انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-10-04 11:43 AM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز دو تا بسته ایرانی مهام خریدم و وزنشون کردم از نظر وزن خیلی نزدیک به هم هستند میشه گفت هم وزن هستند و سرب نوک مرمی کاملا فیکس شدن و هیچ حرکتی ندارند بر خلاف ایرانی های قبلی که سری سال 2013 بودند اینها ظاهرا دارای کیفیت مناسبی هستند ولی فعلا امتحان نکردم و منتظرم اسلحه از رفع ایراد برگرده الان پیش آقای آذر شهاب هست

عکس فشنگ های مهام سال 2014

[تصویر: 20151003-093347.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 20151003-092729.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 20151003-093439.jpg]

[تصویر: 20151003-093502.jpg]

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اگه دقت کنید فرم مرمی هم کلا فرق کرده در مدل 2014
دوست عزیز میشه بفرمائید با چه قیمتی این فشنگهای ۲۷۰ رو تهیه کردید.ممنون

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

من هم با این فشنگها تیر انداختم و ازشون راضی هستم فقط امیدوارم گرون نشن

دونه ای 12 تومن
بله سعید جان امیدوارم سریع تر تفنگت دستت برسه شما هم گروپ اسلحه ات عالی بشه لذت شو ببری منتظرت هستیم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

سعید جان مگسک و شکاف درجه رو هم دوباره نصب کردی؟

(2015-10-06 01:05 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دونه ای 12 تومن
۱۲ تومان خیلی خوب گرفتی مبارک باشه

سلام آقای شامی عزیز. با فشنگهای ایرانی گروپ شما چطوره؟ ودر چه مسافتی؟

hosein haghighi
(2015-10-06 03:25 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای شامی عزیز. با فشنگهای ایرانی گروپ شما چطوره؟ ودر چه مسافتی؟

hosein haghighi
بنده تو فاصله ۱۵۰ متر بدون دوربین یه هدف به اندازه برگه A5 رو نشونه گرفتم مگسکم تنظیم نبود ۵تا شلیک داشتم که همشون سمت راست برگه و بالا خورد ولی همشون تقریبا یکجا خورده بود.دیروز رفتم دوباره فشنگ بخرم که فقط از فشنگ قدیمی ها داشت چکشون که کردم دیدم واقعا کج و نا فرم بودن ولی فشنگ های جدید بهترن
(2015-10-06 01:51 PM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-06 01:05 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دونه ای 12 تومن
۱۲ تومان خیلی خوب گرفتی مبارک باشه

ممنون از پاسخ شما.

hosein haghighi
(2015-10-06 01:19 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله سعید جان امیدوارم سریع تر تفنگت دستت برسه شما هم گروپ اسلحه ات عالی بشه لذت شو ببری منتظرت هستیم.

سعید جان مگسک و شکاف درجه رو هم دوباره نصب کردی؟

شکاف درجه نه ولی مگسک رو دوباره نصب کرده البته بعدا پرداخت و زاج کاری میشه
دوستان سلام .
یه نخجیر 3 کالیبر 270 گیر اوردم واسه سال 89 هست توی گریس بدون حتی یک شلیک
با صدتا فشنگ مهام
به نظرتون چند میارزه بخرمش ؟؟؟؟؟
هر چه کمتر بهتر ،تو بازار 10 تا 11 تمن قیمت میخوره ،حالا که شما میفرمایین 100 فشنگ دونه ای 12 تا 15 تمنی روشه ،حساب کنین دیگه ...
لینک مرجع