انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من فکر نمیکنم محکم بستن پیچها باعث اینکار بشه سعید جان شما شوک لگد 270وpcpرو مقایسه کن شاید روی pcpجواب بده تنظیم شه اما روی 270شوک لگد باعث عدم تنظیم میشه یه سوال؟ پیچهای پایه وارن که به کپ پیچ شدن محکم هستن

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

منظورم اینه که تارهای بعلاوه دوربین از شوک لگد جابجا میشن مثلا شما ده کلیک میبرید بالا بعد تیراندازی میکنید شوک لگد باعث میشه بازم به اندازه شیش هفت کلیک جابجا شه

میشه لطف کنی یه تصویر بزاری من پایه رو با دوربین ببینم چون زایس هم دوربینی نیست که به این آسونی خراب شه

شایدم انروز تو حسش نبودی خوب تیر نزدی خیلی پیش میاد تیرانداز یه روز تیراندازی بدی داشته باشه فرداش دیدی رفتی همه چیز درسته

سعید جان لطفا چندتا عکس ازسلاح ودوربین بذارید ممنونم
اگه براتون مقدوره یه دوربین سالم سلاح گلوله زن از کسی امانت بگیریدوروی سلاحتون نصب کنید وبا اون هم گروپ بگیرید ببینیم چی میشه
حسین جان فشار زیادی به پایه ها وارد شده بود حتی پیچ جلویی پایه جلو بریده بود و با همون یه پیچ روی گپ سفت شده بود پایه ها محکم هستن البته الان دوربین رو باز کردم ولی عکسش تو چند صفحه قبلی هست الانم با گوشی هستم
ولی فردا بازم هر چی عکس دارم میفرستم خخخخ
میخوام پایه ها رو با لعوپولد عوض کنم ولی نمیدونم تعمیر کار میتونه مسیر پایه ها رو با لول هم راستا کنه یا نه و اینکهآیا تو این وضعیت این تعویض کارساز هست یا نه
به نظرم دوربین سالمه یا پایه نامناسب اس یا نامناسب بسته شده
منتظر نظرات و راهنمایی های عزیزان هستم
اگه پیچ جلویی بریده بود پس صددرصد همینه واسه من پیش اومده بزارتوی صفحات قبل تصویرو نگاه کنم.

تصویری از پایه دوربین دوربین ندیدم البته یکی از عکسها باز نمیشد

لزومی نداره پایه هارو عوض کنی پیچهارو عوضکن

پیچ پایه های وارن بریده یا رینگ دوربین؟

الان که دقیق نوشته شما رو خوندم فرمودین پایه جلویی با یه پیچ به کپ وصل بوده پیچ جلویی بریده یا شکسته پس شک نکن علت همینه وقتی این پیچ ببره شاید در برد تنظیم شه اما در سمت غیر ممکنه وبا لگد تفنگ تیرها در محور افقی جابجا میشه و دوربین تنظیم نمیشه چون سر پایه جلو حرکت داره

[تصویر: 20150817-190201.jpg]

طبف عکس بالا پیچ جلویی پایه عقبی از اول شل بود وسفت نمیشد ولی با یه پیچ دیگه تعویض شد
یه مورد دیگه اینه که وقتی تراز رو رو پایه اول بصورت افقی قرار میدادم و اسلحه رو تراز میکردم پایه دومی مقدار کمی به چپ متمایل بود و تراز روی اون کمی با شیب دیده میشد

[تصویر: payeh.jpg]

موقع بستن دوربین هم پیچی که نشون دادم برید و موقع تیراندازی خالی بود و پایه وارن با یک پیچ به گپ وصل شده بود ولی تکون نمیخورد مگه اینکه موقع تیراندازی و شوک تکون بخوره
به هر حال الان مشکل همینه و نمی دونم پایه ها باید اصلاح بشن یا با لعوپولد یا احیانا با یه مارک دیگه تعویض بشوند

دوستان منتظر راهنمایی هستیم
من یه نخجیر 3 دیدم چوبش سیاه بود و برای همین قیمتشم از چوب روشن گرونتر بود میشه بگید چوب سیاه با رنگ روشن چه فرقی میکنه؟
سلام اشکال بد تیر زدن قطعا از همین بوده اما نیازی نیست پایه هارو عوض کنی چون این پیچ که بریده پیچ رینگه نه پایه اگه قابل درست کردنه درستش کن اگر نه یه رینگ دیگه بخر. به پیچ پایه های روی کپ هم هنگام بستن چسپ رزوه بزن به مرور زمان شل نکنه.

[تصویر: 4b352f6401d05e2cc5641e371bbf1d1d.jpg]

[تصویر: be2c7f09a37f187f1c34c430c0ec64ea.jpg]

سعید جان دوتا پیج جلو واسه تعویض پایه با لئو پولد مشکلی ایجاد نمیکنه اما پیچ عقب جفت وجور نمیشه یه سوراخ دیگه باید زده بشه تا بشه بسته شه چون لیوپولد سه پیچ داره

تصویر گذاشتم اگر باز شه

[تصویر: e858db22ea4917fc3728d93ff4929dd5.jpg]

حسین جان واقعا دستت درد نکنه امروز کلی بهت زحمت دادم Khansariha (8)
خواهش سعید جان وظیفه است.

لینک مرجع