انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جناب حقیقی باسلام .دستتون درد نکنه که پیگیری کردید.
خواهش دوست عزیز وظیفه است.

hosein haghighi
(2015-11-09 11:19 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز آقای مرتضی زاده از دوستان در مورد فشنگ مهام و ای سی ای جی پرسیدم معتقدند با هم فرق دارند. مهام سرب سر مرمی لقی نداره ولی ای سی ای جی سرب سر مرمی لقی داره. و به لحاظ گرین مرمیها زیاد متفاوت هستند. و مهام بهتره. البته این آن چیزی هست که من شنیدم.

hosein haghighi

عکسهایی از وزن کشی مهام و ICIG در صفحات قبل هست حکایت از این داره که برابری وزن در مهام بهتر است البته این درمورد سری سال 2014 مهام هست ممکنه سری های قبل کیفیت بدتری داشته باشند
و در مورد لق بودن سر سربی ICIG حسین آقا درست گفتند خودم شخصا دیدم و لق بودن ICIG کاملا مشهود هست
ولی در کل هر دو فشنگ به درد نخور هستند مگر اینه برای تیراندازی زیر 250 متر استفاده شود.
حرفهای شما سنده سعید جان. همیشه موفق باشی.

hosein haghighi
سلام اقا سعید من پیگیر تفنگ شما بودم بالاخره رفع مشکل شد مدل چه سالی بود
(2015-11-10 12:30 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا سعید من پیگیر تفنگ شما بودم بالاخره رفع مشکل شد مدل چه سالی بود

ممنون که پیگیری میکنید دمتون گرم
اشکال از سر لول بود که درست شد موارد دیگه اصلاحات بود که میشه گفت تموم شدند
ولی هنوز دنبال اینم که چطور میشه فهمید اسلحه مال چه سالی هست و آیا خان ریز هست یا خان پهن
فروشنده فقط به من گفته مال سال 92 هست ولی اونم نمیدونه خان ریز زده شده یا خان پهن
شنیده بودم یه سامانه یا شماره هست که میشه از اون استعلام گرفت ولی شماره رو نمیدونم ...

کسی بگه ممنون میشم Khansariha (8)
خوب بسلامتی مشکل سلاح شما حل شد اگر هم چین سامانه ای هست دوستان اطلاع بدن
شما قنداق رواز لحاظ فرم دست زدید یا فقط زیر لوله رو خالی کردید اقا سعید؟مطلب جالبی بود ازاد بودن زیر لوله /از کسی نشنیده بودم
شماره سریال سلاح من 032100198هست دوستان میدونن برای چه سالی هست
(2015-11-10 05:26 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بسلامتی مشکل سلاح شما حل شد اگر هم چین سامانه ای هست دوستان اطلاع بدن
شما قنداق رواز لحاظ فرم دست زدید یا فقط زیر لوله رو خالی کردید اقا سعید؟مطلب جالبی بود ازاد بودن زیر لوله /از کسی نشنیده بودم
شماره سریال سلاح من 032100198هست دوستان میدونن برای چه سالی هست

قنداق همون قنداق خودش هست فقط کمی سمباده کاری شده مقداری از طول قنداق کم شده تا اندازه دست بشه و بشه دوربین رو راحت دید ، گپ نازک تر شده و قسمت بچه قنداق هم کمی نازک و ظریف کاری شده از نو هم براش هاشور زده شده و در آخر رنگ و پلی استر
زیر لول هم به اندازه ضخامت یه کاعذ برداشته شده
یه قنداق براش درست میکرد کارش کمتر از این بود خخخخخخ
سلام
دوستان عزیز ، بنده هر دو تاپیک نخجیر3 و برنو رو مرتب دنبال میکنم. حتی تاپیک صیاد2 هم برام جذابیت داشت و مدتی به مسائل فنی این سلاح علاقه مند شدم. ولی تعجب میکنم از اینکه در بین این همه عضو و علاقه مند آماتور و نیمه حرفه ای و در بین این همه پرسشها ، پاسخها و اظهار نظرها ، کسی به عنوان اسلحه ساز حرفه ای (گان اسمیت) یا احدی از کارکنان و صنعت گران صنایع اسلحه سازی ایران که در واقع شاغل در منشا به وجود اومدن این عناوین مباحثات هستند ، در این بحثها حضور نداره یا اگر هم هست ، لو نمیده !!
بالاخره این دوستان رو اگه ارتباطی دارین ، تشویق کنین بیان اینجا تا از کاردستی هاشون دفاع کنن ، نظرات رو بشنوند و از تجربیات مصرف کنندگان برای بهبود کیفی محصولاتشون استفاده کنند. مشتری مداری که کلا در این صنعت تعطیله !! نه سایتی ، نه آدرس درست درمونی ، و نه حتی یه آدری ایمیل وب مستری که جوابگو باشه به ملت !! خوب نتیجه همین میشه که هر کس بنا به خلاقیت یا بودجه شخصی ، دست به یک سری اصلاحات روی سلاحش میزنه تا قابل تحملتر بشه ، در حالی که با هزینه خیلی کمتر و در سطح عمومی ، میشه کیفیت محصول رو افزایش داد و حتی با نمونه خارجی رقابت کرد و به صادرات هم رسید !! من چند تا کارگاه اسلحه سازی خصوصی در ترکیه رو که سفارشات قطعه سازی برای کارخانه های بزرگ انجام میدادن ، از نزدیک دیدم و اگه فرصتی بشه عکسها و تجربیاتم رو در این زمینه همینجا میزارم تا ببینید که کارگاهاشون خیلی کوچکتر از تشکیلات نظامی و دولتی صنایع رسمی ما هستند!! ولی همینا دارن محصولشون رو به ایران و جهان صادر میکنن !! ما هم میتونیم ، خیلی ساده ، کافیه انحصار رو برداریم ، دوستان گوش و چشمشون رو برای دریافت مجانی تجربیات و نظرات اهل فن و مصرف کنندگان باز کنن و عبرت بگیرن و به کار ببندند. خیلی مسخرست که حدود 5 میلیون به نرخ رسمی یا بیش از دو برابر این نرخ در بازار آزاد ، پول بدی و فقط یه شماره سریال بی سر و ته روی تفنگت باشه که هیچ مفهومی ازش نتونی دربیاری و حتی نتونی بفهمی چیزی که چندین برابر ارزشش بابتش پول میدی ، چه سالی ساخته شده !! و بدتر از اون ، هیچ کس نیست که بیاد حتی از این عملکرد ضعیف دفاع کنه !! شاید هم میدونن قابل دفاع نیست و در حصار سیاست و امنیت غالب بر تشکیلات نظامی ، ترجیح میدن در شبکه های اجتماعی واسه خودشون دردسر درست نکنن !!
الله اعلم بما فی الصدور
[تصویر: 2f23c1de4022bec3153032492188be91.jpg]

hosein haghighi

گروپ رنگ قرمز با270اف ان بلژیک متعلق به دوستان گرفته شده. گروپ آبی با 270نخجیردوستان. و گروپ سبز هم با 270 خودم. فاصله 507متر وزش باد هجده کیلومتر بر ساعت. البته ما تیراندازی رو با میل دات افقی باد. دو میل دات جهت مخاف باد انجام میدادیم. فشنگ هم سوفت پوینت سیلیر بو لت. و وینچستر پاور پوینت.قطر دایره های هدف هم تقریبا هشت سانته. چون دوربین رو برای 750 متر افت مرمی تنظیم کردیم در پانصد شاهد سر کردن فشنگا هستیم.

hosein haghighi
لینک مرجع