انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ،من به شخصه اگه مثل تعدادی از دوستان تفنگو فقط واسه تفریح و ورزش میخواستم محال بود از برنو فراتر برم البته با شرایط مهمات در ایران ،اما خب واسه شکار ترجیح میدم تفنگی دستم باشه که همه کاره باشه وبعد از تیر انداختن به شکار در فواصل بالا شاهد زخمی شدن وفرار اون نباشم چون شاید ماهها یا سالها صبر کنی تا یه شکار تروفه عالی گیرت بیاد که شاید دیگه کم تکرار بشه انوقت از دستش بدی حیفه ،ناگفته نماند که پنجاه درصد شکار فشنگ خوبه حتی بهترین تفنگها بدون فشنگ خوب کارایی ندارن
سلام...من از اون دسته افرادی هستم که گلوله زن رو بیشتر برا تفریح می خوام ولی به نظر من آدم باید با اون اسلحه ای که از داشتنش لذت میبره تفریح و تمرین کنه ...داشتن کالیبری مانند 308 نخجیر یا 270 نخجییر که همه کاره هستند این حس رو براورده میکنه ...من خودم 308 رو میپسندم ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه عکس از معشوق نیمروز جان (دم همه عاشقا گرم)
احسنتتتتتت تتتت مرسی دادا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد با این عکسا قصد جون ما رو کردی ی ی ی...خیلی خیلی جالبن .ممنونم
انشاالله خدا همه عاشقارو به معشوقاشون برسونه /
سلام ،بزودی یه دوربین tracing point optic قراره برای یکی از دوستان بیاد واقعا محشره فقط کافیه هدفو رویت کنی عین سیستم جت جنگی هدفو قفل میکنه بعلاوه نداره یه ضربدر ابی داره بعد از قفل کردن به رنگ قرمز در میاد وقتی از اصابت مرمی به هدف مطمئن شد با یه کابل ویبره که به ماشه وصله هشدار شلیکو به تیرانداز منتقل میکنه همزمان از شکار فیلمو عکس میگیره شیب وبادو اتومات میگیره تا هزارو وپونصد متر کارایی خیلی دقیقی داره یه مانیتور شبیه تبلت داره برای کمک تیر انداز که تمامی انچه برای تیرانداز توی دوربین اتفاق میفته برای کمک تیرانداز هم قابل رویته واقعا حرف نداره اما عیبش حجم زیاد وسنگینیشه ،وگرنه شاهکاریه برای خلق شکار طر فواصل بالا و دریافت فیلم های مستند از شکار زمانی که دریافتش کردیم عملا از کاربردش در تیراندازی براتون فیلم میزارم
[تصویر: 4f8500b7c6cecbb2e7c4701d701bc5ce.jpg]
اینم عینک مخصوص دوربینه
از قیمتش اطلاع دارین؟
تا به ایران برسه سی تومن تموم میشه ولی تو امریکا فکر کنم سیزده چهارده تومنی به پول خودمون میشه
لینک مرجع