انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهام،تا دویست متر میشه اهداف بزرگ رو زد و قابل پیش بینی هستند با گروپ پانزده سانت.

حسین حقیقی
سلام خدمت تمامی دوستان گل انجمنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8).نظرتون در مورد پایه های دوربین کشویی. با برند سی زد چکسلواکی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لئوپلد بهتره یا سی زد نظر دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز پایه ها برای نصب دوربین ساخته شدند در هدف اصلی که نگهداری رو سلاح هست و تنظیم برای شلیک فرقی بینشون نیست ؛ حالا این وسط بعضی ها بزار بردار هستند بعضی ها کشویی و بعضی ها هم معمولی که طریقه نصب و باز و بسته کردنشون متفاوته و گاهن در بعضی نمونه ها سریع تر که همینم باعث تفاوت قیمتهاست زیبایی هم فاکتور دیگه ای میتونه باشه اما این وسط شما به تنها چیزی که بین این پایه ها باید توجه کنید ارتفاع پایه هاست هر چه پایه ها ارتفاع کمتری داشته باشند و دوربین به سطح کپ نزدیکتر تیراندازی راحت تر و دقیق تر صورت میگیره.

حسین حقیقی
جناب حقیقی پایه دوربین شما وارن.به نظرتون کدوم پایه مناسب تره یک تیکه یا دوتیکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا نظر استادکارا متفاوته؟؟؟؟؟؟؟یکه اینو قبول داره یکی اصلا قبول نداره
من با شما صحبت کردم حالا بین دو تا استاد کار موندم یکی میگه پایه یک تیکه لئوپلد یا پایه پیکاتینی/////////////////////یکی میگه دو تیکه سی زد و اصلا لئوپلدو قبول ندارههههههههههههه؟
اینا همش سلیقه های متفاوته ،اگر بخواین نظرهای متفاوت رو به کار ببندین همیشه مشکل دارین من تمامی این پایه هارو داشتم از همه شون هم راضی بودم دیگه انتخاب هر کدوم از پایه ها بستگی به سلیقه و جیب شما داره .

حسین حقیقی
[تصویر: 7cc5480c379bf356d971bdd0e7a949ae.jpg]امروز یکمقدار روی گلن کار کردم و براقش کردم واسه تنوع هم باشه بد نیست اگر تغییر رنگ نده به همین شکل نگهش میدارم وگرنه مجبور میشم دوباره زاج کاریش کنم.

حسین حقیقی
دمتون گرم
بسیار تفنگ زیبا و حرفه ای دارید.
سلام دوستان.اگر که خاطرتون باشه بنده چند ماه پیش رفع عیب و اصلاح قنداق فابریک نخجیر ۲۷۰ خودم رو در کارگاه کوچیکی که به همین منظور توی خونه راه انداخته بودم شروع کردم که چندبار هم از مراحل مختلف واسه دوستان عزیز عکس گذاشته بودم.خلاصه الان توی مراحل پایانی هستم که دوست دارم چندتا عکس از کارمو با دوستان به اشتراک بزارم.عکس های قبل از عمل هم میزارم خخخخخخخ
[تصویر: 14449958643741.jpg]
[تصویر: 14448960727281.jpg]
حالا بعد از عمل
[تصویر: 14550539944871.jpg]
[تصویر: 14550539944871.jpg]
[تصویر: 14550540652171.jpg]
[تصویر: 14550540652171.jpg]
[تصویر: 14550541961311.jpg]
لینک مرجع