انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بازم ممنون از جوابتون قرار شد سه شنبه بریم تفنگو تست کنیم اگه قسمت بشه بخرم حتما ازراهنمایی شما بعد از خرید تفنگ برای دوربین و بقیه مسائل استفاده میکنم
بازم ممنون از راهنمایی شما
خواهش میکنم وظیفه است
خریدار نخجیر 3 شما هستم اگر قیمتی معادل 10 میلیون تومان دارد : 7.5 میلیون تومان نقد و 2.5 میلیون تومان چک برای اخر تیرماه 1394
سلام
خودمم خریدارم یکی از دوستان داره دارم میرم امروز ببینم شما دنبال 270 هستی قیمت جایی پرسیدی چنده
[تصویر: abbf1eaf94ef14f0d769c6d8e8b69a08.jpg]
[تصویر: 1a18ecf17c567ac436812dc6ce8dfc78.jpg]
[تصویر: aca05c5200ce39e9870d8db21ea096dd.jpg]
[تصویر: a92357b5a78a4359190bb26565e6aece.jpg]
[تصویر: f85eb6c097bcc547b85b6ce006203246.jpg]
[تصویر: 8a83114f8d4a00fcbd10294ac29a36dd.jpg]
این تفنگ سفارشی یکی از شیوخ عرب به کارخونه بلازر بوده که اسمش روی لول با طلا نوشته شده البته روی هر سه لولش، کپ حکاکی شده است فکر کنم با نقره من باهاش تیراندازی کردم اخر اسلحه است بسیار بسیار بسیار دقیق دوربین بزار برداره بعد از هر استفاده میتونین دوربینو بردارین و در باکس بزارین ودر سفر بعد نصب کنید بدون اینکه میلیمتری خطا درش ایجاد شده باشه اسلحه در چند ثانیه قطعاتش رو میشه جدا کرد یا بهم پیوند داد،حالا شما ببین من با 270 خودم مجبورم با چی کل کل کنم ،
[تصویر: 9961bd893e250c2bde79024037293d74.jpg]
اقا حسین خسته نباشی.
این همون مدل بلازر که میگفتی؟ کالیبرش عوض میشه.
تو کشور های حاشیه خلیج فارس گیر میاد از این مدل ها؟
قیمتشم 11000 دلاره Khansariha (8)
فکر کنم این مدل r8 هست درسته؟
قیمتش عزیز به سایتش سر بزن اما خوب سفارشی ها خیلی گرونترن اپشنای خاصی میگیرن ،کشورهای حاشیه خلیج فارس هر نوع سلاحی ممنوعه بجز برای شیوخ ،افراد عادی نمیتونن اما عمان وپاکستان ازاده،ولی نمیارن مگه سفارش بگیرن اینم چون با هزار بدبختی اورد این قیمت میگه جواز گرفتنشم ازهمه ی خانهای رستم باید رد بشه وهرلول به نام یکی جواز از اعضای خانواده جواز بشه دو تا دوربینم روشه
شما قیمت توی امریکا رو ملاک قرار ندین اولا امریکا اسلحه خارج شدن ازش برای هر کسی بصورت قانونی خیلی مشکله تازه برای ایرانی امریکایی ها سخت تر ،شما قیمت اینور دنیارو نگاه کن ،الان یه دوربین من یکساله دنبالشم هنوز هیچ به هیچه،مگه اینکه ادم قدرتمند وثروتمندی باشه هر غیر ممکنی رو ممکن کنه توی کشورهایی مثل پاکستان اکثر تفنگا هست ولی خیلی کارکرده تقریبا قاچاق وارد میشه وخیلی سر حال نیستن بیشتر از توریستای شکارچی میخرن جنسای دست دوم
من متوجه نشدم عزیز شما. از من سوال پرسیدی؟ یا جواب منو دادین؟ متوجه نشدم
ممنون اقا حسین.
بله از شما پرسیدم خخخ.
داشتم صفحات قبلی همین تاپیک میخوندم.من خودم هم به 270 ایرانی خیلی اعتقاد دارم،باهاشم تیر انداختم،ولی با توضیحات شما بسیار مشتاق شدم تا به دوستم معرفیش کنم،به نظرم وقتی اسلحه به این خوبی در داخل داره تولید میشه لزومی نداره یه نفر که قصدش تفریح و تیراندازی هست برای یه اسلحه با هومن کاربرد نزدیک به 30 میلیون هزینه کنه.
ممنونKhansariha (8)
بله حق با شماست منم باشم این کارو نمیکنم مگر اینکه خیلی پول داشته باشم یا عشق اون وسیله رو داشته باشم ،البته شما خودتون استادید ونیازی به امثال بنده ندارین ،من عقیده ام اینه وسیله حالا هرچی باید کاربردی واقتصادی باشه الان یک 270 خارجی تو ایران خوبش از پنجاه.تا هشتاد اسلحه فروشی ها گاهی قیمت میدن ،اما به لحاظ تیر انداختی خیلی تفاوتی ندارن اینو تمامی خودشون هم اذعان دارن اما میگن بالاخره مانلیخره یا غیره، ایشالاه مبارکشون باشه
لینک مرجع