انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-06-01 10:04 PM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آیا نحجیر 3 در کالیبر 3006 هم وجود داره؟

بله هست اما خيلي كم.
لول 18 تولید میشه ولی به مقدار کم وبرای هر کسی نمیبندن
قطر لول 18 هم باز متفاوت هست من پارسال لول 18 گرفتم کل لول قطور هست ولی در نوک لول 17 میل هستش
دوستم امسال لول 18 گرفت از لول من قطور تر هستش بین 18 و 19 هستش
اگه پارتی خیلی کلفتی داشته باشید لول 70 سانت هم براتون میندازن یه 270 هستش به قطر 18 میل و طول لول 70 سانت 15.5 قیمت گذاشته
پارتی پوله جناب ساینتمن اینا به هر کی میره ببنده میگن استثنا واسه تو میبندیم به دیگران نمیدیم . خیلی از دوستان رفتن بستن .

حسین حقیقی
دوستان بنده تازگی برنو بلندی رو فراستادم واسه تعویض لول به طرفی که میخاست تفنگمو ببره تهران گفتم ( اسلحه فروش ) لول 18 میل ببندین میگفت لول57*8 همش یه اندازه هست
فقط 270 دو نوع لول داره درسته؟؟؟

حالا قرار شد بپورسه اگه بود 18 میل بندازه اگه نه هم همون 16
لول 16میل برای هر دو از این کالیبرها که گفتین کفایت میکنه و استاندارد هست.

حسین حقیقی
(2016-06-02 09:17 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پارتی پوله جناب ساینتمن اینا به هر کی میره ببنده میگن استثنا واسه تو میبندیم به دیگران نمیدیم . خیلی از دوستان رفتن بستن .

حسین حقیقی
منظور از پارتی یعنی معامله بده بستون یا پول یا جبران از طریق دیگه
ولی خشک و خالی برا کسی نمیبندن باید توانایی جبران داشته باشی
(2016-06-02 10:24 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لول 16میل برای هر دو از این کالیبرها که گفتین کفایت میکنه و استاندارد هست.

حسین حقیقی

اینی که میگن 18 میل بهتر و دقیق تره رو شما قبول دارین؟
لول هر چه سنگین تر باشه از دقت بیشتری برخوردار هست اما علت سیستم خان کشی متفاوت برای کسب افزایش دقت بیشتر ،در لول سنگین نیست، بلکه ارتعاشات لول سنگین در هنگام خروج مرمی از لول کمتره ،اما نکته اینجاست که اختلاف یک میل یا دو میل زیاد تاثیر گذار نیست که تفاوت ملموسی ایجاد کند مگراینکه قطر لول خیلی زیاد باشد که اونم باعث میشه از ریخت و قیافه بیوفته و حملش مشکل باشه.

حسین حقیقی

لول شانزده میل تولیدات بیشتری رو به خودش حتی در برندهای معتبر خارجی اختصاص میده که علت زیبایی بیشتر و حمل راحت تر هست.

حسین حقیقی

[تصویر: fb955d998f61ab790037f75cc1ec72e0.jpg]

حسین حقیقی

در همین راستا و روی همین اصل بنده اومدم خودم قطعه ای رو اختراع و نصب کردم تا ارتعاشات رو همون سر لول تا میتونه کنترل کنه و به سمت طول لول هدایت نکنه.

حسین حقیقی

[تصویر: 7188e71cd96168219866cc0146bd6c52.jpg][تصویر: a944080c9cfd10354dbb253d59f76445.jpg]

حسین حقیقی
این قطعه دست سازه خودتون درست کردین یا تو بازار گیر میاد؟

رزوه داره و پیچ میشه سر لول؟

مثل شعله پوش عمل میکنه؟

شما تاثیرش رو تو دقت تفنگتون چقد دیدین؟؟؟؟؟؟

Khansariha (48)
قطعه رو خودم درست کردم ایده از من بود تراشکار درست کرد.
رزوه داره و پیچ میشه.
ایا این قطعه در امتداد لول هست که مثل شعله پوش عمل کنه ؟ این قطعه مماس با لبه لول قرار میگیره و صدرصد نمیتونه نقش شعله پوش رو بازی کنه.
بی تاثیر نبوده یکمقدار از تلورانس لول در هنگام شلیک کاهش داده اما در ان حدی نیست که بشه حساب ویژه ای روش باز کرد.

حسین حقیقی

فقط ظاهر سلاح از شکل شکاری خارج شده و به شکل نظامی تبدیل شده عده ای میگن زیبا شده و عده ای هم معتقدن از زیبایی یک سلاح شکاری کاسته بهرجهت من نصب کردم.

حسین حقیقی
لینک مرجع