انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نخجیر 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با این حساب چرا قیمت نخجیر 3 کالیبر 308 در بازار حدودا ده تومن از 270 بیشتره ؟ Khansariha (214)
ذهنیت اکثر افراد اینه که فشنگ 308 با ژ3 یکی هست و فراوانه و از طرفی کالیبر 308 را تنها به افراد خاصی در ارتش و سپاه تحویل میدهند و کمیابه
یک بار در مغازه زادهوش بودم یکی از سرهنگهای سپاه به ایشون زنگ زد و گفت میتونم یک اسلحه تحویل بگیرم کدوم را انتخاب کنم
ایشون در جوابش گفت اگر می خواهی نگه داری و استفاده کنی 270 و اگر برای فروش می خواهی 308
دوستان اینکه میگن لول 270 ایران کجه صحت داره یا نه؟
اگه کج باشه یه مشکل حاد و غیرقابل رفع هست یا روتین و قابل رفع؟
ممنون میشم پاسخ بدیدKhansariha (8)
(2015-01-02 01:28 AM)bakhtiari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام .

چيزايي ميگين آدم ميخواد با كله بره تو ديوار !

كي همچنين حرفي زده ! ؟

اين حرف كاملا نادرست هست.

270 كاملا استاندارد و درست هست.

ممنونم.
(2015-01-02 01:28 AM)bakhtiari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز درصدي از توليدات هر كارخانه ممكنه داراي معايبي باشه در كشورها پيشرفته اين معايب در انتهاي خط توليد پيدا و برطرف ميشه اما در ايران زحمت اين بخش به عهده مردم هستش. در مورد نخجير هم همينه چه ٢٧٠ باشه چه ٨/٥٧ يا ٣٠٨. به هر حال در صورت معيوب بودن لوله شما با مراجعه به اسلحه مهمات و اعلام عيب درخواست تعويض لول ميدهيد و بعد از طي مراحل كارشناسي با دريافت نامه تعويض به قسمت خدمات پس از فروش نخجير مراجعه ميكنيد كه اگر گارانتي باشه رايگان درغير اين صورت حدود ١٦٠٠ پرداخت ميكنيد و لول جديد براي شما بسته ميشه. در كل اين پروسه شايد ٢ ماه يا كمي بيشتر طول بكشه.
برادران بزرگوار نیاز به مشاوره شما دارم لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)
دوست من یه 270 داره که چپ و پایین میزنه که محسوسه،با تنظیم مگسک رفع شده تا حدودی.به نظر شما بره اسلحه و مهمات لول رو تعویض کنه یا زیاد مهم نیس؟
ما شهرستانیم و رفت و برگشت به تهران خودش دردسر بزرگیه
نظرتون چیه این مشکل با تنظیم دوربین حل بشه؟
سپاس فراوانKhansariha (68)
با سلام
اول اسلحه رو از قنداق جدا کنید بعد با گیره 3شلیک تو 20متر انجام بدید ببین چطوری میزنه بعد تصمیم بعدی رو بگیرین همون اول کار که سراغ اخرین کار نمیرن قربونت بشم
برادر بزرگوار فک نکنم بتونه لول رو جدا کنه،مهارتش رو نداره.نظرتون چیه که این خطا با دوربین اصلاح بشه و دوربین این انحراف رو بگیره؟Khansariha (8)
یعنی به اضافه دوربین رو رو جایی بزاره که تفنگ شلیک میکنه،با این روش تونسته به یه تلورانش ده سانت تو تقریبا پنجاه متر برسه
الان وضعیت طبلکا اینطوره(1/4 moa)
طبلک برد (بالا) بین 7 و 8 روی خط دوم
طبلک سمت بین 2 و 3 روی خط دوم
دوستان لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-01-02 01:20 PM)bakhtiari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر بزرگوار فک نکنم بتونه لول رو جدا کنه،مهارتش رو نداره.نظرتون چیه که این خطا با دوربین اصلاح بشه و دوربین این انحراف رو بگیره؟Khansariha (8)
یعنی به اضافه دوربین رو رو جایی بزاره که تفنگ شلیک میکنه،با این روش تونسته به یه تلورانش ده سانت تو تقریبا پنجاه متر برسه
الان وضعیت طبلکا اینطوره(1/4 moa)
طبلک برد (بالا) بین 7 و 8 روی خط دوم
طبلک سمت بین 2 و 3 روی خط دوم
دوستان لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

مهارت خاصي لازم نيست براي باز كردن قنداق. دوتا پيچ زير كپ باز بشه حله.
باسلام
بختیاری عزیز این مساله ای که میفرمایین مورد ساده ای نیست که بایک سوال و جواب ساده حل بشه.اولین پیشنهاد من ابتدا به خودم سپس به شما اینه که توی همین انجمن بگرد چندتا تاپیک خوب هست که دوستان تماما این مساله رو به بحث گذاشتن و نکات مفیدی رو مطرح فرمودن. مطمانم جوابتونو کامل میگیرید. البته اینو گفتم چون این کار خواص مفید دیگه ای هم داره که خودتون شخصا تجربه خواهید کرد.یکی از فواید مهم این کار اینه که من یاد میگیرم سوالمو بطورصحیح مطرح کنم اونوقت مطمان باش بهترین جوابو دریافت خواهم کرد.
دم دوستان گرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم.........
لینک مرجع