انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-01 03:48 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متوجه منظورت شدم عزیز الان مقداری فشنگ سیلر بولت 150 تهیه کردم که توی سیستم محاسبه دوربینم تمامی رفتار بالستیکی فشنگو با شلیک تفنگه وینچستر 270 تهیه شده وکد گذاری شدن اگه این اسلحه های خودمون بتونن همون شلیک رو داشته باشن پس استاندارده سوای بحث طول لول اینا باید گام خانشون توی کالیبر 270 مثلا با 8/57 فرق بگنه ج
توی دفترچه دوربین من مثلا برای فشنگ سیلر بولت 150 گرین افت در 750 متر سوفت پوینت را معادل -420 سانتی متر تعیین کرده که اگر شلیک من در 750 متر بتونه به این عدد برسه پس قطعا این اسلحه حرفی برای گفتن داره وطبق استاندارد های جهانی رفتار میکنه در 450 متر عدد 80 سانتی متر افت را داریم من در این دو متراژ امتحان میکنم
ببخشید در 450 متر عدد 50 سانتی متر افت را داریم با سیلر بولت سوفت پوینت 150 گرین

سلام آقا حسین میشه لطف کنین که اون جدول بالستیکیه مرمی رو که توی دفترچه ی دوربینتون هست اگه امکان داشته باشه یه عکس ازش بزاریدKhansariha (256)
برای چه کالیبری وچه نوع. فشنگی
وبرای چه متراژی
چون دو متراژ ثبت شده داره بقیه رو باید به دوربین بدم وافتشو بهم بده البته بوریس 3 اومده کالیبر های کم قدرتو حذف کرده اما بوریس 2 تا خفیفم 22 رو هم شامل میشه
غیر از دوربینهای خوب خود فشنگهای معتبر هم جدول بالستیک کامل دارن مثلا فیوچی جدول خیلی خوبی داره تو اینترنت بگردین همه مدلش پیدا میشه
یعنی همش توی عکس جا نمیشه؟اگه این طوره کالیبر 270 فیوچی سافت پوینت 150 گرین فقط افت گلوله رو توی 750 متر و 1000 متر
اقا سجاد عکس میگپپک
عکس میزارم پردازش نمیشه
دوست عزیز بوریس 3 توایران گیر میاد و قیمتش چه حدوده
سیستم ان ظاهرا دیجیتال کامل و خنثی کننده اثرات باد وتراجکتوری داره
اما روی ان پورتی برای اتصال به کامپیوتر وجود نداره
در سایت زیر اطلاعاتی در باره ان وجود داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله عزیز تو ایران گیر میاد از 9/5 تا 11 متغیره نمیدونم چرا نمیتونم عکس بزارم وگرنه تمامی اطلاعات رو با تصاویر دفترچه شو براتون میزاشتم شاید سایز عکسام بزرگن اگه کوچیک بگیرم شما با زوم کردن میتونین نوشته ها رو بخونین؟
بیخیالش خودتم اذیت نکن ممنون.همین که به فکر بودی کافیهKhansariha (256)
فک میکردم بد شانس باشم ولی نه تا این حد
Khansariha (290)
خیلی کوچیک باشه نه
عکس با سایز معمولی بگیر بعد سایزشو به 600*800 پیکسل تبدیل کن شاااااااااااااااااااااید خوب باشه
اقا سجاد فشنگ فیوچی رو نداشت اما اطلاعات بقیه رو میزارم شاید بدردت خوردفدرال پور شوک 150سوفت پوینت توی 750 متر-6/3 متر افت. سیلر بولت سوفت پوینت 150 توی 750متر 4/2 متر افت .سیلر بولت 150ptsتوی 750 متر 1 متر افت فدرال پرمیوم سیراbtsp توی 750 متر2/1 متر افت.rwsammo 150 توی 750 متر برابر با3/4 سه وچهار دهم افت norma hunting 3/2 افت 750 متر fusion 150 توی 750 متر 2/0 دو متر افت وینچستر 150 توی 750 متر پور پوینت 3/7 سه وهفتدهم متر افت.ساکو 150 توی 750 متر4/6 چهار وشش دهم افت
آقا واقعا لطف کردی شرمندتم شدیدا.
اون سیلر بولت 150pts دیگه چیه 1 متر افت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع