انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-01-11 01:38 AM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يه مطلب رو بگم ، خداروشكر اينجا همه اهل علم و حلم و شعور و درك هستن ، كيوان كه دوست عزيز و صميمى من و به قول دوستان چشم ماست ، اگه كسى جز كيوان اين مطلب خان پهن و باريك و مطرح ميكرد من خودم بشخصه وارد نميشدم و اينقدر باهاش بحث نميكردم ، كيوان جان داش گلم من مدل ٨٣ داشتم واسه حدود ٦ سال و بعد به خاطر مشكل به وجود اماده عوض كردم لول رو ، بسيار سلاح دقيق و كارامد بود فقط مشكل خزانه داشت كه دادم شهرام انورى درستش كرد تا سال ٩١ هم تير جاى تير ميزد ، پس تا اينجا حرف شما صادقه ، ٢ تا شكار با پروانه هم باهاش زدم حالا هنر هاى ديگه بماند ، تا اينكه مرمى شروع كرد به ور زدن ( گام خان بهم ريخت ) كه لول عوض شد با خان باريك كه اين هم بسيار بسيار عالى و دقيقه كه شما در جريان مسائل هستى ، پس تو اين مطلب من بى طرفم چون مدل ٨٣ داشتم كه بسيار عالى بود ، بعدم خان باريك و بستم كه بسيار بسيار دقيقه كه عكس تنظيم سلاح در صفحات قبل هست ، جناب جعفرى و FMJ ساير دوستان هم مطالبى گفتن ، پس حرف كيوان كاملا در باره دقت نخجير ٨٣ صحيح هست ، دقت لول خان باريك جديدم صحيحه چون ٢ ساله دارم ميبينم ، واقعا هم تو ايران جنس بگير نگير داره ، يه وقت عالى در مياد يك وقت مشكل دار ، اقا رضا هم مطالب عالى گفتن جناب FMJ هم كه انشالله تست ميگيرن به صورت علمى و عملى ، در كل اينها همه توليد ايران هستن هيچ فخر فروشى در كار نيست ، شخصيت كيوان جان كه واسه همه معلومه و مقبول همه ، عمو رضا كه تاج سر من ، جناب FMJ هم از پست ها و طرز بيانشون اهل معرفت و أدب ، انشالله بشه يه تست خوب و دقيق صرفا جهت اطلاع عزيزان در أسرع وقت تهيه كنيم

اقا مهدی گل شما تو این 7 یا 8 سال چند تا تیر انداختی که لوله به فنا رفت
بالاى ٥٠٠ تا ، ولى تيراندازى ربطى به خراب شدن لول نداشت ، هنوزم خودمون نميدونيم چرا اينجور شد !!!!!!!
مثل این که فشنگ خارجی 270تازگیا ممنوع شدهKhansariha (290)
احمدآقا کجا شنیدیین کاکو ..؟؟؟!!!!
کردی (بوچه) فارسی (بخاطرچی)؟
تو شیراز رفتم فروشگاه هیچکدوم نداشتن یکیشون گفت ممنوع شده .
سلام عزیزان فرق فشنگ خارجی با ایرانی چیه ؟
منظورم اینه از رو پوکه یا فشنگ معلوم میشهKhansariha (8)
سلام کاکو احمد...
داداش فرق آردی با 405 چیه ؟؟؟؟!!!!!..........
حتی اگه مارک پشت ماشینم در نظر نگیریم و بفرض یکی پشت آردی ش بزنه 405GLX بازم از همون دور که نگاه کنی میگی آردی ه !!!!
حتی اگه مارک و مشخصات ته پوکه یا بسته بندی و ... رو هم بیخیال شیم یکم که با این فشنگ مشنگا سروکار داشته باشی دیگه راحت حداقل میفهمی مثلا خارجیه یا ایرانی...
احمدجان بهترین راه مطمین اینه که هر وقت فشنگی دستت اومد یا خواستی بخری با یک خبره دم دستت مشورت کنی/ یا اینکه مایه ش یه عکس و ارسال و بچه های باعشق انجمنه ! تا انشالله کم کم همین که نگاه کنی به فشنگ همه چیش دستته...
باتشکر.
خخخخخ چه مثال با حالی زدی خب مشکل اینجا بود که من هنوز ندیدم . به هر حال سپاس دوست من
سلام . از دوستان کسی قیمت نخجیر3 ک 308 رو نداره؟:khansariha (8)):
لینک مرجع