انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به قول خودتون خخخخخخخخ.حالا بفرمایید کیلویی چن؟در ضمن اینکه راحت گیر میاد یا نه؟تازه واردم دیگهKhansariha (8)
چند وقت پیش یکی از برادران ...... اومده بود پیشم که 308 داشت
گفتم این تیرش گیر نمیاد گفت من ...... مقدار زیادی تیرشو دارم
گفتم حتما داره ووووووو
رفت از تو ماشینش یکی رو اورد
دیدم rwsهم هست
حالا دارم بهت میگم کیلویی باور کن
تیر 308 از قضا با یکی از کالیبر های سازمانی همخوانی داره
و این شد که تفنگی که تا چند وقت پیش کسی نمیخرید الان داره 24 میلیون معامله میشه
(2015-01-21 09:51 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پیش یکی از برادران ...... اومده بود پیشم که 308 داشت
گفتم این تیرش گیر نمیاد گفت من ...... مقدار زیادی تیرشو دارم
گفتم حتما داره ووووووو
رفت از تو ماشینش یکی رو اورد
دیدم rwsهم هست
حالا دارم بهت میگم کیلویی باور کن
تیر 308 از قضا با یکی از کالیبر های سازمانی همخوانی داره
و این شد که تفنگی که تا چند وقت پیش کسی نمیخرید الان داره 24 میلیون معامله میشه

ای داد Khansariha (367)
اون طور که من شنیدم (البته اگه درست شنیده باشم) با فشنگ ژ3 یا کالیبر 62*7 ناتو تقریبا یکیه اما اون نظامیه و دردسر پشتشه
از دوستان کسی سهمیه امسالو استفاده کرده?میخواستم بدونم دقتش تا 250 متر چطوره ظاهرا مرمی هاش با کیفیت تر شده و از چاشنی شکاری استفاده کردن.
با تشکر از علاقه مندان 270 win.
کاش اول میپرسیدی کی تا 250 دوربین یا تفنگشو صفر میکنه تا ما یکم منطقشو به چالش بکشیم
از یه ادم خیلی حرفه یه مطلب میخوندم
با این شرح
من بهترین شکارهامو زیر 200 متر زدم
ولی از نظر شکل ظاهری فرمایش شما رو تایید میکنم امسال از دفرمگی تو نوک مرمی خفری نبود
(2015-02-09 11:45 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش اول میپرسیدی کی تا 250 دوربین یا تفنگشو صفر میکنه تا ما یکم منطقشو به چالش بکشیم
از یه ادم خیلی حرفه یه مطلب میخوندم
با این شرح
من بهترین شکارهامو زیر 200 متر زدم
ولی از نظر شکل ظاهری فرمایش شما رو تایید میکنم امسال از دفرمگی تو نوک مرمی خفری نبود

البته احتمالا منظور حسین آقا با این فشنگهای سهمیه ایه که به زور تا 200 دقت داره وگرنه صفرکردن 270 در 250 متر چیز بعید و دور از ذهنی نیست ! البته بنده هم اعتقاد دارم همه ی گلوله زنی ها رو واسه شکار تو 200 متر میبایست صفر کرد ولی در مورد 270 با فشنگهای مناسب 50 متر بیشتر در صفر دوم تاثیر کاربردی زیادی در افت و خیز فواصل نداره...
با تشکر.
کاملا درسته 200 متر مسافت معقول برای تفنگهای گوله زن و خصوصا دورزن هست.ولی هیچ تضمینی نیست که با این وضع بیابون رفتنو شکار پیدا کردن که با کوچکترین اشتباهی تا دو روزم بگردی پیداش نمیکنی حتما زیر 200 متر شکارش کنی الان دوستان با پی سی پی تو رنج 70 تا 100 متر اگر تمرکز کنن پرنده شکار میکنن اونوقت انتظار دارید کسی که 270 داره تا 200 متر تیراندازی کنه?شما یه سرچ تو نت بکن ببین تو چه فاصله هایی شکار میکنن از حداقل 500 متر بگیر تا 1500 متر با همین کالیبرهای دورزن که تو ایرانم هست.حال من نمیگم مث اونا چون اسلحه و مهمات اونارو نداریم ولی با دقت و مهمات و اسلحه سالم میشه تا 500 متر هم شکار زد.
(2015-02-10 01:45 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا درسته 200 متر مسافت معقول برای تفنگهای گوله زن و خصوصا دورزن هست.ولی هیچ تضمینی نیست که با این وضع بیابون رفتنو شکار پیدا کردن که با کوچکترین اشتباهی تا دو روزم بگردی پیداش نمیکنی حتما زیر 200 متر شکارش کنی الان دوستان با پی سی پی تو رنج 70 تا 100 متر اگر تمرکز کنن پرنده شکار میکنن اونوقت انتظار دارید کسی که 270 داره تا 200 متر تیراندازی کنه?شما یه سرچ تو نت بکن ببین تو چه فاصله هایی شکار میکنن از حداقل 500 متر بگیر تا 1500 متر با همین کالیبرهای دورزن که تو ایرانم هست.حال من نمیگم مث اونا چون اسلحه و مهمات اونارو نداریم ولی با دقت و مهمات و اسلحه سالم میشه تا 500 متر هم شکار زد.

سلام البته من فک نکنم که با 270 بیشتر از 300 متر بشه شکار زد برد مفیدش همون 300 متره بیشتر از اون دقتش خیلی میاد پایین.
توی یه مستند چند ماه پیش چند تا سلاح سازمانیه ایرانو آزمایش کرد که یکیش کلاشینکف بود و با اینکه برد مفیدش 400 متره اما توی 400 متری پرت میزد بعد ژ3 توی همون فاصله یه هدف 20*20 که بگفته ی مجری به زور معلوم بود رو لبه ی بالایشو زد(طرف تک تیرانداز بود) مهمات هم ایرانی بود به همین دلیل میگم 270 نمیتونه توی 500 متر دقیق بزنه چون وارد محدوده ی برد موثرش میشه و دقتش پایین میاد اما انرژیش گلوله خوبه. یاعلیKhansariha (256)شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
(2015-02-10 07:22 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-10 01:45 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام البته من فک نکنم که با 270 بیشتر از 300 متر بشه شکار زد برد مفیدش همون 300 متره بیشتر از اون دقتش خیلی میاد پایین.
توی یه مستند چند ماه پیش چند تا سلاح سازمانیه ایرانو آزمایش کرد که یکیش کلاشینکف بود و با اینکه برد مفیدش 400 متره اما توی 400 متری پرت میزد بعد ژ3 توی همون فاصله یه هدف 20*20 که بگفته ی مجری به زور معلوم بود رو لبه ی بالایشو زد(طرف تک تیرانداز بود) مهمات هم ایرانی بود به همین دلیل میگم 270 نمیتونه توی 500 متر دقیق بزنه چون وارد محدوده ی برد موثرش میشه و دقتش پایین میاد اما انرژیش گلوله خوبه. یاعلیKhansariha (256)شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن

Khansariha (26)
(2015-02-10 07:53 PM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-10 07:22 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (26)

میگم استاد اون شکلک یعنی مخالفی؟
نظرتونو بدین لطفاKhansariha (256)
لینک مرجع