انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقای مرتضی زاده عزیز فرم سر لوله اسلحه شما مثل سعید خان هست
فکر میکنم کاملا flat باشه اما خان اینطوری که در عکس معلومه تا انتهای لول نیست (البته فکر میکنم )
کاش فلاش نمیزدید موقع عکس تا توی نور روز و معمولی کاملا مشخص میشد
الان من بازم عکس سلاح دوستمونو ریسایز شده میزارم وحقیقی عزیز میگه من عکسای احمدی رو نمیبینم ولی من که کوتا بیا نیستم خخخخخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا هزین گالانس لوله وقنداق هوگو وماش تیمنی رو بفرمایی وههمینطور خم گلن ودسته رمینگتونی کردن گلن چفدر هزینه داره
کلا آقای مرتضی زاده چهار ونیم میلیون تا پنج میلیون خرج داره. اگه بخوای تغییرات ایجاد کنی. با لوازم که گفتین گلانس و زاج و دستمزد وماشه و ضامن تیمنی.

hosein haghighi

آسمان عزیز باز هم باز نشدن.

hosein haghighi
دوست عزیز نیاز به هزینه ی زیادی نیست
چوب قنداق عالیه فقط یه قنداق کار خوب پیدا کن ازش یه قنداق جدید در بیاره سمت ما بستگی به کاری که میکنن 300 تا400 میگیرن ولی یه قنداق عالی تحویلت میدن
ماشه من از تورج 2 هفته پیش خریدم 540(تیمنی آبی)
دسته گلن هم 250 تموم میشه برات
یعنی با 1 تومن یه تفنگ خوب شکاری داری بقیه هزینه ها هم بسته به عشقت به تفنگ بالا میره
سلام دوستان ،،قنداقهای نخجیر سه رو قنداق ساز میتونه از این وضعیت بی ریخت درش بیاره و زیباش کنه.اما هیچگا نمیتونه معایبش رو برطرف کنه.یکی از معایب بزرگش اینه که قبضه و گونه در یک راستا قرار ندارن.و گونه و چشم تیرانداز در محور لول قرار نمیگره.البته برای تیراندازی بدون دوربین تا حدودی خوبه.اما برای تیرانداری با دوربین که محور نشانه روی بازم چند سانت بالاتره میره تیرانداز فرم راحتی نداره و باید پشت دوربین سر رو بالا بیاره وبا مشکل پارالکس مواجه بشه.البته هستند کسانی که فیزیک هماهنگی با این قنداق دارن.ولی برای دیگران شاید ایجاد اشکال کنه.

hosein haghighi
درسته حسین جان مال من هم یکم بالا هست ولی یه تعمیر کار که سر لول اسلحه منو درست کرد گفت من میتونم قنداق رو بیارم بالا ولی رنگش میره و باید دوباره رنگ بشه ولی نگفت چجوری این کارو میکنه !!!!
سلام به دوستان
این عکس سر لول تفنگ در کالیبر 300 وینچستر مگنوم هست ساخت سی زد آمریکا
نوشته دقتش یک دقیقه در 600 یارد هست (که من نمیدونم یعنی چند سانت!!!!)

includes a minute of angle accuracy guarantee to 600 yards

میبینید که خان تا سر لول آمده

[تصویر: pix814304965.jpg]
منظورش اینه که دقتش برابره با یک زاویه دقیقه در ششصد یارد یا همون موا. یک اینج در ششصد یارد یا 540متر.یعنی مرمی در این فاصله تا محدوده دو ونیم سانت جابجایی داره و خطا از این بیشتر نمیشه.

hosein haghighi

وقتی که خان تا سر لول بیاد محاسبات تراشکاری دقیقی میخواد که با چه زاویه ای خانها قطع بشن.بعد اینجا فرم دهانه خیلی شرطه که الگو به گاز خروجی بده.اما قطع کردن خانها پیش از دهانه کار راحت تری هست برای رسیدن به دقت بیشتر.

hosein haghighi

در تفنگهای ایرانی وقتی خانها رو تا دم دهانه میارن و به دهانه فرم مناسب گاز خروجی رو ندادن دقت تیر رو کاهش میده.

hosein haghighi
باسلام تفاوت تیمنی ابی وگلد در چی هست .قنداق رو احتمالا تعویض کنم میخواستم از اقایان بپرسم که چوب کهور با رنگ تیره برای انتهای قنداق از کجا تهیه کنم. ضمنا فرق تیمنی اصلی با قلابی چطور قابل تشخیص هست. زیبایی وکارایی رو باهم برای بهینه سازی سلاحم در نظر دارم /با تشکر
لینک مرجع