انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-03 03:14 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ،اقا گلن رو اشتباه گفتم ٣٠٠كه دسته هم تجارى ميشه درضمن هزينه تراشكاري داخل كوپ چنده؟چون متاسفانه فشنگ رو ميتراشه وقتى گلن بسته ميشه،راستى ضامن داكوتا اصل ٣٤٠دلار،اساسا اگه از خود ضامن بولد استفاده بشه گلن ديگه قفل نميشه؟در ضمن بست عقب دوربين پايين تر هست وتراز نيست ومتاسفانه پايه دوربين تحويلى با اسلحه داخل بسته بندى وارن نيست مثل سري هاى قبل وساخت ايرانه،موج لوله هم رفع ميكنه وزاج كوره گالانس رو ميگه ٥٥٠،كل هزينه هم ٣٢٠٠با تحويل يك خشاب وحفاظ ماشه تمييز اضافه چون مال اسلحه خشاب خورده شده بود وهمون روز تحويل اسلحه با زنگ بر پاك كردم ديدم خورده شده، اسلحه نو!!!يك خشاب از زير باز شو شيك ميذاره با دكمه باز كننده خشاب داخل حفاظ ماشه كه كل قطعه ساخته شده فقط فنر از خشاب خود سلاح هست ميشه ٦٠٠،مگسك تجارى بازاج كارى ٣٠٠،كلا كارهاش تمييز هست البته اقا خاكسارى هم كارقوى انجام ميده اما تفاوت ايندو كار اين هست كه أولى مثل سلاح تجارى ودومى همين كار با هنر قلم زنى مثل سلاح هاى سفارشى وطبعا با قيمت بالاتر،من كار تمام شده اين اقا رو ديدم به كل از حالت موزر در امده ويك ٢٧٠ تجارى شده،گلوله زنى زيبا واقعا تحسين بر انگيزه
از کارهای ایشون عکسی دارید به اشتراک بزارید ماهم فیض ببریم
اقای مرتضی زاده مگه شما وقتی اسلحه رو خریدن چک نکردین که گلن با فشنگ خوب کار میکنه یا نه؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

منظورتون چیه فشنگو میتراشه .یعنی پوکه رو میتراشه یا مرمی رو.تازه اگه بخواد داخل کپ رو بتراشه یه وقت فاصله پرتاب مرمی و فری بور کم نشه چون مرمی باید چندین میلی قبل از خانها قرار بگیره یه وقت شروع حرکت مرمی با خانها نباشه.این باید خود کارخونه لولو تعویض کنه جز تعهداتشون هست گارانتی حتما دارن.چون چندین تفنگ همینطور بود دادن تعویض لول ،؛انوقت دقیق نمیزنه و فشنگهای با گرین بالا تر جا نمیره.کار حساسیه .

منظورتون چیه فشنگو میتراشه .یعنی پوکه رو میتراشه یا مرمی رو.تازه اگه بخواد داخل کپ رو بتراشه یه وقت فاصله پرتاب مرمی و فری بور کم نشه چون مرمی باید چندین میلی قبل از خانها قرار بگیره یه وقت شروع حرکت مرمی با خانها نباشه.این باید خود کارخونه لولو تعویض کنه جز تعهداتشون هست گارانتی حتما دارن.چون چندین تفنگ همینطور بود دادن تعویض لول ،؛انوقت دقیق نمیزنه و فشنگهای با گرین بالا تر جا نمیره.کار حساسیه .

با سلام:
حسین جان ، وقتی تفنگی که دوستمون خریده ، آکبند دارای زنگ زدگی هست ، اون وقت شما انتظار دارید پایه وارن آمریکایی روش باشه ؟خخخخخخ
من از حرف دوستمون اینو فهمیدم که موقع سوار کردن پایه ، حسابی خراب کاری کردند و فقط تفنگ رو سر هم کرده اند و تحویل داده اند . پایه لئو پلدی برای این بین ایرانی ها اینقدر طرفدار داره که تراز خورش ملسه !!!!!!خخخخخخخخ
خیلی راحت میشه ترازش کردو بر همون مبنا دوربین رو و تنظیم رتیکل عمودی رو و........دوست عزیز اگر کارشون خوبه حالا با یک مقدار بالا و پایین بهشون بسپر . مهم رضایت شماست ولی تحقیقتون رو انجام بدین و با چشم باز نسبت به کار و قیمت جلو برید . اینطوری از کار هم لذت میبرید
موفق باشید
البته انتهای پوکه رو میتراشه کمی /ولی این اقا از بهینه سازهای معتبر تفنگ نخجیر هست ونمونه کارهاش رو دیدم کارگاهش پر نخجیر بود برا اصلاح. اقای حقیقی من دیگه موندم تو این مملکت به چه سازی برقصیم .هم پول بدیم هم نگران فلان وبهمان تفنگ باشیم صنایع دفاع که خشاب خورده شده با پایه دوربین غیر تراز میده دست مردم حالا چی میخاد اصلاح کنه؟تفنگ این قده زنگ داشت که کلی زنگ بر زدم تا خوردگی قطعات از زیرش بیرون امد. دیگه کلافه شدم همین ترکیه که میگن تفنگ شات گانش رومیبینی اصلا ادم لذت میبره از زاج وتمییزیش مثل هوگلو اتاارمز یا همین سوار اکار که دست خودمه مقایسه کنید با این نخجیر انگار یازده میلیون پول یه لوله 270 هست ویک کپ که تازه نامیزون سوراخ کردن ویه دسته گلن که برای استفاده اصولی باید بریده بشه ازپایین جوش بخوره .من بااین اقا برا داخل کپ وابتدای خزانه صحبت کردم ودو باره باید باهش صحبت کنم تاخیالم راحت بشه/دوستان درنظر داشته باند اقا خاکساری زاج وموج گیری لول وکپ رو 1600 به من گفت وسایر قضایا ولی کار این اقا هم واقعا زیباست وراضی کننده اگر نظری هست بفرمایید جهت راهنمایی بنده
ایشون اقای جویباری هستند که سایت هم دارند
واقعا برای یه نخجیر ۳ آکبند با این هزینه خرید و مکافات و دنگ و فنگ و این همه اصلاحات بعدی روی اون خیلی حوصله باید داشت. حالا با این همه تغییرات روی اون بالاخره باب دل میشه یا نه این تفنگ که یه عمر با خیال راحت استفاده کرد؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
نه اینطوری هم نیست.به نظر بنده نخجیر ۳فقط باید پایه دوربین رو درست تنظیم کرد و نهایتا یه ماشه حساس واسش نصب بشه که البته همین ماشه اکبند خودشم با برنو فرقی نمیکنه.بقیه موارد دیگه سلیقه ای هستن و به سلیقه ی افراد بستگی داره و نمیتونیم بگیم نخجیر خیلی کار داره تا تفنگ بشه

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
نفرمایید اشکالات سلیقه ای هست مگه من دوست دارم هزینه زیادی براش داشته باشم وقتی لوله از بیرون پر خط وخش تراشکاری هست یا خشابش خورده شده ادم میگه حالا که هزینه میکنم اینم روش شما وقتی مگسک تجاری رو میبینی یا زاج کاری حرفه ای رو انوقت فرق زاج ومگکسک خشاب و... رو بانخجیر که به دست ما دادن میبینی من خودم هم اول گفتم ماشه میندازم گلن واصلاح میکنم بقیه اش رو تحمل میکنم وقتی کارهای اماده این اقا رو دیدم هیچ شباهتی به نخجیر نداشت .بالاخره فقط تیرزدن وصد البته دقیق زدن نیست ادم تفنگش رو که دست میگیره باید از تناسبش وزیبایش لذت ببره من نظرخودم گفتم نظر اقای شامی هم درسته وصد بی احترامی نداشتم که نخجیر بده اگه بد بود خودم نمیگرفتم بگفته اقای تیرگری تو سایت همسایه که کانادا اسلحه فروشی کار میکنند ایکاش نخجیر 3 بعد از اصلاحات پاش به امریکای شمالی باز میشد وفقط مشکل همین بیدقتی در اسمبل کردن سلاح دارند.وگرنه اقای حقیقی ابروی اسلحه نخجیر 270 رو خریدن ودیگه حرفی برا گفتن از دقت این سلاح نگذاشتن و از همینجا به اقا حقیقی سعید جان که غایبه اقای احمدی وکوهنورد عزیز سلام میکنم که تمام اسلحه رو زیر وبمش رو بیرون ریختن . اقا کجا هستین بیاین داخل بحث
در دقت۲۷۰ بحثی نیست. ولی تا جایی که در این تاپیک خوندم در این تفنگ بجز لول همه قطعات باید اصلاح بشه از جمله مگسک و دسته گلن و ماشه و ضامن و قنداق و حتی خان سر لول و خزانه و ....

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
دوستان .تغییرات بستگی به میزان انتظار ازتیراندازی با این اسلحه بالا میره.اگر میخواین حرفه ای کار کنید اسلحه و دوربین هم باید حرفه ای باشه .اگه میخوایین تا دویست سیصد متر بیست لیتری اب بزنید همین وضعیت عالیه،تغییرات لازم نیست.

دوستان .تغییرات بستگی به میزان انتظار ازتیراندازی با این اسلحه بالا میره.اگر میخواین حرفه ای کار کنید اسلحه و دوربین هم باید حرفه ای باشه .اگه میخوایین تا دویست سیصد متر بیست لیتری اب بزنید همین وضعیت عالیه،تغییرات لازم نیست.

نمیدونم چرا پیامها تکرار میشن.ببخشید.

نمیدونم چرا پیامها تکرار میشن.ببخشید.

بحث فقط هدف زدن نیست شما باید ببینی توقعت از تیراندازی چی هست بطور مثال من تفنگ رو فقط ازلحاظ تیر انداختن نمیبینم تفنگ باید به استایل وشکل در شان خودش در بیاد وگرنه بازیر یک تومن میشد جمعش کرد و در حدی هست که به گفته جناب حقیقی تا مسافت 200 رو جواب بده ولی خوب این 270 وقتی بخاطر کالیبرش توانایی بالاتری رو داره باید سرووضعش هم بهمون نسبت حالا نمیگم قلم زنی دستی ولی حداقل موج لولش ومگسکش هر چند کاربرد نداره وخشاب وباقی ماجرا در حد 270 چک بشه چون بخش اصلی سلاح که لولش هست قابل قبوله فقط میمونه دوربین متناسب ومهمات درجه یک .مادرطراحی هر وسیله ای منجمله سلاح باید زیبایی واستایل رو برای کاربر درنظر داشته باشیم اما عزیزان در صنایع دفاع اصلا انگار تفنگ جنگی دهه بیست قرن بیستم رو برا کاربر ایرانی ساختن .یک بنده خدایی میگفت برای یک مارک المانی برای پوسته ضامن وماشه حساس فقط پنج تومن خرج کرده وقنداق هم باواریا انداخته بود چون میخواست اسلحه تجاری بشه کالیبرش هم 308 بود
لینک مرجع