انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باعرض سلام خدمت دوستان گرامی.بنده مدتها به صورت میهمان از مطالب مفید شما دوستان بهره میبردم تا اینکه چند روز پیش عضو این انجمن پربار شدم.بنده بالاخره بعد از مدتها به خواسته دیرینم که یک اسلحه گلوله زن بود رسیدم اسلحه ۲۷۰ نخجیر که این اسلحه را به صورت آک از اسلحه فروشی تهیه کردم دلیل از انتخاب این اسلحه این بود که بنده در خرید اسلحه دسته دوم هیچ تخصصی نداشتم و از اینکه مبلغی را بابت اسلحه ای کنم که بعدا در آن متوجه عیبی شوم ترس داشتم.

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

چند عکس از اسلحه بنده

[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[تصویر:  14433114427831.jpg]
[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
مبارکه چند خریدید
سلام دوستان
من سال 86 یه قبضه نخجیر3 آک خریدم و تا حالا تقریبا حدود 60 شلیک با فشنگ های ایرانی و خارجی باهاش داشتم. در مجموع به عنوان یک غیر حرفه ای از عملکرد سلاحم راضی هستم ولی حس میکنم این سلاح قابلیت ارتقاء و بهسازی داره. از جمله کورس ماشه زیاده و دقت شلیک رو کم میکنه ، برگه ضامن زیر دوربین براحتی مانور نمیشه ، فشنگ گذاری در خزانه با وجود دوربین صعوبت داره و فشنگ چهارم و پنجم با بدبختی جا میره و جای خالی خشاب در زیر خزانه بشدت احساس میشه ، ارگونومی و رنگ قنداق میتونه خیلی بهتر باشه و...
شاید بعضی از ایرادات فوق ، احساسی و نظر شخصی باشه ولی میخوام بدونم نظر بقیه دوستان و اساتید چیه و اصولا اگر امکان ارتقاء و بهسازی وجود داره که در عملکرد و دقت سلاح موثره ، مشخص بشه که چی هست و تقریبا حدود قیمتها چقدره و کننده کار کجا پیدا میشه.
ممنون
سلام سروان
بنده تمایل به خرید 270 نخجیر ویژه (قلم زنی شده)سرداری دارم لطفا اگر دوستان سراغ دارند به بنده اطلاع بدهند
با تشکر
مبارک باشه آقا سیاوش انشالله از تیراندازی باهاش لذت ببری.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز دقیقا این مواردی رو که نام بردید قابل ارتقا هستن،، قنداق وما شه تاثیر زیادی در تیر اندازی دارن. تعویض قنداق وما شه و ضامن هر سه مورد باهم چیزی حدود 4تا4/5میلیون خرج بر می داره

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
دوستان ممنون از لطفتون و سلامت باشید.اسلحه رو ۱۱/۵۰۰ گرفتم

همچنین فشنگ مهام ۲۰۱۴ هر عدد ۱۶هزار

برای اطلاع دوستان قیمت فشنگ های دیگه به این ترتیب بود.۷/۹۲ قیمت ۱۰ هزار(عشایری) و فشنگ ۸/۵۷ مهام ۱۲هزار تومان.
مهام16تومن؟فک کنم دنیا داره به اخر میرسه پس فشنگ روسی حتما شده20تومن
(2015-09-27 12:55 PM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ممنون از لطفتون و سلامت باشید.اسلحه رو ۱۱/۵۰۰ گرفتم

همچنین فشنگ مهام ۲۰۱۴ هر عدد ۱۶هزار

برای اطلاع دوستان قیمت فشنگ های دیگه به این ترتیب بود.۷/۹۲ قیمت ۱۰ هزار(عشایری) و فشنگ ۸/۵۷ مهام ۱۲هزار تومان.
دوست عزیر این قیمت ها برای کجاست؟
(2015-09-27 07:44 AM)googoolmagooly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من سال 86 یه قبضه نخجیر3 آک خریدم و تا حالا تقریبا حدود 60 شلیک با فشنگ های ایرانی و خارجی باهاش داشتم.

دوست خوبم چطوری توی این 8 سال تونستید خودتونو اینقدر کنترل کنید ؟ فقط 60 شلیک؟ این نخجیرو نباید اینقدر تنبل بار اورد /
لینک مرجع