انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اتفاقا مهماتش خیلی یافت نمیشه

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

ببخشید منظورتان اگه 308 بود مهماتش بهتر گیر میاد فکر کردم 30/06میگین

آره حسین جان 308 منظورم بود...دیدم فشنگ ژ3 رو با 308 شلیک کنن ،ولی خوب اون دقت رو اونجور که باید نداره
نموداری دیدم که سرعت 270 رو از 308 بیشتر نشون میداد ولی افت 308 از 270 بیشتر بود در مسافتی ثابت Khansariha (172)
صحیح بوده دوستان ؟ حسین جان شما که تجربه هر دو رو دارین بفرمایید
وینچستر308 و ناتو 51*7/62 یکیه وفرقی ندارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملا صحیح هست صحبت شما جناب احمدی
فشنگ جنگی ژ3 با کالیبر 308 یکی هست ولی چون در تعداد انبوه و ... تولید میشه اون دقتی رو که باید نداره
گرین ف شنگهای 308 متعارفش از 130تا168گرین متغیره اما 270 گرین فشنگاش. از 110تا150بیشتر استفاده میشه حالا در نظر بگیرین طول پوکه،مقدار باروت، کشیدگی مرمی270روتقریبا با وزن یکسان مرمی در هر دو کالیبر،، قطعا270حرف بیشتری واسه گفتن داره در صورتی که سرعت دم دهانه 270در گرین مساوی 130به مقدار تقریبا 120متر بر ثانیه بیشتره

(2015-08-30 10:14 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره حسین جان 308 منظورم بود...دیدم فشنگ ژ3 رو با 308 شلیک کنن ،ولی خوب اون دقت رو اونجور که باید نداره
نموداری دیدم که سرعت 270 رو از 308 بیشتر نشون میداد ولی افت 308 از 270 بیشتر بود در مسافتی ثابت Khansariha (172)
صحیح بوده دوستان ؟ حسین جان شما که تجربه هر دو رو دارین بفرمایید

عدم دقت اون موردی که شما دیدید یا عیب از تفنگ بوده یا از کیفیت فشنگ ویا هرچیزی بجز اینکه فشنگ ناتو رو در وینچستر شلیک کردن که هردو یکیه // خط دوم رو که نوشتید دیگه نباید بگید/// ولی ///
نموداری دیدم که سرعت 270 رو از 308 بیشتر نشون میداد و افت 308 از 270 بیشتر بود در مسافتی ثابت ( 270 که سرعتش بیشتره افتش کمتر ودیرتره و308 که سرعتش کمتره افتش بیشتر وزودتراتفاق میافته )
سلام آسمان عزیز هیچ بحثی نیست که کالیبر 308با 7. 62/51یکیه اما یه فرق خیلی کوچیک تو پوکه دارن که 308چون کالیبر تجاری 7. 62/51هستش و خواسته خودشو مستقل از 7/62. 51نشون بده ا ینکارو کرده اما دیگه بالستیکشون یکیه. و خودشون توصیه دارن که در 308از فشنگ جنگی ناتو استفاده نکنین که اینم بخاطر آینه که میخوان بازار خودشونو داشته باشن تصاویری از کارخونه 308داشتم که فرق فشنگ ناتو رو با 308نشون میداد اگه پیداش کردم میزارم الان یه عکس از قشنگ 308و7. 62ناتو در کنار هم میزارم وفرقشونو نشون میدم.

[]فقط اومدن یه ذره روی زوایا وابعاد پوکه مانور دادن
[تصویر: 309ddc638517c4689c0b44980132909d.jpg]

با تشکر از جناب احمدی به خاطر ریزبینی خاصشون
حسین جان بسیار عالی بود .ممنون از عکسهاتون ...
حالا که پوکه یه خورده متفاوت هست ولی کالیبر یکسان،استفاده از فشنگ ناتو در 308 تجاری در طولانی مدت به جان لوله آسیب میرسونه،درسته؟
لینک مرجع