انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو Khansariha (8)
میخواستم بدونم سلاح نخجیر کالیبر ۲۷۰ رو آیا میشه تهیه کرد در حال حاضر و آیا خشک میشه گیر آورد یا خیر؟
منظورم اینه که چجوری باید تهیه کرد؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2019-03-26 09:30 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواستم بدونم سلاح نخجیر کالیبر ۲۷۰ رو آیا میشه تهیه کرد در حال حاضر و آیا خشک میشه گیر آورد یا خیر؟

سلام
بله دوست عزیز
فکر کنم شما شمالی هستید
تو ساری جناب جویباری احتمالا داشته باشند
دوستم اقا امیر همین چند ماه پیش ازشون خرید داشتند
ولکان رو مگه فروختید ؟؟
(2019-03-27 07:49 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-03-26 09:30 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بله دوست عزیز
فکر کنم شما شمالی هستید
ولکان رو مگه فروختید ؟؟

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و آرزوی سالی خوش Khansariha (8)
بله شمالی هستم
نه نفروختم هنوز Khansariha (214)
راستش علاقه مند شدم به گلوله زنی.. البته این علاقه از مدت ها پیش بود..
متاسفانه در ایران این سلاح ها بسیار محدود هستن و من به شخصه عاشق سلاح های سی زد هستم مخصوصا ۵۵۷ و موزر ام ۰۳ و ام ۱۲Khansariha (399)
ولی حیف و صد حیف Khansariha (226)
خیلی ممنون ازتون Khansariha (8)
بعد حدود قیمت یا شماره ای از ایشون دارید؟
(2019-03-28 04:01 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-03-27 07:49 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بله دوست عزیز
فکر کنم شما شمالی هستید
ولکان رو مگه فروختید ؟؟

بله شمالی هستم
متاسفانه در ایران این سلاح ها بسیار محدود هستن و من به شخصه عاشق سلاح های سی زد هستم مخصوصا ۵۵۷ و موزر ام ۰۳ و ام ۱۲Khansariha (399)
بعد حدود قیمت یا شماره ای از ایشون دارید؟

سلام دوست عزیز سال نوی شما هم مبارک

تو مملکت ما هرچی که بخوای پیدا میشه ولی به قیمت خون ادما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ادرس سایتشونه
راستش تو وضعیت الان هیچ چیزی قیمت ندازه
دوست خودم 22 خرید چند ماه پیش تا 30 تومن هم بالا رفت باز شنیدم اومده پایین
شما برا استعلام قیمت به چند تا از فروشگاههای اسلحه سر بزن حدودش دستت میاد
البته اضافه کنم که خرید اسلحه ی خشک هم مشکلات خودشو داره
مثلا هد اسپیس اسلحه میزون نیست و گلن درست پشت فشنگ نمیخوابه
زاویه ی خم دسته گلن طوریه که به بعضی دوربین ها گیر میکنه و باید قبل از نصب دوربین اصلاحش کنی
پایه ی دوربین فابریک خودش اصلا به درد نمیخوره و باید یه پایه دوربین درست حسابی براش بگیری
ماشه ش همون ماشه ی جنگیه
بدینگ قنداق انجام نشده و لول کامل با قنداق در تماس ه و راحت ارتعاش نمیکنه
و غیره Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)

فشنگ ی که اسلحه مهمات برا دویست و هفتاد توزیع میکنه درحد ساچمه های کج و کوله ی شهاب های قدیمی برا پی سی پی هست که هرکدوم به صراط خودشون مستقیم هستند و باید از فشنگ خارجی استفاده کنید
ولی بعد همه ی اینها لذت تیراندازی باهاش تا فاصله ی پونصد ششصد متری میچربه به مصیبت هاش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2019-03-28 04:01 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بله دوست عزیز
فکر کنم شما شمالی هستید
ولکان رو مگه فروختید ؟؟

بله شمالی هستم
بعد حدود قیمت یا شماره ای از ایشون دارید؟با سلام،وتبريك سال نوخدمت شما عرض كنم ،شما سلاح نو يا كاركرده بشرط صحت لوله بگيريد بعد بايد سلاح رو به شخصى بسپاريد كه هم ظاهرش رو درست كنه وهم باطن،مثلا تغيير عقبه گلن به مدل داكوتا يا ساكو تغيير سوزن،تنظيم هد وفريبور،وبعد دنبال لود با پودركندسوز باشيد،و بحث اپتيك حالا هم در قسمت پايه وهم دوربين،سرجمع با دوربين معمولى شما هفتاد در نظر بگيريد،،من اقاى غلامرضا پور رو توصيه ميكنم كه علم وهنر رو با هم دارن
وجناب بهمنى منتهى ايشون راهشون دور هست،كه يك مشاوره با اين افراد داشته باشيد،گلوله زن راهى بسيار پر پيچ وخم هست اگر ميخواين به منظور تارگت استفاده كنيد در حال حاضر فكرنميكنم جز كاليبر٣٠٨رو بشما كسى توصيه كنه چون هم مهمات قابل قبول داره هم لود ميتونيد انجام بديد هم پودر كند سوز نميخواد وهم دقت خوبى داره،البته٢٧٠هم دقت بالا داره منتهى مهمات كمتر هست،درمورد إصلاح هم كه جناب حكم ابادى گفتن،درمورد تمام كاليبرهاى ساخت ايران واجبه
وگلوله زن کلا پدر کند سوز میخواد ب کالیبر ربطی نداره علتشم اینه ک وقتی مرمی ب خان برخورد میکنه تا زمانیک شکل خانرو بگیره سرعتش کم میشه و اون موقس ک بروت کند سوز هنوز درحال سوختن و تولید انرژیه و باز سرعت مرمیو بیشتر میکنه وگرنه اگه تند سوز باشه قبل برخور مرمی با خان تمام باروت سوخته و بعد از کاعش سرعت نرمی و انرژی جدیدی نیست
اقا سجاد منظورم اينه كه نسبت به ٢٧٠،با پوكه بلند ،نرخ سوخت ٣٠٨،جورى هست كه به پودرهاى نيمه كند سوز جواب بده
تفاوت انچنانی بینشون نیس مثلا دوشکا با 308 ی چیزی اما اون زیاد نیس ک بگی فرق کنه .البت این نظر منه و درکل گلوله زن فقط باید کند سوز باشه اما کالیبر سنگین ک پوکه های بزرگ دارن دونه های باروت درشت تری لازمه
با سلام و عرض ادب
والا تنها باروتی که فراوونه همین باروت های روسیه
متاسفانه باروت درست و حسابی تو بازار نیست و اگر هم هست قیمت خون ادمه
و این کمبود راه رو برای کاسبی دلالها باز میکنه دیدم خرج توپ رو بجا باروت ساچمه زنی میفروشن همینطور دیدم که طرف هز فشنگی دم دستش بوده باروتش رو خالی کرده روهم مخلوط کرده داره میفروشه
که داخلش هم نوک مدادی هست هم کروی هم خشتی یا برگی اخه یکی نیست بگه لامصب اینا رو چرا باهم قاطی کردی
خدا پدر ومادر پاول دورف رو بیامرزه که تلگرام رو راه انداخت چهارتا شکارچی دور هم جمع شدن مشورت میگیرن از همدیگه
دیدم طرف میخواد با باروت ساچمه زن گلوله پر کنه شما فکر کن اگه این گروهها نبود چند نفر با همچین باروتهایی کشته میشدن .

درکل به نظر من هر سلاحی برا کاری ساخته شده و علت محبوبیت 308 فشنگ فراوونشه
وگرنه تا جایی که من شنیدم گام 308 ایرانی هم 12 ست و اون عدد میلر و پایداری لازم رو تو فواصل بالا نداره
حالا کسایی که 308 دارن بیان توضیح بدن
(2019-04-03 10:20 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
والا تنها باروتی که فراوونه همین باروت های روسیه
متاسفانه باروت درست و حسابی تو بازار نیست و اگر هم هست قیمت خون ادمه
و این کمبود راه رو برای کاسبی دلالها باز میکنه دیدم خرج توپ رو بجا باروت ساچمه زنی میفروشن همینطور دیدم که طرف هز فشنگی دم دستش بوده باروتش رو خالی کرده روهم مخلوط کرده داره میفروشه
که داخلش هم نوک مدادی هست هم کروی هم خشتی یا برگی اخه یکی نیست بگه لامصب اینا رو چرا باهم قاطی کردی
خدا پدر ومادر پاول دورف رو بیامرزه که تلگرام رو راه انداخت چهارتا شکارچی دور هم جمع شدن مشورت میگیرن از همدیگه
دیدم طرف میخواد با باروت ساچمه زن گلوله پر کنه شما فکر کن اگه این گروهها نبود چند نفر با همچین باروتهایی کشته میشدن .

درکل به نظر من هر سلاحی برا کاری ساخته شده و علت محبوبیت 308 فشنگ فراوونشه
وگرنه تا جایی که من شنیدم گام 308 ایرانی هم 12 ست و اون عدد میلر و پایداری لازم رو تو فواصل بالا نداره
حالا کسایی که 308 دارن بیان توضیح بدن

والا من شنیدم فقط 270 ایرانی توئیستش یک ب 12 هست و بقیه مثل 8 و 3006 و 308 توئیست استاندارد دارن .
البته از اونایی ک دارن شنیدم
لینک مرجع