انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شاید لازمه لوله رو عوض کنم!!!!!!!!
از شخص خریدین یا اسلحه فروش؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
(2015-09-27 09:11 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه فروش میگفت؟

نه اونی که دوربین ازش خریده بودم
شخص ماهری هست و چندین ساله گلوله زن داره
الانم 270 داره
سعید جان الان شما تا به حال شصت هفتاد تا شلیک داشتی لول رو تنظیف کردی؟

(2015-09-27 09:12 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از شخص خریدین یا اسلحه فروش؟

اسلحه رو هم از همشهری خودم خریدم اونم فروشگاه معتبری داره و تو کارش وارده در جریان کارها هست و گفت لازم باشه میفرستم کارخونه
قرار شد فردا با یه همکار دیگه مشکل رو در میون بزاره

(2015-09-27 09:16 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان الان شما تا به حال شصت هفتاد تا شلیک داشتی لول رو تنظیف کردی؟

هر دفعه که تیراندازی میکنم لوله رو تنظیف میکنم
چون من تا به حال مورد دیدم که اسلحه نو که از کارخونه اومده گیج می زده اما به ندرت.

البته چند بار سنبه میکشم و چیز خاصی بهش نمیزنم
شما چند وقت یه باربا محلول تنظیف باید تمیزش کنی یه وقتایی رسوبات باعث بد تیر زدن میشه.

اینم از اون گیج هاست خخخخ
ولی نمیدونم چرا
این تفنگ مال سال 92 هست و تا امروز شلیکی نداشته
امکان داره داخل لوله یه جوری زنگ زده باشه یا موادی لوله رو از داخل کثیف نگه داشته باشه؟؟؟
[تصویر: 14433582229391.jpg]
لینک مرجع