انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-11-18 08:19 PM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان خوش اومدی‌.توی اهواز که تقریبا گرون فروشن برنوی بلند تمیز ۱۰ تومان و وسط ۱۰۵۰۰

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

محمدجان خریدن برنو خوب به دلیل اینکه عمر زیادی دارن یکم سخته .اولا با یه نفر که تخصص داره واسه خرید برو ،دوما برای پیدا کردنش صبر زیاد داشته باش،سوما و حتما به شرط تیر باشه.برنو اسلحه خوبیه انشالله یه خوبشو پیدا کنید

البته صد درصد موارد دیگه ای واسه انتخاب برنو مناسب هست که دوستانی که تخصص بیشتری دارن بهتر میتونن راهنمایی کنند.

اها مرسی دستتون درد نکنه ام 1 چنده تو همین دور بره یا بالاتره
تا اونجایی که اطلاع دارم ام۱ بخاطر اینکه جواز نمیشه تو بازارم موجود نیست

(2015-11-18 06:54 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من محمد هستم تازه ثبت نام کردم امیدوارم بنده حقیر رو بینتون قبول کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من ی سوال دارم ازتون یعنی قیمت و صلاحیت خرید اسلحه من بین برنو بلند و نخجیر 3 و ام 1 گیر کردم کدومشون رو شما واس شکار از فاصله نهایت 500 متر با دوربین رو بهم پیشنهاد میدین اولویت من برنو بلندخوب بعد ام1 بعد نخجیر 3 یکم هم بودجم بالا نیس نهایت تا 8 تومن کدوم خوبهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
محمد جان ضمن خوشامدگویی لطفابرای ادامه بحث ومشورت ادرس زیر رو کلیک بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتید وکاربران عزیز/من ماشه ضامن بولد برای سلاحم تهیه کردم مثل همون مدل که اقا سعید گرفتند. ضمنا قنداق هوگو قیمتش چند هست؟فشنگ پارتیزان 130 گرین رو استفاده کردید؟باسپاس
سلام دوستان چقدر تایپیک سوت وکور شده اساتید کجا رفتند؟جناب حقیقی اسمان عزیز سعید جان وسایر دوستان؟
سلام بر اساتید عزیز
دوستان این لوله های 18 میل در نخجیر 3 چه برتری نسبت به 16 دارند ؟
تفاوت قیمت 1 تا 1.5 میلیون نسبت به 16 آیا توجیه داره یا بازار گرمی فروشنده هاست ؟
با سپاس از پاسختون
Khansariha (8)
باسلام .،ضخامت بیشتربرتری و مزیت محسوسی نداره لولهای ضخیم دیرتر گرم میشن و لرزش لول کمتری دارن.اما وزن سنگین تری به اسلحه میده.

hosein haghighi
حسین جان چرا شما کاربریتون تغییر کرده وشدید تازه وارد ؟؟
دوستان یک عدد نخجیر سه ویزه هم نصیب ما شد
به قیمت 12.500
منبت کاری شده [تصویر: IMG-0051.jpg][تصویر: IMG-0052.jpg][تصویر: IMG-0054.jpg][تصویر: IMG-0055.jpg]
مبارکه دوست عزیز.اسمان جان برنامه تپتالک رو به روز رسانی کردم که مدام اینکارو انجام میدادم.نمیدونم چرا کاربریم تغییر کرده شاید خواستن یادم باشه همیشه تازه کارم خخخخخخ

hosein haghighi

بسیار زیباست و مناسب خریدین.

hosein haghighi
لینک مرجع