باروت اینقدر روی قیمت تاثیر داره؟
(2021-07-08 07:04 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این درسته که فشنگ های 270 فشنگشون روی جواز به قیمت 13تومان عرضه میشوند؟
یا این فشنگ ها ایرانی هستند با این قیمت؟
دقیقا فرقشون با فشنگ های ساخت کشور های دیگه چیه؟ یعنی قدرت باروت اینقدر روی قیمت تاثیر داره؟

سلام‌
والا در این رابطه من اطلاعی ندارم ولی فکر کنم قیمتشون همینیه که شما اعلام کردید.
وا
دوست عزیزی که در رابطه با قیمت فشنگ 270 سهمیه سوال فرمودند عرض کنم من خودم هنوز سهمیه امسال رو نگرفتم ولی بیست عدد میدن به قیمت فکر کنم دونه ای 23 هزار تومان ، قیمت آزاد ایرانی هم 40 تا 45 معامله میشه ، فشنگ خارجی شنیدم حدود 200 هزار تومانه پیدا هم نمیشه ، مشکل فشنگ های ایرانی دو چیزه یکی اینکه باروت یکسان ندارند دوم اینکه مرمی کیفیت و بالانس خوبی نداره و مسافت بیشتر از سیصد متر دقت کم میشه لذا فشنگ ایرانی بهتره ریلود بشه باروت یک دست و بنا به تجربه اساتید حدود 46 تا 47 گرین بشه و مرمی خارجی خوب نصب شود ، بنده پیگیر مرمی شدم شاید باور نفرمایید مرمی هورنادی 130 گرین دونه ای 150 هزار قیمت دادن که بیخیال شدم ، اگه دوستان مرمی و فشنگ خارجی قیمت مناسب سراغ دارن ممنون میشم اطلاع رسانی کنند
سلام دوستان توی عکس پایین کنار اسلحه نخجیر ۳ یه چیزایی شبیه به لوازم ارایشی گذاشتن همین قوطی های دراز ، کسی میدونه اینا چی هستن ؟

ممنون فعلا...
ولی خودمونیما عجب اسلحه ردیفیه خیلی تر و تمیزه اصلاحات هم روش انجام شده با توجه به عکس فک کنم مال اقای kamikami توی همین انجمن باشه.Khansariha (8)
قوطی و جعبه سیگار برگ هستند
(2021-12-03 12:24 PM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوطی و جعبه سیگار برگ هستند

او چه جالب ؛ اصلا نمیدونستم چه شکلیه Khansariha (219)Khansariha (219)
فکر کردم یه چیزی مربوط به اسلحه ست که نمیدونم چیه
سلام ، احتمالا ایشون از عزیزانی هستن که به کوبا تشریف بردن ، به هر جهت هم اسلحه زیباست هم سیگارهای برگ ، انشالله هردو قسمت عاشقها بشه !! دوستان ، گرانی سلاح و مهمات بد جوری همه رو برده تو لک ، نه تعریفی نه عکسی نه سوالی ، من اکثر قسمتهای سایت رو خوندم کل ساچمه زنی و گلوله زنی ، عزیزانی مثل آسمان ، کوهنورد ، حقیقی ، کاربخش ، میرلوحی ، کلت ، کلاشینکف ، شکارمی و .... که خیلی فعال و پربار بودن مثل برجام دور از جون گوشه نشین شدن ، عزیزان بلند شین و برگردید
لینک مرجع