انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،روز خوشKhansariha (8)
بازم خودمKhansariha (219)
سلام و صبح بخیر
برنامه شکار اگر دارید بگذارید.
عجب هوایی شده اینروزا.
توصیه میکنم اگر میخواهید سنجاب بگیرید الان تو
باغات بعد از آران زیادن هم میتونید بزنیدو هم میتونید بگیرید.Khansariha (8)
Khansariha (8)
سنجاب اگر میخواید باید رفت ولیان.آدم نمیدونه بگیره،بزنه یا بشمارهKhansariha (219)
سلام
من صبح رفتم گرمسار و سمنان و بعدش اومدم.
تو بیابون چند تا خرگوش دیدم.
تو راه آهن هم باید کبوتر و قمری رو با پات میزدی کنار که بتونی رد شی.Khansariha (226)
سر ظهر همه براشون غذا میریزن ایناهم میان میخورن.Khansariha (8)
سلام
اين سنجابهارو چطوري ميشه گرفت؟؟
توي محل ما هم خيلي زياده!! Khansariha (214)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
فکر کنم با تله صندوقی و گردو بشه گرفتشون.الان که درختا میوه دارن گمون نکنم بیان سمت تله ولی علی القاعده بهار که ذخایرشون تموم میشه شاید بشه یه کارایی کرد.
آقا باقر من سنجابای محل شمارو پارسال روز عاشورا رو درختای گردو دیدم،جثه سنجابای ولیان لااقل 1.5برابر اوناس.هرکدومشون هم تقریبا 400 گرم وزن دارن وبه قیافشون نمیومد رام شدنی باشن.
سلام و صبح همه دوستان عزیزم بخیر و خوشی باشه.
سنجاب و بگزارید کنار بریم مجوز بگیریم کبک بزنیم.
من از همن الان پایه ام.Khansariha (8)
سلام و صبح بخير خدمت دوستان البرزي Khansariha (48)
بالاخره از سفر برگشتيم همه جاتون خالي تا شهر مرزي بيله سوار و رود ارس رفتم واقعا" عالي بود ، Khansariha (219)Khansariha (219)غير قابل وصف . Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام و صبح آخرين شنبه تابستون به خير Khansariha (8)
آقا رحيم من شنيده بودم كه منطقه بيله سوار و رود ارس بسيار زيبا هستش.اگه قسمت بشه بايد بريم ببينيم.
راستي تو شهرهاي مرزي وضع سلاح و ساچمه و در كل لوازم شكار چطوري بود؟
همونطور كه علي آقا گفت اين سنجابها به سختي رام ميشن و بايد بي خيال گرفتنشون بشيم.
اگه بشه ما هم بايد به فكر شكار كبوتر و فاخته(اگه گير بياد!!) باشيم.
آخه كبك زدن با تفنگهاي بادي كمي شانس و اقبال مي خواد كه ما نداريم!! Khansariha (367)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2013-09-21 09:55 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و صبح آخرين شنبه تابستون به خير Khansariha (8)
آقا رحيم من شنيده بودم كه منطقه بيله سوار و رود ارس بسيار زيبا هستش.اگه قسمت بشه بايد بريم ببينيم.
راستي تو شهرهاي مرزي وضع سلاح و ساچمه و در كل لوازم شكار چطوري بود؟
همونطور كه علي آقا گفت اين سنجابها به سختي رام ميشن و بايد بي خيال گرفتنشون بشيم.
اگه بشه ما هم بايد به فكر شكار كبوتر و فاخته(اگه گير بياد!!) باشيم.
آخه كبك زدن با تفنگهاي بادي كمي شانس و اقبال مي خواد كه ما نداريم!! Khansariha (367)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

باقرجان سلام ، چطوري با زحمتهاي ما ؟
اونطرفها خبري از اسلحه و ساچمه بصورت حرفه اي ( بادي فنري ) نيستش هر كسي هم كه داره نميدونه چي داره .
از يه فروشگاه كه ديانا 350داشت پرسيدم اسلحه چي داري ؟ گفت آلماني دارم ديگه در مورد مدل هيچ اطلاعي نداشت .Khansariha (8)
لینک مرجع