انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان گل هم محلیKhansariha (48)Khansariha (8)
دوستان کرج جایی هست تاب لوله ای تی رو بگیره؟

البته برای دقت بیشتر وگرنه مشکل خواصی نداره
سلام خدمت دوستان
رفیقان از اونجایی که بنده سرباز تهران اونم ارتش هستم الانم اومدم مرخصی ایام نیمه شعبان کرج هستم. خاسم بدونم میتینگی چیزی ندارن بچه های تهران و کرج بریم در جوارشون. لا اقل بتونیم پی سی پی رو از نزدیک ببینیم خخخخخ.
موفق و پیروز باشید
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.خیلی وقته نمیام سر بزنم.خواستم یه عرض ادب کنم.امیدوارم همواره پیروز و موفق باشید.
با سلام خدمت هم دوستان گل
من یزدان هستم 32سالمه و اهل کرج
قصد دارم ازبین بچه های کرج و تهران کسانی رو که اسلحه بادی دارن اما یا جای رو بلد نیستن ویا تنهای حال نمیکنن بیرون برن رو دور هم جمع کنم
لطفا دوستانی که مایل هستن به ادرس ایمیلی که میزارم پیام بدن
امیدوارم بتونیم با همدلی هم سطح امادگیمون رو بالا ببریم و تو مسابقات اینده شرکت کنیم
در ضمن تا الان هم دونفر از بچه های گل و مشتی همین انجمن هم هستن که هر وقت باهاشون بیرون میرم کلی خوش میگذره
از مدیران عزیز هم عذر میخوام که دوجا این پست رو گذاشتم
مخلص مدیران عزیزمون خصوصا کرجیاشKhansariha (219)
اینم ادرس ایمیلم s.yazdan1400@gmail.com
سلام و علیکم
خدمت همه دوستان عزیزم.
یه چند سالی بود نبودم فکر کنم.فکر نکنم خیلی منو کسی یادش باشه.دیروز داشتم با علی صدراای عزیز صحبت می کردم.
گفتم یه سلامی عرض کنم و عید نوروز رو هم تبریک بگم خدمت همه دوستان و همشهری های خوبم.Khansariha (8)
ایشالا از این به بعد بیشتر در خدمتتون هستم.
(2016-11-24 07:58 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت هم دوستان گل
من یزدان هستم 32سالمه و اهل کرج
قصد دارم ازبین بچه های کرج و تهران کسانی رو که اسلحه بادی دارن اما یا جای رو بلد نیستن ویا تنهای حال نمیکنن بیرون برن رو دور هم جمع کنم
لطفا دوستانی که مایل هستن به ادرس ایمیلی که میزارم پیام بدن
امیدوارم بتونیم با همدلی هم سطح امادگیمون رو بالا ببریم و تو مسابقات اینده شرکت کنیم
در ضمن تا الان هم دونفر از بچه های گل و مشتی همین انجمن هم هستن که هر وقت باهاشون بیرون میرم کلی خوش میگذره
از مدیران عزیز هم عذر میخوام که دوجا این پست رو گذاشتم
مخلص مدیران عزیزمون خصوصا کرجیاشKhansariha (219)
اینم ادرس ایمیلم s.yazdan1400@gmail.com

سلام یزدان جان
خوبی عزیز
من امیر حسین هستم 30 ساله از نظراباد خوشحال میشم اگه توفیقی باشه تا در کنار دوستان باشم و از نزدیک ملاقات تون کنم
ایمیل زدن برام مقدور نیست تو پیام خصوصی شماره همراهم رو برات ارسال می کنم اگه برنامه ای داشتی یه ندا بده اگه وقتم ازاد بود حتما" میام
سال نو رو هم پیشاپیش به همه دوستا تبریگ عرض میکنم
یا حق
بردار حسینی عزیز خوش امدی به جمع ماKhansariha (8)
انصافا دم بچه های البرز گرم چراغ پنجم رو کی روشن میکنه
اقایان سلام .سال نو مبارک.
خوااااااااااااااااااااااااااااااااااهشا کمکم کنید .
امروز داشتم تو یه منطقه بیابونی دوربین لیپرر 4 16 50 لیپرز روی تفنگ 52 تنظیم میکردم که پلیس امنیت اومد منو بردن اماکن تفنگ نگاه کردن. گفتن تفنگ دوربین روشه دستکاری شده حساب میشه. و جالب اینجاست که یکیشون گفت این تفنگ دستکاری شده و از بغل مسلح میشه دستکاری شدس . اخه ادم تا چه حد بی سواد.
حالا من از کجا میتونم پیگیری کنم که دوربین روی تفنگ بادی مشکلی داره یانه؟؟اسلحه مهمات برم کلانتری برم فدراسیون تیراندازی برم کجا برم ؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین
(2017-03-23 06:44 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز داشتم تو یه منطقه بیابونی دوربین لیپرر 4 16 50 لیپرز روی تفنگ 52 تنظیم میکردم که پلیس امنیت اومد منو بردن اماکن تفنگ نگاه کردن. گفتن تفنگ دوربین روشه دستکاری شده حساب میشه. و جالب اینجاست که یکیشون گفت این تفنگ دستکاری شده و از بغل مسلح میشه دستکاری شدس . اخه ادم تا چه حد بی سواد.
حالا من از کجا میتونم پیگیری کنم که دوربین روی تفنگ بادی مشکلی داره یانه؟؟اسلحه مهمات برم کلانتری برم فدراسیون تیراندازی برم کجا برم ؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین

سلام دوست عزیز
گیر گیره احتمالا عیدی میخواستن ندادید
شما بابت تفنگ و دوربین حتما رسید بگیرید یک موقع در ایام عید کادو به کسی اشتباهی داده نشه تا دوستان وارد تر در پیچ و خم قضا بیان و راهنمایی کنن
(2017-03-23 06:44 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام باید موجابشون میکردی چند روز پیش داشتم دوربین میزون میکردم گیر کردم ولی سرگرد مشتی بود کلی هم تیر انداخت،امیدوارم گیر ندن شاید بفرستن دادگاه،البته حل میشه
لینک مرجع