انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام Khansariha (8)
یه توضیح مختصر در مورد این سیستم پیدا کردم
[تصویر: googleglasstrackpoint-600x337.jpg]

TrackingPoint، شرکتی مبدع در تولید سلاح‌های هوشمند مانند اسلحه‌هایی با قابلیت هدف‌گیری دقیق است که یک فرد آماتور را به یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای مبدل می‌کند.
اکنون این شرکت در حال کار بر روی ShotView، سامانه ای است که کاربر را از نگاه مستقیم به هدف بی‌نیاز می‌کند. این سیستم، ویدئویی زنده را به دستگاه‌های وای‌فای دار می‌فرستند تا شخص بتواند با بهره‌گیری از تبلت، گوشی و یا عینک هوشمند گوگل، همه زوایا را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت تیراندازی دقیق و بدون نقصی داشته باشد.
به نظر می‌رسد با بهره‌گیری از سلاح‌هایی این‌چنینی، نبردهای بشر وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

ویدئو های مربوط به این سیستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
[تصویر: 6dd241d6b5ba634c3baa275d14305481.jpg]
[تصویر: 2c6ca44c13232f874e545e29a2ac8a0a.jpg]
[تصویر: 48f2002c82c59ab5b06f70a457710a6f.jpg]
فقط مشکل اینجاست که این دوربین برای هر سلاح یک مدل مخصوص خودش تولید کرده ویک دوربین برای تمامی کالیبرها نیست در تصاویر بالا دوربین نیمه اتومات با گلنگدنی هم مشخص شده
(2015-05-19 11:48 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اطلاع دقیقی از ازاد بودنش ندارم اما خب این عینک طوری نیست که تیراندازی حتما با عینک انجام بشه بدون اونم دوربین کاربرد داره این دوست ما فقط دوربینو با تبلت سفارش داده خلاصه چیز جالبیه. دیروز زنگ زدم امریکا به یکی از اقوام قرار شد قیمتو شرایط ارسال دوربین به کشورهای همسایه رو بپرسه اطلاع بده فکر نکنم خود دوربین تو ایران منعی داشته باشه چون زمانی که بوریس اومد تو ایران خیلی ها از ممنوعیتش گفتن اما دیدیم که الان فراگیر شده

جناب حقيقي چون تمام اين مسير ارسال دوربين از آمريكا به كشور هاي ديگه حتي ايران را طي كردم خدمتون عرض ميكنم كه ارسال دوربين اسلحه چه شكاري چه نظامي رنجفايندر دوربين هاي ديد در شب و ساير محصولات مشابه طبق قوانين فدرال ممنوع هستش و اگر دوستان يك جستجو در سايت هاي معتبر داخل اين كشور انجام بدن متوجه خواهند شد كه هيچ يك امكان ارسال به خارج از خاك اين كشور را ندارند و فقط و فقط با مجوز فدرال اين امكان وجود داره كه خواهر بنده دنبالش رفت كه وسط راه خودم منصرفش كردم و از كانادا خريد كردم.
در كل تمام كشور هايي كه عضو پيمان
International traffic in arms
باشن بر روي خروج وسايلي كه جنبه دوگانه داشته باشن از خاكشون حساس هستن.
اما اين بين دوستاني هستن كه به وسيله مسافر اين وسايل را از آمريكا خارج كردن بدون اينكه مشكلي پيش بياد كه خوب ميشه گفت شانس زيادي آوردن.
در كل به تمام دوستاني كه قصد خريد از خارج از كشور را دارن توصيه ميكنم كه از كانادا خريد كنن چون حساسيت كمتري روي محصولات اپتيكال داره.
من برادر خانمم کاناداست ،یعنی اگر توی کانادا این دوربین باشه با خودشون میتونن بیارن؟
(2015-05-19 10:28 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برادر خانمم کاناداست ،یعنی اگر توی کانادا این دوربین باشه با خودشون میتونن بیارن؟

احتمال خيلي زياد ميتونن اگر دوربين معمولي بود ميگفتم صد در صد اما اين رو نميدونم. ٣ تا از دوستان من لئوپلد و سواروسكي آوردن بدون هيچ مشكلي حتي يكيشون با پست فرستاد دبي.
در ضمن اكر خواستيد اين دوربين رو بخريد تبلت را سفارش نديد چون هر تبلتي كه سيستم عامل اندرويد داشته باشه براش قابل استفاده است و به جاي هزينه تبلت عينك را بخريد.
حتما توی کانادا هم این دوربین نمایندگی داره به احتمال زیاد
(2015-05-19 10:34 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-19 10:28 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمال خيلي زياد ميتونن اگر دوربين معمولي بود ميگفتم صد در صد اما اين رو نميدونم. ٣ تا از دوستان من لئوپلد و سواروسكي آوردن بدون هيچ مشكلي حتي يكيشون با پست فرستاد دبي.
در ضمن اكر خواستيد اين دوربين رو بخريد تبلت را سفارش نديد چون هر تبلتي كه سيستم عامل اندرويد داشته باشه براش قابل استفاده است و به جاي هزينه تبلت عينك را بخريد.

نرم افزار خاصی نمیخواد؟
شما از جایی که خرید میکنید باید کالیبر ومدل اسلحه رو بدید برنامه رو براش نصب میکنند
(2015-05-19 10:53 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-19 10:34 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرم افزار خاصی نمیخواد؟

چرا نرم افزاز ميخواد. الان چك كردم حتي براي محصولات اپل هم قابل استفاده هستش و نرم افزار اون به صورت رايگان در
Appstore
وجود داره و قابل دانلود هست.
محدوديتي براي نوع تبلت نداره.

از اساتيد و بزرگان پوزش ميخوام چون بحث از موضوع تاپيك خارج شده بود و بنده هم ادامه دادم اگر صلاح ميدونن منتقل كنن اين مباحث رو به مكان مناسب.
سلام گرم به دوستان و اساتید ...به جمعه که نزدیکمیشیم دلم برا 8.57 نخجیر 3 بیشتر تنگ میشه ، یعنی نگاش میکنم تا جمعه بشه برم تیراندازی
لینک مرجع